Strona głównaDyscyplinaWyniki X Pucharu Polski ADCC

Wyniki X Pucharu Polski ADCC

Wyniki X Pucharu Polski ADCC

Przedstawiamy wyniki X Pucharu Polski ADCC, który odbył się 12 grudnia 2015 r. w Skale k. Krakowa.adcc

Oto wyniki X Pucharu Polski ADCC:

Seniorki 60 kg:
1. Panek Natalia Gracie Barra Draculino Team Poland
2. Wolny Oliwia Gracie Barra Draculino Chorzów
3. Ruta Justyna Grappling Kraków

Seniorki +60 kg:
1. Czech Martyna Szkoła Walki Drwala
2. Krzysztopik Maria Vale Tudo Białystok

Początkujący 60 kg:
1. Wiśniewski Bartosz Octagon Team
2. Wałęga Błażej Grappling Gorlice
3. Pędziwiatr Korneliusz Octagon Team Żory
3.Bialończyk Arkadiusz Octagon Team

Początkujący 65 kg:
1. Kwolek Krzysztof Grappling Kraków
2. Kacprzak Piotr Marga SFG
3. Małecki Mateusz Drysdale JJ
3.Gibała Szymon Octagon Team

Początkujący 70 kg:
1. Zachara Adrian RGC Animmals
2. Pruski Mateusz Octagon Team
3. Gosk Damian S4Fight Club
3. Rakowicz Szymon Octagon Team Żory

Początkujący 76 kg:
1. Szot Artur Fighters Factory Oleśnica
2. Pudło Mateusz Grappling Rzeszów
3. Dorobisz Tomasz RGC Animmals
3. Szczepaniak Łukasz Grappling Kraków

Początkujący 83 kg:
1. Porębski Sebastian Fightmann Bochnia
2. Kubit Krzysztof Grappling Kraków
3. Zych Piotr Grappling Kraków
3.Lebsir Patryk Berserkers Team

Początkujący 91 kg:
1. Balicki Roman Akademia Sportów Walki Natal Gold Team
2. Al.- Sulwi Gabriel Grappling Rzeszów
3. Wojciechowski Bogdan Grappling Kraków
3.Michalski Mariusz Akademia Sportów Walki Natal Gold Team

Początkujący +91:
1. Bartczak Jacek Berserkers Team
2. Horak Jan
3. Blachowski Dawid Rio Grappilng – Monster Rybnik
3.Sowa Maciej Grappling Gorlice

Średniozaawansowani 65 kg:
1. Bienioszek Mateusz Octagon Team Żory
2. Wac Jacek Forca Brava Opole
3. Matyszczak Dawid Adrenalina Częstochowa
3.Dziubaltowski Igor Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki

Średniozaawansowani 70 kg:
1. Baran Sławomir Octagon Team
2. Gierowski Dominik Piranha Gdynia
3. Dąbrówka Filip Rio Grappling Częstochowa
3. Jerzuchowski Jakub Szkoła Walki Drwala

Średniozaawansowani 76 kg:
1. Szydłowski Michał Gracie Barra Draculino Team Poland
2. Borowski Szymon Gracie Barra Draculino Team Poland
3. Sermak Piotr Grappling Kraków
3. Srebnicki Tomasz Grappling Kraków

Średniozaawansowani 83kg:
1. Fajer Przemysław Akaddemia Sportów Walki Natal Gold Team
2. Iznaurov Aslan Judo Piaseczno
3. Pleszyniak Wojciech Akaddemia Sportów Walki Natal Gold Team
3. Styrcz Paweł Akaddemia Sportów Walki Natal Gold Team

Średniozaawansowani 91 kg:
1. Podborączyński Mariusz Forca Brava Opole
2. Kaczmarczyk Krzysztof S4Fight Club
3. Blecha Bartosz Gracie Barra Żywiec
3. Krakowiak Marcin Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki

Średniozaawansowani +91 kg:
1. Florek Adam Forca Brava Opole
2. Biegański Advale Tudo Białystokam
3. Nocko Kajetan Gracie Barra Draculino Chorzów
3. Zakrzewski Paweł Vale Tudo Białystok

Zaawansowani 70 kg
1. Bigdoń Grzegorz Grappling Rzeszów
2. Szamota Sławomir Gracie Barra Draculino Team Poland
3. Ciszek Marcin Rio Grappling Częstochowa
3. Kwiecień Krystian RGC Animmals

Zaawansowani 76 kg:
1. Trzcionka Robert Gracie Barra Draculino Team Poland
2. Mankiewicz Michał Octagon Team
3. Blasiński Tomasz Grappling Kraków
3. Błachowicz Paweł Drysdale JJ

Zaawansowani 83 kg:
1. Chmiel Dominik Octopus Team Draculino Pabianice
2. Czekaj Dawid Akademia Fenix
3. Kmiotek Marcin Piranha Gdynia
3. SzczepaniakKamil Fight Fabric

Zaawansowani 91 kg:
1. Hadaś Paweł Gracie Barra Draculino Chorzów
2. Bobrowski Michała Szkoła Walki Drwala
3. Książek Łukasz Grappling Kraków
3. Żelazko Jacek Drysdale JJ

Zaawansowani +91 kg:
1. Yakuza Eldar
2. Lepianka Łukasz Drysdale JJ
3. Maciążek Bartłomiej Rio Grappling Club
3.Maciejewski Sebastian Fight Fabric

Udostępnij
Tagi
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz