Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu Jitsu18 medali dla Polaków na Mistrzostwach Europy No Gi

18 medali dla Polaków na Mistrzostwach Europy No Gi

18 medali dla Polaków na Mistrzostwach Europy No Gi

Polacy przywożą 18 medali z Mistrzostw Europy No Gi, które odbywały się w miniony weekend w Rzymie.

Blue / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Piotr Maniak – Brasa Poland
2 – Jake Landals – Pedigo Submission Fighting
3 – Elmin Bajric – Gracie Barra BJJ
3 – Panagiotis Vlassis – Hermes Club

Blue / Master 2 / Male / Middle

1 – Tamerlan Vagapov – Brasa
2 – Fernando Jorge Ferreira Guedes Pena – Focus Jiu-Jitsu
3 – Marcin Grzelinski – Gracie Barra

Blue / Master 1 / Female / Middle

1 – Katarzyna Magdalena Kwiecień – Rio Grappling Club Europe

Blue / Master 1 / Female / Open

1 – Miia Isola – Brasa Helsinki
2 – Katarzyna Magdalena Kwiecień – Rio Grappling Club Europe
3 – Eleni Moysidou – Gracie Barra
3 – Renate Binder – Gracie Barcelona

Blue / Master 2 / Male / Heavy

1 – Dimitrios Zafeiratos – GF Team International
2 – Ian Robert Wales – Next Generation MMA Fredrikstad
3 – Antonis Kirykos – GF Team International
3 – Jarosław Senator – Brasa Poland

Purple / Adult / Female / Middle

1 – Varpu Johanna Rinne – Hilti BJJ Turku
2 – Weronika – Rot – Gold Team Fighters
3 – Nadine Laarman – OG Jiu-Jitsu
3 – Zafeiria Panagiotarakou – CheckMat

Purple / Adult / Male / Middle

1 – Daniel Stoyanov – Zentih BJJ – Greece
2 – Gerard Moore – BJJ Revolution Team – International
3 – Daniel Reimond Eklund – Atos Jiu-Jitsu
3 – Jakub Najdek – Alliance International

Purple / Master 4 / Male / Feather

1 – Pawel Zenon Steczkowski – ZR Team Association

Brown / Master 1 / Male / Light

1 – Borislav Kirilov – Academie Caio Terra
2 – Eleftherios Marinakis – CheckMat
3 – Tomasz Rudzki – Gracie Barra
3 – Victor de Albuquerque Shinzato – Gracie Barra

Black / Adult / Male / Heavy

1 – Thiago Sá Fortes Silva – CheckMat
2 – Nicolas E. Penzer – Stallion Gym
3 – Alberto Gonzalez Ortiz – Crazy Team
3 – Kamil Czochra – Rio Grappling Club Europe

Black / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Thomas Alban Jules Loubersanes – Atos Jiu-Jitsu
2 – Perttu Tapio Tepponen – Hilti BJJ Tampere
3 – Amadu Martins Jorge – Gracie Barra
3 – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra

Black / Master 1 / Male / Middle

1 – Pawel Czeslaw Tomalik – Brasa Poland
2 – Charles Matthew McDonald – Mario Sukata International
3 – Michael Hawkins – Mill Hill BJJ
3 – Oliver Leys Geddes – Roger Gracie Academy

Black / Master 2 / Male / Feather

1 – Marco Bancone – Milanimal
2 – Douglas Rufino da Silva – Cantagalo Team
3 – Elder Mendes Bastos da Silva – Soul Fighter’s Israel
3 – Łukasz Karol Bilski – ZR Team Association

Black / Master 2 / Male / Light

1 – Matthieu Husson – Mako Team Paris
2 – José Roberto Viana de Brito da Silva – Studio R1
3 – Krystian Tadeusz Kwiecien – Rio Grappling Club Europe
3 – Pablo Cerino Lopes Da Cunha – Icon Jiu-Jitsu Team

Black / Master 2 / Male / Heavy

1 – Igor Araújo Ferreira de Castro – Gracie Barra
2 – Lukasz Les – Mario Sukata International
3 – Mika Tomi Juhani Kaarela – Brasa CTA
3 – Vanni Altomare – MatSide Jiu Jitsu

Black / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

1 – Przemyslaw Gorzala – Gracie Barra
2 – Adriano Gregorini Junior – Morumbi Academy
3 – Christophe Levy – Raça Luta BJJ

Black / Master 3 / Male / Medium-Heavy

1 – Krzysztof Tomasz Lukaszewicz – ZR Team Association
2 – Fábio Henriques de Jesus – Ares BJJ Brasil
3 – Leonardo Enrique Gonzalez Mendieta – Ewing BJJ Association

Black / Master 3 / Male / Open

1 – Krzysztof Tomasz Lukaszewicz – ZR Team Association
2 – Jose Beltran Martinez – Crazy Team
3 – Leonardo Enrique Gonzalez Mendieta – Ewing BJJ Association
3 – Luke Harris – Zenith BJJ – Canada


Zdjęcie z facebook’a Pawła Tomalika

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz