Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuKolejni zawodnicy dołączają do kategorii Gi na Ragnarok VI

Kolejni zawodnicy dołączają do kategorii Gi na Ragnarok VI

Kolejni zawodnicy dołączają do kategorii Gi na Ragnarok VI

Marian Kłosowski jest brązowym pasem klubu Berserkers Team i zawalczy w kategorii -94 kg Gi. Natomiast kolejnego uczestnika, który wystąpi w kategorii do 77 kg Gi nie musimy nikomu przedstawiać. Będzie to aktualny mistrz polski czarnych pasów do – 70 kg oraz mistrz świata Ne- Waza -62 kg, Jędrzej Loska.Marian Kłosowski

Popularny Santos,czyli Marian Kłosowski to posiadacz brązowego pasa pod Piotrem Bagińskim, mistrz Polski BJJ i ADCC oraz czterokrotny zwycięzca trialsów World Pro. Bardzo cieszymy się, że zobaczymy go w Świnoujściu. Tym bardziej, że jest to obyty już na naszym turnieju zawodnik, który znacząco wzmocni dywizję GI -94 kg. Kto widział w akcji Mariana ten wie, że emocji nie zabraknie. Zwłaszcza, gdy Santos zaczyna polować na skrętówkę, technikę, którą – z bardzo udanym skutkiem – doskonali i regularnie stosuje.

Loska

W dywizji GI 77 kg zawalczy Jędrzej Loska, wielki talent, świetny trener i jeden z najlepszych grapplerów na świecie. Do licznych trofeów dorzucił ostatnio złoty medal na Mistrzostwach Świata w Tajlandii i przyczynił się do drużynowego zwycięstwa naszej kadry na wspomnianym mundialu. W Świnoujściu gościł już nie raz. Jego walki to pokaz niebywałej techniki i gwarancja emocji na najwyższym poziomie. Na tegorocznych zawodach tak w kraju jak i za granicą w swojej kategorii dominował. Dodajmy, że reprezentant Academia Gorila waży 65 kg, ale że woli walki w kimonach, to startuje dwie kategorie wagowe wyżej nic na co dzień.

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz