Strona głównaGaleBellatorZbiór nowości ze świata MMA #1

Zbiór nowości ze świata MMA #1

Zbiór nowości ze świata MMA #1

  • Khabib Nurmagomedov (MMA 22-0)(UFC 6-0) nadal boryka się z trapiącymi go kontuzjami i wypada z kolejnej walki, którą miał stoczyć z Tonym Fergusonem (MMA 19-3)(UFC 9-1) 11 grudnia 2015 roku. Tym razem powstrzymał go uraz żebra. Na zastępstwo wchodzi Edson Barboza (MMA 16-3)(UFC 10-3).

khabib

  • Khabib Nurmagomedov (MMA 22-0)(UFC 6-0) nadal boryka się z trapiącymi go kontuzjami i wypada z kolejnej walki, którą miał stoczyć z Tonym Fergusonem (MMA 19-3)(UFC 9-1) 11 grudnia 2015 roku. Tym razem powstrzymał go uraz żebra. Na zastępstwo wchodzi Edson Barboza (MMA 16-3)(UFC 10-3). Takie oświadczenie zamieścił na mediach społecznościowych:

Chciałbym przeprosić wszystkich swoich fanów. Złamałem żebro i ponownie wypadłem z walki. Bardzo chciałem wrócić, ale nie wiem czy kiedykolwiek mi się to uda. Podziękowania dla fanów i sponsorów. „Prais to Allah”.

  • Joanne Calderwood (MMA 10-1)(UFC 2-1) wskutek kontuzji nie wystąpi w walce wieczoru przeciwko perspektywicznej Paige VanZant (MMA 6-1)(UFC 3-0) na gali UFC Fight Night 80. Zastąpi ją Rose Namajunas (MMA 3-2)(UFC 1-1).
  • Matt Brown (MMA 20-13)(UFC 13-7) kontuzjowany! Kelvin Gastelum (MMA 11-1)(UFC 6-1) bez przeciwnika.
  • Bonusy po KSW rozdane!

Nagroda za walkę wieczoru otrzymali Borys Mańkowski i Jesse Taylor za obfite w znakomite akcje trzyminutowe mistrzowskie starcie w wadze półśredniej. Dodatkowo do Polaka powędruje też bonus za poddanie wieczoru, czyli gilotynę, którą „Tasmański Diabeł” poddał Amerykanina.
 
Wśród pięciu nokautów londyńskiej gali, za najlepszy uznano ten w wykonaniu Brazylijczyka Maiquela Falcao, który odprawił Bretta Coopera w 59 sekund.

  • A na koniec zdjęcie z pierwszego treningu po fuzji w Nastula & Okniński Team

nastula & okniński

 

Udostępnij
Tagi
Oceń artykuł
Komentarze

Napisz komentarz