Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuRagnarok odwołany – oficjalny komunikat

Ragnarok odwołany – oficjalny komunikat

Ragnarok odwołany – oficjalny komunikat

Oficjalny komunikat o odwołaniu Ragnaroka.

„Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja turnieju Ragnarok nie odbędzie się. Jeden z naszych głównych sponsorów musiał wycofać się z finansowania naszej imprezy. Kwota, którą zapewniał pozwalała urządzić imprezę na wysokim poziomie. Bez tego wsparcia nie jesteśmy w stanie zorganizować Ragnaroka, na poziomie, do jakiego przywykli nasi widzowie oraz zawodnicy biorący udział w zawodach. Niemożliwe jest również pozyskanie zastępczego sponsora w krótkim czasie, tj. do 10 grudnia. Za zaistniałą sytuację przepraszamy zawodników, trenerów, sędziów, wszystkich naszych partnerów, a przede wszystkim widzów, którzy czekali na nasz turniej.

Chcemy promować brazylijskie jiu jitsu oraz submission fighting w kraju i na świecie. Wierzymy, że podczas kolejnych edycji turnieju podobne sytuacje nie będą miały miejsca. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i zrozumienie. Odwołanie siódmego Ragnaroka nie oznacza końca tej imprezy. O naszych planach na organizację siódmej edycji poinformujemy, gdy tylko ustalimy szczegóły.
Jednocześnie informujemy, że Mistrzostwa Polski Ne-waza dla juniorów młodszych oraz OTK juniorów i dzieci w Świnoujściu odbędą się. Turniej przenosimy jednak z 11 grudnia, na 10 grudnia – czyli na termin, w którym miał odbyć się Ragnarok. Serdecznie zapraszamy! O szczegółach będziemy na bieżąco informować.

Łukasz Winiarski, organizator turnieju Ragnarok”

Zdjęcie Powered by [NO MERCY]

Udostępnij
Tagi
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz