Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuMichał Ksepko, czarny pas i trener Berserkers Team Szczecin po raz trzeci wystąpi na Ragnaroku

Michał Ksepko, czarny pas i trener Berserkers Team Szczecin po raz trzeci wystąpi na Ragnaroku

Michał Ksepko, czarny pas i trener Berserkers Team Szczecin po raz trzeci wystąpi na Ragnaroku

Michał Ksepko, czarny pas i trener w Berserkers Team Szczecin po raz trzeci będzie uczestniczył w turnieju Ragnarok. Będzie walczyć w kategorii -77 kg w Gi.Michał Ksepko

To już pewne! Michał Ksepko, czarny pas i trener w Berserkers Team Szczecin po raz trzeci będzie uczestniczył w turnieju Ragnarok. Dobrze znany świnoujskiej publiczności zawodnik rok temu wywalczył srebrny medal, a w drodze do finału pokonał m.in. Jędrzeja Loskę. Berserker wielokrotnie stawał na podium na prestiżowych zawodach bjj. Ostatnio – wywalczył srebro w czarnych pasach -76 kg na Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Poznaniu.

Michał Ksepko na Ragnaroku będzie walczyć w kategorii -77 kg w GI. Zawodnik powiedział nam, że celuje w najwyższe miejsce na podium. – Jestem szczęśliwy, że otrzymałem zaproszenie. Będzie to dla mnie świetne podsumowanie roku. Traktuję udział w turnieju jako dobrą zabawę – mówi.

Walk szczecińskiego berserkera prawdziwi fani chwytanych sportów walki nie mogą przegapić! Michałowi życzymy powodzenia i oczywiście pierwszego złotego medalu na Ragnaroku.

Tym razem wystąpi jako czarny pas.

Udostępnij
Oceń artykuł
Komentarze

Napisz komentarz