Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuBartosz Kulczycki i Bartosz Zawadzki to kolejni uczestnicy Ragnarok VI

Bartosz Kulczycki i Bartosz Zawadzki to kolejni uczestnicy Ragnarok VI

Bartosz Kulczycki i Bartosz Zawadzki to kolejni uczestnicy Ragnarok VI

Bartosz Kulczycki jest brązowym pasem Rio Grappling Club Dąbrowa i wystąpi w kategorii -71 kg No- Gi. Natomiast Bartosz Zawadzki jest purpurowym pasem Gracie Barra Sosonowiec i wystąpi w kategorii -84 kg No- Gi.Ragnarok

kula

Bartek Kulczycki z Dąbrowy Górniczej, brązowy pas z Rio Grappling Club ponownie zagości na Ragnaroku! Kategoria: -71 kg NO GI. Jeżeli widzieliście zeszłoroczny turniej, to na pewno pamiętacie gilotynę, którą Bartek skończył Jakuba Witkowskiego. Było to poddanie turnieju.

– Bartek to fajnie i efektownie walczący zawodnik. Podczas walki stara się kończyć przeciwników przed czasem. Liczymy na dobre pojedynki z jego udziałem – mówi Łukasz Winiarski, organizator turnieju.

Już czekamy na walki Bartka Kulczyckiego i życzymy powodzenia!

zawadzki

Bartosz Zawadzki, posiadacz purpurowego pasa, reprezentant Gracie Barra Sosnowiec oraz Maciej Polok Jiu Jiutsu, medalista prestiżowych zawodów, to kolejny wojownik, który zadebiutuje na Ragnaroku. Podopieczny Macieja Poloka zawalczy w dywizji -84 kg NO GI. Bardzo cieszymy się, że ten młody i zarazem utytułowany zawodnik przyjął zaproszenie na nasz turniej. To wielki talent, który gwarantuje dobre walki!

– Jako, że będzie to mój pierwszy występ, na najbardziej prestiżowym turnieju w Polsce (oczywiście moim zdaniem) mam zamiar zaprezentować się z jak najlepszej strony, dać dobre walki, w których będę dążyć do poddania – powiedział nam B. Zawadzki.

Zawodnik cały rok ciężko trenuje, więc jego przygotowania do Ragnaroka, różnią się głównie tym, że ściągnął kimono i razem ze swoim trenerem Maciejem Polokiem dorzucił dużo sparingów i szlifował dźwignie na nogi.

– Czuję się w nich lepszy z dnia na dzień – zdradził nam Bartosz – Bardzo się cieszę i dziękuję organizatorom, za to, że dali mi szansę rywalizowania z czołówką polskich grapplerów – dodaje.

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz