Strona głównaBez kategoriiMarcin Held nawiązał współpracę z najlepszym dietetykiem sportowym w Polsce!

Marcin Held nawiązał współpracę z najlepszym dietetykiem sportowym w Polsce!

Marcin Held nawiązał współpracę z najlepszym dietetykiem sportowym w Polsce!

Marcin Held nawiązał współpracę z najlepszym dietetykiem sportowym w Polsce, a jest nim oczywiście Jakub Mauricz dietetyk m.in. Joanny Jędrzejczyk, Michała Materli czy Mameda Khalidova.Heldzik

W ostatnim czasie w sztabie Helda doszło do kilku kluczowych roszad. Niedawny pretendent do pasa mistrza świata organizacji Bellator zmienił klub i dołączył do poznańskiego Ankosu MMA. Teraz poszerzył swój sztab o dietetyka.

– Postanowiłem do następnych walk przygotować się jeszcze bardziej kompleksowo i stąd nawiązanie współpracy z Kubą Mauriczem. Moim zadaniem jest ciężko trenować i skupić się na przyszłych walkach, a Kuby sprawienie, aby moje ciało zawsze działało na najwyższych obrotach. Kuba nie jest zwykłym dietetykiem. Jest specjalistą, który od lat współpracuje ze sportowcami z najwyższej półki. Dodatkowym atutem jest to, że zna się na specyfice MMA jak nikt inny – powiedział Held po podpisaniu kontraktu.

– Held to jeden z najlepszych zawodników MMA na świecie, a Mauricz.com bardzo chętnie pomaga osiągać szczyt potencjału sportowców poprzez dogranie szczegółów fizjologii dotąd zaniedbywanych – stwierdził Mauricz . – Propozycja współpracy padła podczas z PR managerem Marcina Grzegorzem Stańczukiem z Torches of Sport. Przyznam, że nawet przez chwilę się nie zawahałem – zdradził.

Rola Mauricza będzie polegała na kompleksowej opiece pod kątem diety, dietoterapii i suplementacji Marcina w okresie pozastartowym, przygotowawczym, końcowego ścinania wagi i odzyskania energii po ważeniu.

– W ramach opieki zostanie wdrożona pozostała część moich szkoleniowców: Małgorzata Drobczyńska i Patrycja Szachta reprezentujące VitaImmun, Emilia Ptak-Kasica oraz Paulina Ihnatowicz z MedFood oraz moja osoba jako dietetyk sportowy, który będzie spajał kliniczny zarys dietoterapii i probiotykoterapii zaleconej przez panie – wyjaśnił Mauricz, który współpracuje między innymi z mistrzynią UFC Joanną Jędrzejczyk i byłym mistrzem KSW Michałem Materlą.

[m.sportowefakty.wp.pl]

Udostępnij
Oceń artykuł
Komentarze
  • My partner and I stumbled over here different web address and thought I should check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to finding out about your web page yet again.

    11 września 2022

Napisz komentarz