Strona głównaGaleBellatorScott Coker potwierdza zainteresowanie Bellatora Bensonem Hendersonem

Scott Coker potwierdza zainteresowanie Bellatora Bensonem Hendersonem

Scott Coker potwierdza zainteresowanie Bellatora Bensonem Hendersonem

Szef Bellator MMA Scott Coker ujawnia, że będzie starał się pozyskać Bensona w szeregi organizacji.

benson ddd

W zeszłotygodniowej walce wieczoru Benson Henderson wypełnił swój kontrakt z UFC. Wygrał przez niejednogłośną decyzję z Jorge Masvidalem.

Prezydent Bellator MMA Scott Coker potwierdził zainteresowanie transferem, ale zaznaczył jednocześnie, że nie doszło jeszcze do kontaktu. Priorytetową sprawą jest pierwotne rozeznanie się co może, a czego nie może robić Benson Henderson (chodzi oczywiście o zawiłość umowy kontraktowej):

Próbujemy dowiedzieć się czy jest „wolny”. Staramy się dokładniej zorientować w sytuacji. Jeżeli okaże się, że mamy wolną rękę w tej kwestii na pewno będziemy z nim rozmawiać. To wielki talent, niesamowity. On jest bardzo pożądany w organizacji. Ustalimy gdzię aktualnie się znajduje i na pewno odbędziemy tę rozmowę.

32- letni Benson w największej organizacji świata stoczył 14 pojedynków, z czego tylko 3 przegrał. Przez lata walczył z czołówką swojej dywizji.  Nic więc dziwnego, że chce odnowić kontrakt na lepszych warunkach, tym bardziej przy aktualnej polityce w której niebanalną rolę odgrywa Reebok. Czy UFC będzie w stanie finansowo dogodzić Hendersonowi?

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz