Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuWyniki Poznań Open – Gi i No Gi

Wyniki Poznań Open – Gi i No Gi

gi-vert

Wyniki Poznań Open – Gi i No Gi

W miniony weekend w Poznaniu odbywały się zawody spod szyldu IBJJF – Poznań International Open IBJJF Jiu-Jitsu Championship.

Wyniki prezentują się następująco.

Formuła Gi

White / Adult / Male / Feather

1 – Thanh An Vu – BJJ Akademie Berlin
2 – Filip Pawlicki – Zenith BJJ – Poland
3 – Tobi Brück – KMR BJJ Europe
3 – Tuan Anh Pham – Gracie Barcelona

White / Adult / Male / Light

1 – Ruben Carbajo – GF Team
2 – Jiří Smiga – Jungle BJJ
3 – Denys Trehubov – Gracie Barra
3 – Kostaki Spachiou – Gracie Barra

White / Adult / Male / Middle

1 – Andy Jürgens – GF Team
2 – Alexander Del Pellegrino – Invictus BJJ
3 – Marek Hoffmann – Zenith BJJ – Poland
3 – Mateusz Tiuchty – Invictus BJJ

White / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Simon Ruch – Gracie Barra
2 – Jonas Schmidt – CheckMat
3 – Adam Przybyłowicz – Zenith BJJ – Poland
3 – Said Otorbaev – Gracie Barcelona

White / Adult / Male / Heavy

1 – Michał Wojciech Sochoń – Zenith BJJ – Poland
2 – Tomasz Kamil Miler – Barracuda
3 – Norbert Thomas Bala – Invictus BJJ
3 – PRZEMYSŁAW Czech – Zenith BJJ – Poland

Blue / Adult / Male / Light-Feather

1 – Eneko Aburruza – CheckMat
2 – Nesim Abboud – Gracie Barcelona
3 – Dirk Stautmeister – GF Team

Blue / Adult / Male / Feather

1 – Alexandros Pappas – Hermes Club
2 – Iurkuliev Gadzhimagomed – Senna Fight Academy
3 – Alexander Yankov Yankov – Zenith BJJ International
3 – Filip Hubert Dyrkacz – CheckMat

Blue / Adult / Male / Light

1 – Lucas Andre Galvão Protasio – ZR Team Association
2 – Benoit Bardies – Blackout Academy
3 – Artem Dvorzhanskyi – Gracie Barra
3 – Raimondas Zeniauskas – Roger Gracie Academy

Blue / Adult / Male / Middle

1 – Deniz Kaymak – BJJ Team Basel
2 – Vladyslav Yaroshchuk – Gracie Barra
3 – Ihor Stoianovskyi – Gracie Barra
3 – Paweł Zelek – Gold Team Fighters

Blue / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Florian Thomas Heimbach – GF Team
2 – Alexis Carbajo – GF Team
3 – Kristof Helmeczy – ZR Team Association
3 – Patryk Artur Mansfeld – Zenith BJJ – Poland

Blue / Adult / Male / Heavy

1 – Arek Filip – Fight Sports International
2 – Florian Preußel – Hilti BJJ IMAG Berlin
3 – Dovydas Sidlauskas – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International

Blue / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Vinicius Liberati – PSLPB Cicero Costha
2 – Mateusz Kusztal – Invictus BJJ
3 – Norbert Węgrzyn – Brasa
3 – Rolf Linke – GF Team

Blue / Adult / Male / Ultra-Heavy

1 – Wojciech Piotr Wiśniowski – CheckMat
2 – Philipp Lau – BJJ Akademie Berlin
3 – Maciej Robert Muzyka – Gracie Barra

Blue / Adult / Male / Open Class

1 – Vinicius Liberati – PSLPB Cicero Costha
2 – Lucas Andre Galvão Protasio – ZR Team Association
3 – Dovydas Sidlauskas – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International
3 – Wojciech Piotr Wiśniowski – CheckMat

Purple / Adult / Male / Light-Feather

1 – Darryl R. Lebus – Pablo Silva BJJ – ZR Team
2 – BILAL AZDAD – PAT Academy Belgium

Purple / Adult / Male / Feather

1 – Alexandro Fuchs Fialho – BJJ Akademie Berlin
2 – Salvatore Liga – PAT Academy Belgium
3 – Aleksandr Ustimenko – Senna Fight Academy

Purple / Adult / Male / Light

1 – Nadi Barhihi – PAT Academy Belgium
2 – Fabian Benz – BJJ Akademie Berlin
3 – Illia Makarenko – Atos JJ International
3 – Ioannis Flevaras – Gracie Barra

Purple / Adult / Male / Middle

1 – Nikita Simanenkov – Jungle BJJ
2 – Bartek Tomyślak – Alliance International
3 – Athanasios Nasis – Zentih BJJ – Greece
3 – Jakub Najdek – Alliance International

Purple / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Michał Grzegorz Kaczmarek – Gracie Barra
2 – Marek Tadeusz Suśniak – Gold Team Fighters
3 – Jorge Paul Olivos Salazar – Senna Fight Academy

Purple / Adult / Male / Heavy

1 – Salah Eddine Karam Ziani – Icon Jiu-Jitsu Team
2 – Dimitrios Margaritopoulos – Hermes Club

Purple / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Thomas Bracher – Gracie Barra

Purple / Adult / Male / Open Class

1 – Dimitrios Margaritopoulos – Hermes Club
2 – Michał Grzegorz Kaczmarek – Gracie Barra
3 – Illia Makarenko – Atos JJ International
3 – Thomas Bracher – Gracie Barra

Brown / Adult / Male / Feather

1 – Valere Bertrand – Gracie Barra

Brown / Adult / Male / Light

1 – Zekhnini Abdel – Cicero Costha Europe
2 – Pawel Kozlowski – Zenith BJJ – Poland
3 – Alex Koch – Koch Team
3 – Tomasz Prygiel – Rio Grappling Club Europe

Brown / Adult / Male / Middle

1 – Marcin Karol Malewicz – Gracie Barra
2 – Spyridon Stroumpis – Gracie Barra
3 – Ilari Antero Matinolli – Brasa CTA
3 – Rokas Narusevicius – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International

Brown / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Riad Dzhamalbeili – GF Team

Brown / Adult / Male / Ultra-Heavy

1 – Leonardo de Oliveira Gonçalves – PSLPB Cicero Costha
2 – Adam Maciej Zyga – Gracie Barra
3 – Marius Rudnickas – Roger Gracie Academy

Brown / Adult / Male / Open Class

1 – Leonardo de Oliveira Gonçalves – PSLPB Cicero Costha
2 – Alex Koch – Koch Team
3 – Riad Dzhamalbeili – GF Team
3 – Rokas Narusevicius – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International

Black / Adult / Male / Light-Feather

1 – Jordy A. Jean Antoon Peute – Gracie Barra
2 – Joseph Woo Sun Lee – Renzo Gracie LA

Black / Adult / Male / Feather

1 – Luciano Queiroz de Araujo – Qatar BJJ Brasil
2 – Tuomas Kristian Tammilehto – Brasa CTA

Black / Adult / Male / Light

1 – Tommi Tapio Pulkkanen – Hilti BJJ Finland

Black / Adult / Male / Middle

1 – Bradley Hill – Gracie Barra
2 – Tuomas Ylinampa – Brasa

Black / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Tero Antti Mikael Pyylampi – Hilti BJJ Tampere

Black / Adult / Male / Heavy

1 – Adam Wardzinski – CheckMat
2 – Jakub Mikolaj Mroczkowski – Gracie Barra

Black / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra
2 – Hassine Azarkan – Icon Jiu-Jitsu Team

Black / Adult / Male / Ultra-Heavy

1 – Matheus Rodrigues P. S. V. da Silva – Senna Fight Academy
2 – Karim Mohamed Ait Khalifa – CheckMat

Black / Adult / Male / Open Class

1 – Adam Wardzinski – CheckMat
2 – Bradley Hill – Gracie Barra
3 – Tero Antti Mikael Pyylampi – Hilti BJJ Tampere
3 – Tuomas Ylinampa – Brasa

White / Adult / Female / Light-Feather

1 – Mariia Kuzina – ZR Team Association
2 – Oleksandra Horbach – CheckMat

White / Adult / Female / Light

1 – Agnieszka Anna Wrodarczyk – CheckMat
2 – Agata Anastazja Sumowska – CheckMat
3 – Agnes Lisik – Icon Jiu-Jitsu Team
3 – Marketa Kaderavkova – Jungle BJJ

White / Adult / Female / Middle

1 – Doria Mjahid – Gracie Barra
2 – Bonnie Kovacs – Team Ganbaru

White / Adult / Female / Super-Heavy

1 – Izabela Stopa – CheckMat
2 – Anastasiya Semiankevich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
3 – Patrycja Ciszewska – Fight Sports International
3 – Polina Kharlamova – Koch Team

Blue / Adult / Female / Feather

1 – Natascha Coerper – CheckMat
2 – Wiktoria Pikula – Fight Sports International
3 – Khrystyna Lykhatska – Atos JJ International
3 – Melissa Hill – Mauricio Gomes Origin BJJ Team

Blue / Adult / Female / Light

1 – Manda-Marie Epiphania Pia Miguel-Kabeya – Cicero Costha Europe
2 – Małgorzata Wcisło – CheckMat
3 – Nikoletta Zarkadi – Alliance Jiu-Jtsu Greece
3 – Valentina Miron – Senna Fight Academy

Blue / Adult / Female / Middle

1 – Alisa Vasiukevich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association

Blue / Adult / Female / Medium-Heavy

1 – Katarzyna Boguslawa Maciejczak – Vitor Shaolin BJJ International

Blue / Adult / Female / Open Class

1 – Manda-Marie Epiphania Pia Miguel-Kabeya – Cicero Costha Europe
2 – Valentina Miron – Senna Fight Academy
3 – Katarzyna Boguslawa Maciejczak – Vitor Shaolin BJJ International
3 – Natascha Coerper – CheckMat

Purple / Adult / Female / Feather

1 – Karin Wahlberg – CheckMat
2 – Edyta Opalka – CheckMat
3 – Natasha Nicole Espinosa Delgado – Atos JJ International

Purple / Adult / Female / Medium-Heavy

1 – Klaudia Weronika Mitko – Gold Team Fighters
2 – Bogdana Golub – CheckMat

Purple / Adult / Female / Open Class

1 – Klaudia Weronika Mitko – Gold Team Fighters
2 – Bogdana Golub – CheckMat
3 – Karin Wahlberg – CheckMat
3 – Natasha Nicole Espinosa Delgado – Atos JJ International

White / Master 1 / Male / Feather

1 – Sebastian Aurich – Gracie Barcelona
2 – Eugenio Perazzo – CheckMat
3 – Julian Obst – BJJ Akademie Berlin

White / Master 1 / Male / Heavy

1 – Jakub Lesiewicz – Invictus BJJ
2 – Oleh Horbach – CheckMat

White / Master 1 / Male / Super-Heavy

1 – Vasily Kuzminov – Roy Dean International
2 – Benedikt Katzenberger – CheckMat
3 – Maximilian Zeidler – Gracie Barcelona
3 – Paweł Andrzej Hoffmann – Zenith BJJ – Poland

White / Master 1 / Male / Ultra-Heavy

1 – Erik Johannessen – Frontline Academy

Blue / Master 1 / Male / Feather

1 – Aurelijus Gakas – Roger Gracie Academy
2 – Jörg Grünefeld – Gracie Barcelona
3 – Daniel Groh – GF Team
3 – Francisco das Chagas Nascimento Matias – GF Team

Blue / Master 1 / Male / Light

1 – Adam Tomasz Taracha – Gracie Barra
2 – Mihails Filipovs – Gracie Barra

Blue / Master 1 / Male / Middle

1 – Vladimir Alexandrovich Khomutov – Zenith BJJ – Poland
2 – Andris Nazarovs – Gracie Barra
3 – Edvinas Pinaitis – Roger Gracie Academy
3 – Marco Vendramin – GF Team

Blue / Master 1 / Male / Medium-Heavy

1 – Habip Burak Akbiyik – GF Team
2 – Marcus Zierke – GF Team
3 – Alexander Loryan – CheckMat
3 – Michal Wilkowski – Brasa Poland

Blue / Master 1 / Male / Heavy

1 – Tony Fethke – Frontline Academy
2 – Szymon Olechny – CheckMat
3 – Andris Grocs – Gracie Barra
3 – Piotr Kuczkowski – Invictus BJJ

Blue / Master 1 / Male / Super-Heavy

1 – Michal Chudy – Invictus BJJ
2 – Martin Krone – Carlos Holanda Brazilian Jiu-Jitsu Europe
3 – Michal Kazimierz Rosenbaum – Vitor Shaolin BJJ International

Blue / Master 1 / Male / Ultra-Heavy

1 – Vlad George Darie – Absoluto BJJ

Blue / Master 1 / Male / Open Class

1 – Tony Fethke – Frontline Academy
2 – Vlad George Darie – Absoluto BJJ
3 – Marcus Zierke – GF Team
3 – Michal Chudy – Invictus BJJ

Purple / Master 1 / Male / Feather

1 – Tariq Al-Naif – Roger Gracie Academy

Purple / Master 1 / Male / Light

1 – David Fadel Neto – A.S Team
2 – Aleksis Sakellaris – Hermes Club
3 – Łukasz Urbański – Invictus BJJ

Purple / Master 1 / Male / Middle

1 – Stefan Müller – BJJ Akademie Berlin
2 – Philippe Charles Merrilees – CheckMat

Purple / Master 1 / Male / Medium-Heavy

1 – Onur Yasar – GF Team
2 – David Tolnai – Independent BJJ Hungary

Purple / Master 1 / Male / Heavy

1 – IOANNIS PALAIOLOGOS – Gracie Barra

Purple / Master 1 / Male / Open Class

1 – Onur Yasar – GF Team
2 – David Fadel Neto – A.S Team
3 – Aleksis Sakellaris – Hermes Club
3 – Stefan Müller – BJJ Akademie Berlin

Brown / Master 1 / Male / Medium-Heavy

1 – Kari Jalava – Hilti BJJ Tampere

Brown / Master 1 / Male / Open Class

1 – Kari Jalava – Hilti BJJ TamperE

Black / Master 1 / Male / Light

1 – Rodrigo Otavio Lima Fernandes – CheckMat
2 – Guilherme da Silva Milan – Zenith BJJ
3 – Marcin Adrian Kabat – Koch Team

Black / Master 1 / Male / Medium-Heavy

1 – Michael Malischewski – Brasa Poland
2 – Gustavo Guimaraes Michels – KMR BJJ KIMURA

Black / Master 1 / Male / Open Class

1 – Guilherme da Silva Milan – Zenith BJJ
2 – Gustavo Guimaraes Michels – KMR BJJ KIMURA
3 – Marcin Adrian Kabat – Koch Team
3 – Michael Malischewski – Brasa Poland

White / Master 2 / Male / Light-Feather

1 – Oleksandr Kostyuk – ZR Team Association

White / Master 2 / Male / Light

1 – Moritz Reischel – Hilti BJJ IMAG Berlin
2 – Andre Felipe Teixeira – CheckMat

White / Master 2 / Male / Middle

1 – Karel Barta – Jungle BJJ
2 – Houtan Shamlo – GF Team

White / Master 2 / Male / Medium-Heavy

1 – Tamas Bako – Independent BJJ Hungary
2 – Nerijus Strumila – Roger Gracie Academy

White / Master 2 / Male / Heavy

1 – Pavel Hanys – Jungle BJJ
2 – Stanislav Mishchenko – Gracie Barra

White / Master 2 / Male / Super-Heavy

1 – Sebastian Gałęcki – Koch Team

Blue / Master 2 / Male / Light

1 – Waldemar Heruday – Gracie Barra
2 – Lev Lazar – Gracie Barra
3 – Andreas Sumpich – Team Wing Revolution
3 – Timo Rößner – GF Team

Blue / Master 2 / Male / Heavy

1 – Gabriel Jurcak – Jungle BJJ
2 – Ildar Biryukov – Senna Fight Academy

Blue / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

1 – Юрий Валериевич Прохоренко – Atos JJ International
2 – Benjamin Krause – BJJ Akademie Berlin

Blue / Master 2 / Male / Open Class

1 – Юрий Валериевич Прохоренко – Atos JJ International
2 – Gabriel Jurcak – Jungle BJJ
3 – Andreas Sumpich – Team Wing Revolution
3 – Benjamin Krause – BJJ Akademie Berlin

Purple / Master 2 / Male / Middle

1 – Michal Misiarek – Gracie Barra
2 – Tomasz Łężak – Gold Team Fighters

Purple / Master 2 / Male / Medium-Heavy

1 – Ian Christopher Sheehan – Gracie Barra
2 – Mateusz Urban – Gold Team Fighters

Purple / Master 2 / Male / Open Class

1 – Mateusz Urban – Gold Team Fighters
2 – Ian Christopher Sheehan – Gracie Barra

Black / Master 2 / Male / Light-Feather

1 – Ginaldo Gomes de Souza – Nordeste Fight

Black / Master 2 / Male / Medium-Heavy

1 – Leszek Grzegorz Jaremkowski – Gold Team Fighters
2 – Jaques Douglas Guimarães – GF Team

Black / Master 2 / Male / Heavy

1 – Aliaksandr Varanovich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
2 – Alex Sandro Malheiro – Top Brother Mexico
3 – Paul Christopher Severn – CheckMat

Black / Master 2 / Male / Open Class

1 – Leszek Grzegorz Jaremkowski – Gold Team Fighters
2 – Aliaksandr Varanovich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
3 – Alex Sandro Malheiro – Top Brother Mexico
3 – Ginaldo Gomes de Souza – Nordeste Fight

Blue / Master 3 / Male / Middle

1 – Mirco Christian Karjalainen – Frota Team Nogueira

Blue / Master 3 / Male / Open Class

1 – Mirco Christian Karjalainen – Frota Team Nogueira

Purple / Master 3 / Male / Feather

1 – Oleg Bourdo – Roger Gracie Academy
2 – Dmitrij Bomm – Renzo Gracie Holland

Purple / Master 3 / Male / Middle

1 – Antonio Bovino – Icon Jiu-Jitsu Team

Purple / Master 3 / Male / Medium-Heavy

1 – Maik Henneberg – Gracie Barra
2 – Ihar Chaplinski – Yamasaki Academy

Purple / Master 3 / Male / Open Class

1 – Maik Henneberg – Gracie Barra
2 – Antonio Bovino – Icon Jiu-Jitsu Team
3 – Ihar Chaplinski – Yamasaki Academy
3 – Oleg Bourdo – Roger Gracie Academy

Brown / Master 3 / Male / Light

1 – David Saavedra Yuste – Team Gil Catarino

Black / Master 3 / Male / Feather

1 – Alexandre Figueiredo Carvalho – Qatar BJJ

Black / Master 3 / Male / Light

1 – Helder Pereira da Silva – Gracie Humaita International

Black / Master 3 / Male / Ultra-Heavy

1 – Luiz Nestor Alves da Costa – Qatar BJJ
2 – Rodrigo Queiroz Da Silva – Top Brother Mexico

Black / Master 3 / Male / Open Class

1 – Rodrigo Queiroz Da Silva – Top Brother Mexico
2 – Helder Pereira da Silva – Gracie Humaita International
3 – Alexandre Figueiredo Carvalho – Qatar BJJ
3 – Luiz Nestor Alves da Costa – Qatar BJJ

Black / Master 4 / Male / Medium-Heavy

1 – Antonio Nascimento de Oliveira Filho – Focus Jiu-Jitsu

Black / Master 4 / Male / Open Class

1 – Antonio Nascimento de Oliveira Filho – Focus Jiu-Jitsu

White / Juvenile / Male / Super-Heavy

1 – Kacper Gawda – Invictus BJJ

Blue / Juvenile / Male / Middle

1 – Kostiantyn Shutko – Southside Brazilian Jiu-Jitsu

Blue / Juvenile / Male / Open Class Heavy

1 – Kostiantyn Shutko – Southside Brazilian Jiu-Jitsu

 

Formuła No Gi

Blue / Adult / Male / Feather

1 – Iurkuliev Gadzhimagomed – Senna Fight Academy
2 – Severin Fernandez Diaz – GF Team
3 – Alexander Yankov Yankov – Zenith BJJ International
3 – Alexandros Pappas – Hermes Club

Blue / Adult / Male / Light

1 – Lucas Andre Galvão Protasio – ZR Team Brasil
2 – Raimondas Zeniauskas – Roger Gracie Academy
3 – Chakib Djouadi – Focus Jiu-Jitsu Espanha
3 – Pat O Sullivan – SBG Ireland

Blue / Adult / Male / Middle

1 – Deniz Kaymak – BJJ Team Basel
2 – Vladyslav Yaroshchuk – Gracie Barra
3 – Kylychbek Amanbaev – CheckMat
3 – Mantas Serpytis – Roger Gracie Academy

Blue / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Kristof Helmeczy – ZR Team Hungary
2 – Patryk Artur Mansfeld – Zenith BJJ – Poland

Blue / Adult / Male / Heavy

1 – Arek Filip – Fight Sports International
2 – Robert Scheele – Hilti BJJ IMAG Berlin

Blue / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Vinicius Liberati – PSLPB Cicero Costha
2 – Norbert Węgrzyn – Brasa
3 – Daniel Heyer – Brasa Poland
3 – Wojciech Wilk – Brasa Poland

Blue / Adult / Male / Ultra-Heavy

1 – Rolf Linke – GF Team
2 – Philipp Lau – BJJ Akademie Berlin
3 – Ramunas Petraitis – Roger Gracie Academy

Blue / Adult / Male / Open Class

1 – Rolf Linke – GF Team
2 – Lucas Andre Galvão Protasio – ZR Team Brasil
3 – Kylychbek Amanbaev – CheckMat
3 – Philipp Lau – BJJ Akademie Berlin

Purple / Adult / Male / Feather

1 – Aleksandr Ustimenko – Senna Fight Academy

Purple / Adult / Male / Light

1 – Pavel Kalesnik – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
2 – Salvatore Liga – PAT Academy Belgium
3 – Ioannis Flevaras – Gracie Barra
3 – Roel Scharnigg – Gracie Barra

Purple / Adult / Male / Middle

1 – Jakub Najdek – Alliance International
2 – Nikita Simanenkov – Jungle BJJ
3 – Athanasios Nasis – Zentih BJJ – Greece
3 – Fabian Benz – BJJ Akademie Berlin

Purple / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Onur Yasar – GF Team
2 – Marek Tadeusz Suśniak – Gold Team Fighters
3 – Jorge Paul Olivos Salazar – Senna Fight Academy

Purple / Adult / Male / Heavy

1 – Dimitrios Margaritopoulos – Hermes Club

Purple / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Thomas Bracher – Gracie Barra

Purple / Adult / Male / Open Class

1 – Dimitrios Margaritopoulos – Hermes Club
2 – Pavel Kalesnik – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
3 – Aleksandr Ustimenko – Senna Fight Academy
3 – Onur Yasar – GF Team

Brown / Adult / Male / Feather

1 – Valere Bertrand – Gracie Barra

Brown / Adult / Male / Light

1 – Pawel Kozlowski – Zenith BJJ – Poland

Brown / Adult / Male / Middle

1 – Rokas Narusevicius – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International
2 – Zekhnini Abdel – Cicero Costha Europe
3 – Ilari Antero Matinolli – Brasa CTA

Brown / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Riad Dzhamalbeili – GF Team

Brown / Adult / Male / Ultra-Heavy

1 – Leonardo de Oliveira Gonçalves – PSLPB Cicero Costha
2 – Marius Rudnickas – Roger Gracie Academy

Brown / Adult / Male / Open Class

1 – Leonardo de Oliveira Gonçalves – PSLPB Cicero Costha
3 – Rokas Narusevicius – A-Force Brazilian Jiu-Jitsu International
3 – Valere Bertrand – Gracie Barra

Black / Adult / Male / Light

1 – Tuomas Kristian Tammilehto – Brasa CTA

Black / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Tero Antti Mikael Pyylampi – Hilti BJJ Tampere
2 – Tuomas Ylinampa – Brasa

Black / Adult / Male / Ultra-Heavy

1 – Matheus Rodrigues P. S. V. da Silva – Senna Fight Academy

Black / Adult / Male / Open Class

1 – Tuomas Ylinampa – Brasa
2 – Matheus Rodrigues P. S. V. da Silva – Senna Fight Academy
3 – Tuomas Kristian Tammilehto – Brasa CTA

Blue / Adult / Female / Feather

1 – Wiktoria Pikula – Fight Sports International
2 – Khrystyna Lykhatska – Atos JJ International

Blue / Adult / Female / Light

1 – Valentina Miron – Senna Fight Academy
2 – Manda-Marie Epiphania Pia Miguel-Kabeya – Cicero Costha Europe
3 – Natascha Coerper – CheckMat

Blue / Adult / Female / Middle

1 – Alina Dubosa – Gracie Barra

Blue / Adult / Female / Open Class

1 – Manda-Marie Epiphania Pia Miguel-Kabeya – Cicero Costha Europe
2 – Alina Dubosa – Gracie Barra

Purple / Adult / Female / Medium-Heavy

1 – Bogdana Golub – CheckMat

Purple / Adult / Female / Open Class

1 – Bogdana Golub – CheckMat

Blue / Master 1 / Male / Light

1 – Jörg Grünefeld – Gracie Barcelona
2 – Adam Tomasz Taracha – Gracie Barra

Blue / Master 1 / Male / Middle

1 – Edvinas Pinaitis – Roger Gracie Academy
2 – Vladimir Alexandrovich Khomutov – Zenith BJJ – Poland
3 – Mihails Filipovs – Gracie Barra

Blue / Master 1 / Male / Medium-Heavy

1 – Roy Schirbort – Alliance Germany
2 – Alexander Loryan – CheckMat
3 – Habip Burak Akbiyik – GF Team
3 – Maciej Szyszka – Barracuda

Blue / Master 1 / Male / Heavy

1 – Tony Fethke – Frontline Academy
2 – Andris Grocs – Gracie Barra

Blue / Master 1 / Male / Super-Heavy

1 – Martin Krone – Carlos Holanda Brazilian Jiu-Jitsu Europe
2 – Michal Chudy – Invictus BJJ

Blue / Master 1 / Male / Ultra-Heavy

1 – Vlad George Darie – Absoluto BJJ

Blue / Master 1 / Male / Open Class

1 – Vlad George Darie – Absoluto BJJ
2 – Tony Fethke – Frontline Academy

Purple / Master 1 / Male / Feather

1 – Tariq Al-Naif – Roger Gracie Academy

Purple / Master 1 / Male / Middle

1 – Stefan Müller – BJJ Akademie Berlin
2 – Aleksis Sakellaris – Hermes Club

Purple / Master 1 / Male / Heavy

1 – IOANNIS PALAIOLOGOS – Gracie Barra
2 – David Tolnai – Independent BJJ Hungary

Purple / Master 1 / Male / Open Class

1 – IOANNIS PALAIOLOGOS – Gracie Barra
2 – Stefan Müller – BJJ Akademie Berlin

Brown / Master 1 / Male / Light

1 – Tomasz Rudzki – Gracie Barra
2 – Everton Borges – Frota Team Nogueira

Black / Master 1 / Male / Feather

1 – Jordy A. Jean Antoon Peute – Gracie Barra
2 – Ginaldo Gomes de Souza – Nordeste Fight

Black / Master 1 / Male / Light

1 – Guilherme da Silva Milan – Zenith BJJ

Black / Master 1 / Male / Medium-Heavy

1 – Jaques Douglas Guimarães – GF Team
2 – Gustavo Guimaraes Michels – KMR BJJ Europe
3 – Michael Malischewski – Brasa Poland

Black / Master 1 / Male / Open Class

1 – Jordy A. Jean Antoon Peute – Gracie Barra
2 – Gustavo Guimaraes Michels – KMR BJJ Europe
3 – Ginaldo Gomes de Souza – Nordeste Fight
3 – Jaques Douglas Guimarães – GF Team

Blue / Master 2 / Male / Light

1 – Waldemar Heruday – Gracie Barra

Blue / Master 2 / Male / Heavy

1 – Gabriel Jurcak – Jungle BJJ
2 – Ildar Biryukov – Senna Fight Academy

Blue / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

1 – Oleksandr Soboliev – BJJ Globetrotters
2 – Юрий Валериевич Прохоренко – Atos JJ International
3 – Benjamin Krause – BJJ Akademie Berlin

Blue / Master 2 / Male / Open Class

1 – Oleksandr Soboliev – BJJ Globetrotters
2 – Waldemar Heruday – Gracie Barra
3 – Ildar Biryukov – Senna Fight Academy

Purple / Master 2 / Male / Middle

1 – Tomasz Łężak – Gold Team Fighters

Purple / Master 2 / Male / Medium-Heavy

1 – Maik Henneberg – Gracie Barra
2 – Ian Christopher Sheehan – Gracie Barra
3 – Ihar Chaplinski – Yamasaki Academy
3 – Mateusz Urban – Gold Team Fighters

Purple / Master 2 / Male / Open Class

1 – Maik Henneberg – Gracie Barra
2 – Ian Christopher Sheehan – Gracie Barra

Black / Master 2 / Male / Feather

1 – Alexandre Figueiredo Carvalho – Qatar BJJ

Black / Master 2 / Male / Heavy

1 – Leszek Grzegorz Jaremkowski – Gold Team Fighters
2 – Aliaksandr Varanovich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
3 – Alex Sandro Malheiro – Top Brother Mexico

Black / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

1 – Luiz Nestor Alves da Costa – Qatar BJJ
2 – Rodrigo Queiroz Da Silva – Top Brother Mexico

Black / Master 2 / Male / Open Class

1 – Aliaksandr Varanovich – Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
2 – Rodrigo Queiroz Da Silva – Top Brother Mexico
3 – Alex Sandro Malheiro – Top Brother Mexico
3 – Alexandre Figueiredo Carvalho – Qatar BJJ

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz