Strona głównaDyscyplinaKSW 37 – Wyniki

KSW 37 – Wyniki

KSW 37 za nami, nie obyło się bez emocji! Karol Bedorf przegrywa po 5 letniej serii zwycięstw i traci pas kategorii ciężkiej na rzecz Fernando Rodriguesa Jr. Borys Mańkowski po rocznej przerwie wraca silny jak nigdy i miażdży swojego przeciwnika na pełnym dystansie rundowym. Marcin Wrzosek przez TKO odbiera pas Kornikowi, a Pudzian w 2 minuty rozprawia się z Popkiem. Na wielkie uznania zasługuje również Roman Szymański, który swój debiut w KSW może śmiało zaliczyć do udanych.

Pojedynek o pas kategorii ciężkiej
120 kg: Fernando Rodrigues Jr. pokonuje Karola Bedorfa przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2 (2:34).

Pojedynek o pas kategorii półśredniej
77 kg: Borys Mańkowski pokonuje Johna Maguire przez jednogłośną decyzję (2x 30-26, 30-25).

Pojedynek o pas kategorii piórkowej
66 kg: Marcin Wrzosek pokonuje Artura Sowińskiego przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 2 (2:55).

120 kg: Mariusz Pudzianowski pokonuje Pawła Raka przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1 (1:20).
70 kg: Mansour Barnaoui pokonuje Łukasza Chlewickiego przez TKO (przerwanie przez lekarza), runda 1 (3:09).
93 kg: Marcin Wójcik pokonuje Marcina Łazarza przez poddanie (RNC), runda 1 (3:43).
66 kg: Filip Wolański pokonuje Denilsona Nevesa de Oliveirę przez niejednogłośną decyzję (2x 30-27, 28-29).
77 kg: David Zawada pokonuje Roberta Radomskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2 (3:50).
68 kg: Roman Szymański pokonuje Sebastiana Romanowskiego przez techniczne poddanie (RNC), runda 3 (4:58).