Strona głównaDyscyplinaMMARafael dos Anjos vs. Conor McGregor i Holly Holm vs. Miesha Tate na UFC 197!

Rafael dos Anjos vs. Conor McGregor i Holly Holm vs. Miesha Tate na UFC 197!

Rafael dos Anjos vs. Conor McGregor i Holly Holm vs. Miesha Tate na UFC 197!

Conor McGregor przenosi się do dywizji lekkiej by walczyć o tytuł mistrzowski tej kategorii wagowej!

ufc-197 ddd

UFC 197 zawita 5 marca do Las Vegas i funduje nam dwa boje o mistrzowskie tytuły: kategorii lekkiej mężczyzn i koguciej kobiet.

Zwycięstwo Irlandczyka nad wieloletnim dominatorem wagi piórkowej Jose Aldo wywałało niesamowite emocje w świecie wszechstronnej walki wręcz. Chociaż sam Conor McGregor (19-2) zapewniał, że przechodzi (przynajmniej tymczasowo) na jedną walkę mistrzowską do wyższej kategorii wagowej to nie obyło się bez spekulacji. Mówiono o szybkim rewanżu z Jose, a także o walce z Frankim Edgarem, czy w dywizji lekkiej z popularnym Kowbojem – Donaldem Cerrone.

Rafael Dos Anjos (25-7) w pięknym stylu zdominował na przestrzeni pięciu rund Anthony’ego Pettisa zdobywając pas mistrzowski, by 9 miesięcy później w niewiele ponad minute rozprawić się z D. Cerrone.

Dla ciekawskich lub grających aktualne kursy (5 dimes) wynoszą Rafael dos Anjos 1,77 – 2,00 Conor McGregor.

Drugą walką mistrzowską będzie starcie Holly Holm (10-0) z Mieshą Tate (17-5). Ta pierwsza upragniony tytuł zdobyła w listopadzie 2015 roku po zdominowaniu pewnej faworytki i dominatorki swojej kategorii Rondy Rousey. Wynik ten odbił się szerokim echem nie tylko w świecie sztuk walk. Narazie nie są znane szanse rozstawione przez bukmacherów.

Do walk dojdzie 5 marca w Las Vegas na gali oznaczonej numerem 197.

 

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz