Grapplethon dla Toli

Grapplethon dla Toli

Poznajcie Tolę https://www.facebook.com/toladiamentoweserce. Tola czeka na trzecią już operację serca, która jest bardzo kosztowna, a niezbędna dla jej dalszego życia.

Już niedługo możecie zawalczyć nie tylko o chwałę i medale, ale i o życie Toli, a kto wie, może za jakiś czas i ją spotkamy na macie :).

Alan Finfou BJJ Poznań oraz Pretorium, zapraszają serdecznie wszystkich na grapplethon. Niezależnie od tego w jakim klubie trenujecie na co dzień i jaki pas zdobi wasze biodra. Przyjdźcie, walczcie, pomagajcie.

Opłata wpisowa wynosi 30 złotych. Każdy zawodnik który ukończy Grapplethon otrzyma pamiątkowy medal. Walczymy zarówno w Gi jak i No Gi (wedle uznania). Będziemy musieli przewalczyć 30 x 6 minutowych rund. Co łącznie daje nam trzy godzinny maraton na macie.
UWAGA !!! – to nie są zawody ani sparringi, nie liczy się tutaj ilość zdobytych punktów lub odklepanych oponentów. Jest to forma zabawy i wyzwania dla zawodników BJJ, dzięki której będzie możliwość zebrania pieniędzy na cel charytatywny. Dodatkowo dla osób które oficjalnie ukończą Grapplethon przewidziane jest losowanie nagród ufundowanych sponsorów.

Już teraz możecie wysłać sms lub przelew: https://www.siepomaga.pl/anatola2

Link do wydarzenia

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz