Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuOFICJALNE WYNIKI GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016

OFICJALNE WYNIKI GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016

OFICJALNE WYNIKI GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016

Przedstawiamy oficjalne wyniki Grand Prix Polski BJJ 2016r.grand

OFICJALNE WYNIKI GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016

JUNIOR –69 KG

1 Mateusz Flasz Fight Club Bytom
2 Jakub Wojtarowicz Rio Grappling Club Jaworzno
3 Kacper Mikulski Iron Dragon MMA Mielec (-64kg)
4 Adam Pacuszka Husaria Mława

JUNIOR –74 KG

1 Sebastian Jakubiak
2 OLAF SKABA ACADEMIA GORILA

JUNIOR -79,3 KG

1 Krzysztof Kobos Grappling Mielec
2 Łukasz Górecki Klub Sportów Walki „BASTION”

JUNIOR +84,3 KG

1 Sergiusz Jaśniewski Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
2 Paweł Ceynova Gladio
3 Norbert Batogowski Fight Club Łomża

BIAŁE –64 KG

1 Jan Kempisty Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
2 Bartosz Raczynski Klub Walki Grappler

BIAŁE -70 KG

1 Michał Witkowski Academia Gorila
2 Sebastian Olszowy Iron Dragon MMA Mielec
3 Adrian Czerniak Gladio
3 Michał Komosa Academia Gorila

BIAŁE -76 KG

1 Łukasz Pych Alliance Warszawa
2 Karol Rytczak United Gym
3 Sebastian Link Katana Szczytno
3 Patryk Nacewicz Fight Club Łomża

BIAŁE – 82,3 KG

1 Dawid Kosiorek Ludus
2 Damian Białek Dragon Den
3 Łukasz Burzym Klub LKSW Tajfun
3 Patryk Zając Alliance Warszawa

BIAŁE – 88,3 KG

1 Grzegorz Gamdzyk Academia Gorila
2 Dariusz Bednarz Academia Gorila
3 Alfred Korel Shinai Team
3 Adam Wojciechowski Academia Gorila

BIAŁE – 94 ,3 KG
1 Jakub Skowroński S4 Fight Club
2 Rafał Nowicki Gladio
3 Mateusz Kowalczyk Copacabana Team
4 Mateusz Wiśniewski Copacabana Team
5 Tomasz Dyndor Iron Dragon MMA Mielec
6 Dawid Piwnicki Copacabana Lublin
7 Patryk Ciesiński Gold Team Ostrów Wielkopolski

BIAŁE – 100,5 KG

1 Przemysław Kulik S4 Fight Club
2 Maciej Sigiel Husarii Mrągowo

BIAŁE + 100,5 KG

1 Tomasz Walczyna Copacabana Lublin
2 Łukasz Budny Academia Gorila
3 Łukasz Sadowski Dragon’s Den Fight Club Białystok

NIEBIESKIE – 70 KG

1 Jakub Rubaj Copacabana Lublin
2 Dawid Sańko Husarii Mrągowo
3 Ireneusz Wierzchoń Gold Team Polska
3 Mateusz Gogol Copacabana Białystok

NIEBEISKIE – 76KG

1 Paweł Żochowski Academia Gorila
2 Łukasz Gogol Copacabana Białystok
3 Sebastian Radziejewski Academia Gorila
3 Evgueni Zubritski Holy Family Gym

NIEBIESKIE – 82,3 KG

1 Konrad Soczyński Gladio
2 Tomasz Kołbus Copacabana Kielce
3 Kamil Kaźmierczak United Gym
3 Maciej Kanigowski S4

NIEBIESKIE -88,3 kg

1 Piotr Kurowski Alliance Warszawa
2 Marcin Majkowski Copacabana Kielce
3 Zbigniew Pruski S4 Fight Club
3 Jakub Tulin Copacabana Łódź

NIEBIESKIE – 94,3 KG

1 Krystian Śladewski ACADEMIA GORILA
2 Łukasz Przytuła Gold Team Polska (Chaos Gold Team)
3 Piotr Lasocki Gold Team Polska (Chaos Gold Team)
3 Dawid Przybył Copacabana

NIEBIESKIE – 100,5 KG

1 Paweł Nowak Academia Gorila
2 Rafał Szałek Academia Gorila
3 Drozdowski Piotr Academia Gorila Żyrardow
3 Paweł Wtulich Katana Szczytno

NIEBIESKIE +100,5 KG

1 Andrzej Witczak
2 Romuald Łysiak S4 Fight Club
3 Tomasz Warowny Gold Team Polska Chaos Gold Team

PURPUROWE -76KG
1 Paweł Muniak Copacabana Team
2 Mateusz Słowiński S4 Fight Club
3 Tomasz Rudzki Klub GF Team
3 Michał Korytowski Alliance Warszawa

PURPUROWE -82,3 KG

1 Wojciech Kois Gold Team Polska Ostrów Wlkp
2 Michał Wojtaszczyk United Gym
3 Mateusz Korcz Academia Gorila
3 Szymon Grabka Copacabana Kielce

PURPUROWE -94,3 KG

1 Mateusz Waśko Alliance Warszawa
2 Miłosz Gądziak Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski
3 Piotr Fręchowicz Alliance Warszawa
3 Konrad Płaza Copacabana Lublin (94kg)

PURPUROWE +94,3 KG

1 Tomasz Jeziorski Gracie Barra Sosnowiec
2 Robert Wodzynski Husaria Mrągowo
3 Marcin Frankiewicz Klub Walki Grappler

ELITA – 88,3 KG
1 Dominik Chmiel Octopus Pabianice / Łaskie Bractwo TSW
2 Adam ZYGA Copacabana
3 Adam Parafiańczuk Aliance Warszawa
3 Michał Plich

ELITA +88,3 KG

1 Jakub Mroczkowski Copacabana Team
2 Piotr Wojtkowski Capacabana Warszawa
3 Krzysztof Skarbiński Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
3 Kamil Olszewski Copacabana Kielce

BIAŁE MASTERS – 76 KG

1 Paweł Sroka S4 Fight Club
2 Wojciech Kuczyński Husaria Mrągowo

BIAŁE MASTERS -82,3

1 Tomasz Billik S4 Fight Club
2 Yury Ivaniukovich Holy Family Gym
3 Marcin Grochowski Nastula Club

BIAŁE MASTERS + 100,5 KG

1 Rafał Sikorski Dragon Den
2 Przemysław Kulik S4 Fight Club
2 Bartek Litwajtis Gladio

KOLOROWE MASTERS – 70KG

1 Zdzisław Raubo Klub Walki Grappler
2 1 Bourdo Oleg Holy Family Gym (-64kg)

KOLOROWE MASTERS – 76 KG

1 Zbigniew Wyszyński AKADEMIA LWA
2 Piotr Franaszczuk S4 Fight Club

KOLOROWE MASTER – 82,3 KG

1 Konrad Pietkiewicz Gladio
2 Grzegorz Pielarz – Gracie Barra Poland Team Draculino
3 Szymon Szymański

KOLOROWE MASTERS – 94,3 KG

1 Khalimonenka Aliaksandr Holy Family Gym
2 Maciej Wojski Copacabana Białystok (-88kg)
3 Paweł Kalinowski Copacabana Lublin (brąz)

NIEBIESKIE MASTERS +94,3 KG

1 Tomasz Warowny Gold Team Polska Chaos Gold Team
2 Jakub Cichoń Shinai Team

KOBIETA BIAŁE – 56 KG

1 Natalia Karpiuk Copacabana Lublin
2 Weronika Aldalati Academia Gorila
3 Ewelina Tandyniewicz

KOBIETY BIAŁE +66 KG

1 Paulina Maścianica Złomiarz Team
2 Agnieszka Winkiewicz Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
3 Dominika Bulka
3 Agnieszka Miljon Octagon Team

KOBIETY BIAŁE -66KG
1 Monika Flasz Fight Club Bytom
2 Magdalena Ziemiecka Klub Sportów Walki „BASTION
3 Emilia Witkowska Klub Sportów Walki „BASTION

KOBIETY ELITA -66kg

1 Zofia Szawernowska Alliance Warszawa
2 Agnieszka Skudlara Gold Team
3 Karolina Chojnowska Rio Grappling Club Jaworzno

OPEN KOBIET

1 Zofia Szawernowska Alliance Warszawa
2 Natalia Karpiuk Copacabana Lublin
3 Agnieszka Winkiewicz Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
3 Agnieszka Skudlara Gold Team

OPEN Mężczyzn

1 Dominik Chmiel Octopus Pabianice / Łaskie Bractwo
2 Wojciech Kois Gold Team Polska Ostrów Wlkp
3 Andrzej Iwat Ronin Gold Team
3 Piotr Fręchowicz Alliance Warszawa

KLASYFIKACJA DRUZYNOWA

1 Copacabana Team
2 Academia Gorila
3 Alliance Warszawa

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz