Strona głównaZawodyADCCOficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski Submission Fighting

Oficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski Submission Fighting

Oficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski Submission Fighting

Tak prezentują się oficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski Submission Fighting, które odbyły się w miniony weekend.

Drużynówka:

1. Berserkers Team Poland – 169 pkt
2. Zenith BJJ – 44 pkt
3. Dragon’s Den Fight Club – 25 pkt

Indywidualne:

OPEN zaawansowani/pro
1. Karol Dzieniszewski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Maciej Różański; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Said-Magomed Abdulkadirov; Spartakus Rzeszów

OPEN początkujący/średnio-zaaw.
1. Piotr Kacprzak; Marga Submission Fighting / Radom
2. Samuel Vogt; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Hubert Sulewski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

pro -65.9 kg
1. Jakub Witkowski; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Kamil Wilk; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki
3. Wojciech Pająk; Pretorian / Gorzów Wielkopolski

pro -76.9 kg
1. Mateusz Gamrot; Ankos Zapasy / Poznań
2. Maciej Kałuszewski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Michał Ksepko; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

pro -87.9 kg
1. Piotr Fręchowicz; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Adam Niedzwiedz; Gold Team Polska / Natal gold team katowice
3. Grzegorz Kloc; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

pro -98.9 kg
1. Łukasz Michalec; Zenith BJJ / Gdynia
2. Kamil Uminski; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Piotr Bagiński; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

pro +99 kg
1. Sebastian Maciejewski; Gracie Barra Poland Team Draculino / Gracie Barra Poland Team Draculino
2. Wojciech Janusz; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Paweł Małocha; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki

zaawansowani -65 kg
1. Dawid Romański; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD
2. Igor Dziubałtowski; Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3. Jakub Cegiełko; UKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki

zaawansowani -70 kg
1. Jakub Piesiewicz; Marga Submission Fighting / Garwolin
2. Łukasz Truskolawski; Dragon’s Den / Urban Jiu Jitsu Białystok
3. Damian Zorczykowski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

zaawansowani -76 kg
1. Tomasz Nowakowski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Przemysław Tokarz; Octagon / Rybnik
3. Marian Ziółkowski; Nastula & Okniński Team / Warszawa

zaawansowani -83 kg
1. Patryk Ruta; Berserker’s Team Poland / Stargard
2. Michał Elsner; Zenith BJJ / Virtus Radom
3. Emil Różewski; WCA Fight Team / WCA WARSZAWA

zaawansowani -91 kg
1. Radosław Włoch; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Kacper Werema; Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
3. Krzysztof Fraszczak; Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp.

zaawansowani -100 kg
1. Livio Victoriano; Next Level BJJ / Opole
2. Adam Wiśniewski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Artur Mroczek; Dragon’s Den / Warszawa

zaawansowani +100 kg
1. Michał Mysona; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Paweł Kempa; Barracuda / Poznań
3. Marcin Sianos; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg

kobiety zaawansowane -60 kg
1. Zofia Szawernowska; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Paulina Giemza; Octagon / Rybnik
3. Marta Chmiel; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

kobiety zaawansowane +60 kg
1. Joanna Gabryluk; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Małgorzata Potyra; Zenith BJJ / Gdynia
3. Monika Markowska; Zenith BJJ / XTeam

masters 1 zaawansowani -76.9 kg
1. Daniel Wrześniewski; Złomiarz Team / Gdańsk
2. Jakub Witkowski; Berserker’s Team Poland / Warszawa
3. Marcin Nasher; Barracuda / Poznań

masters 1 zaawansowani -87.9 kg
1. Grzegorz Kloc; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Tomasz Pilarski; Gold Team Polska / Police
3. Wojciech Lech; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

masters 1 zaawansowani +87.9 kg
1. Paweł Kempa; Barracuda / Poznan
2. Łukasz Guf; Berserker’s Team Poland / Kolobrzeg
3. Romuald Łysiak; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club

masters 2 zaawansowani -76.9 kg
1. Marcin Dudek; Grappling Kraków / Kraków
2. Łukasz Bilski; Marga Submission Fighting / Radom
3. Ireneusz Mila; Shooters Team / Shooters Team

masters 2 zaawansowani -87.9 kg
1. Rafał Zawidzki; Rio Grappling / Ostrów Wielkopolski
2. Artur Gibała; Zenith BJJ / Virtus Radom

masters 2 zaawansowani +87.9 kg
1. Artur Krerowicz; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
2. Piotr Bagiński; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Adam Bizoń; Saints Gold Team / Saints Gold Team

średnio-zaawansowani -60 kg
1. Radosław Modzelewski; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki
2. Piotr Kędziora; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Jakub Cisowski; Rio Grappling / Częstochowa

średnio-zaawansowani -65 kg
1. Jakub Rubaj; Copacabana / LUBLIN
2. Michał Chyczewski; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Paweł Grzeszczak; MKS Lubartów / Lubartów

średnio-zaawansowani -70 kg
1. Marcin Dominowski; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Jonatan Kujawa; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Maciek Orzech; Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka

średnio-zaawansowani -76 kg
1. Kornel Kaczmarczyk; Grappling Kraków / Kraków
2. Daniel Karaczun; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Jakub Najdek; Alliance Jiu-jitsu / Poznań

średnio-zaawansowani -83 kg
1. Denis Muzyka; Copacabana / Warszawa
2. Krzysztof Szydłowski; Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp.
3. Rafał Piętka; Berserker’s Team Poland / berserkers’s Team Ireland

średnio-zaawansowani -91 kg
1. Michał Rogowski; Zenith BJJ / Elbląg
2. Tomasz Gutt; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Maciej Sternik; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club

średnio-zaawansowani -100 kg
1. Piotr Maniak; Berserker’s Team Poland / Szczecin
2. Kacper Leśniak; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki
3. Paweł Nowak; Academia Gorila / WARSZAWA

średnio-zaawansowani +100 kg
1. Mateusz Kolano; Gracie Barra (Team Draculino) / Rzeszów
2. Bartłomiej Sudoł; Fabryka Zdrowia / Stalowa Wola
3. Tomasz Kibitz; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

początkujący -60 kg
1. Umar Umkhadzhiev; Dragon’s Den / Urban Jiu Jitsu Białystok
2. Ignatios Filip; Spartakus Rzeszów / Rzeszów
3. Dawid Hajyan; Academia Gorila / WARSZAWA

początkujący -65 kg
1. Wiktor Szymański; Berserker’s Team Poland / Nastula Team
2. Hubert Kilian; Checkmat / Wrocław
3. Mateusz Dederko; Copacabana / Sportowy Białystok Rosomak BJJ

początkujący -70 kg
1. Natan Niewiadomski; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
2. Maciej Góra; Warszawskie Centrum Atletyki / Warszawa
3. Mateusz Binięda; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

początkujący -76 kg
1. Mateusz Chojecki; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Dawid Smoliński; Złomiarz Team / Gdańsk
3. Rafał Kociński; Dragon’s Den / Grappler Ełk

początkujący -83 kg
1. Michał Bieniek; Impact Płock / Płock
2. Kacper Kaliński; MMA PIASECZNO / Warszawa
3. Konrad Tkaczyk; Gold Team Polska / Police

początkujący -91 kg
1. Oskar Tyrajski; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
2. Leonid Derevianchenko; Gold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3. Arek Filip; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

początkujący -100 kg
1. Adam Osieleniec; Gold Team Polska / Police
2. Paweł Wieczorek; Dragon’s Den / Grappler Ełk
3. Sławomir Bryla; Free Fight Zenith BJJ / Wejherowo Gdynia

początkujący +100 kg
1. Krzysztof Stolarek; Pretorian / Gorzów Wielkopolski
2. Arkadiusz Klobuch; Zenith BJJ / Gdynia
3. Michał Ostrowski; Berserker’s Team Poland / Nastula Team

kobiety początkujące -60 kg
1. Ilona Koper; Gracie Barra (Team Draculino) / Octagon Żory
2. Małgorzata Biziewska; Berserker’s Team Poland / Warszawa
3. Natalia Pietrzycka; Gold Team Polska / Natal Gold Team

kobiety początkujące +60 kg
1. Magdalena Zaszczudłowicz; Grappling Kraków / Kraków
2. Monika Galant; Copacabana / Bydgoszcz
3. Natalia Kowalewska; Vale Tudo Białystok / Białystok

masters 1 początkujący -76.9 kg
1. Łukasz Stryjewski; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
2. Adam Kądziela; Berserker’s Team Poland / Nastula Team
3. Piotr Górski; Pretorian / Gorzów Wielkopolski

masters 1 początkujący -87.9 kg
1. Paweł Całka; Berserker’s Team Poland / Nastula Team
2. Radosław Buchowiecki; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

masters 1 początkujący +87.9 kg
1. Dariusz Hofman; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
2. Lesław Gorczyca; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3. Michał Ostrowski; Berserker’s Team Poland / Nastula Team

masters 2 początkujący -76.9 kg
1. Tomek Chruściel; Octagon / Cieszyn
2. Adam Erbacher; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
3. Sergei Zubarer; Academia Gorila / WARSZAWA

masters 2 początkujący -87.9 kg
1. Arkadiusz Wojtaszak; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Jarosław Senator; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Jacek Wojtaszak; Copacabana / Piotrków Trybunalski

masters 2 początkujący +87.9 kg
1. Jarosław Michalczyk; Zenith BJJ / Gdynia
2. Michał Szumełda; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3. Marcin Szybiak; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

junior -60 kg
1. Kevin Rutkowski; Shooters Team / Shooters Team
2. Ramzan Umarov; Dragon’s Den / Urban Jiu Jitsu Białystok
3. Dariusz Nowacki; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD

junior -66 kg
1. Hubert Sulewski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
2. Davidov Shakhaban; Vale Tudo Białystok / Białystok
3. Piotr Dudziński; Gracie Barra (Team Draculino) / Gliwice

junior -72 kg
1. Kuba Piński; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD
2. Dominik Przychodzki; Marga Submission Fighting / Garwolin
3. Grzegorz Kuriata; Berserker’s Team Poland / Olsztyn

junior -80 kg
1. Dariusz Gomuła; Zenith BJJ / Virtus Radom
2. Michał Miranowski; Złomiarz Team / Gdańsk
3. Grzegorz Grochulski; Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

junior +80 kg
1. Deivid Matusevic; SMAUGLYS TEAM / Vilnius (Lithuania)
2. Norbert Batogowski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3. Sergiusz Jaśniewski; Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

juniorki -60 kg
1. Julia Koślak; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD
2. Wiktoria Pikuła; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3. Sonia Mechowska; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

juniorki +60 kg
1. Joanna Gabryluk; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Weronika Rot; Gold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
3. Viviana Pozorska; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz