Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuWyniki Polaków na Rome Open i ME No Gi

Wyniki Polaków na Rome Open i ME No Gi

17758501_1703404283008230_8491942858595984046_o

Wyniki Polaków na Rome Open i ME No Gi

W miniony weekend w Rzymie odbyły się zawody Rome Open oraz Mistrzostwa Europy No Gi.

Polacy pokazali się z bardzo dobrej strony, przywożąc wiele medali!

Rome Open

WHITE / Adult / Female / Rooster

2 – Milena Gajewska – Gold Team Fighters B

BLUE / Adult / Male / Heavy

2 – Piotr Skretowicz – Rio Grappling Club

BLUE / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Piotr Maniak – Brasa Poland

BLUE / Adult / Male / Open Class

3 – Piotr Maniak – Brasa Poland

BLUE / Master 1 / Female / Super-Heavy

1 – Agnieszka Marzena Sygula – Jungle Brazilian Jiu-Jitsu

BLUE / Master 1 / Female / Open Class

1 – Agnieszka Marzena Sygula – Jungle Brazilian Jiu-Jitsu

BLUE / Master 2 / Male / Heavy

2 – Robert Gajewski – CheckMat

PURPLE / Adult / Male / Feather

3 – Jacek Piotr Bańczyk – Rio Grappling Club

PURPLE / Adult / Male / Heavy

1 – Bartosz Zawadzki – Gracie Barra

PURPLE / Adult / Male / Super-Heavy

3 – Bartek Maciążek – Rio Grappling Club

PURPLE / Adult / Female / Light

1 – Zofia Szawernowska – Brasa Poland

PURPLE / Master 1 / Male / Heavy

3 – Lukasz Koprowski – ZR Team Association

PURPLE / Master 1 / Male / Open Class

3 – Lukasz Koprowski – ZR Team Association

BROWN / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Piotr Marcin Frechowicz – Brasa Poland
3 – Kamil Paweł Drukała – Rio Grappling Club

BROWN / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Maciej Surma – Gracie Barra

BROWN / Master 1 / Male / Light

3 – Michal Jakub Kauzynski – Gracie Barra

BROWN / Master 1 / Male / Heavy

2 – Filip Kopij – Rio Grappling Club

BROWN / Master 1 / Male / Open Class

3 – Michal Jakub Kauzynski – Gracie Barra

BROWN / Master 2 / Male / Light

2 – Daniel Krakowiak – Rio Grappling Club

BROWN / Master 2 / Male / Super-Heavy

1 – Pawel Kwiatkowski – GF Team

BROWN / Master 3 / Male / Light

1 – Jaroslaw Tomasz Chmiel – Rio Grappling Club

BLACK / Adult / Male / Middle

2 – Kacper Rot – Gold Team Fighters B

BLACK / Adult / Male / Heavy

1 – Adam Wardzinski – CheckMat
3 – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra

BLACK / Adult / Male / Open Class

1 – Adam Wardzinski – CheckMat

BLACK / Master 2 / Male / Medium-Heavy

3 – Lukasz Les – Mario Sukata International

BLACK / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

2 – Grzegorz Henryk Szatkowski – Gold Team Fighters B

BLACK / Master 4 / Male / Ultra-Heavy

1 – Slawomir Zbigniew Zakrzewski – Gold Team Fighters B

BLACK / Master 4 / Male / Open Class

2 – Slawomir Zbigniew Zakrzewski – Gold Team Fighters B

Mistrzostwa Europy No Gi

BLUE / Adult / Male / Ultra-Heavy

3 – Artur Koclęga – Rio Grappling Club

BLUE / Master 1 / Male / Feather

1 – Adrian Zachara – Rio Grappling Club

BLUE / Master 1 / Female / Super-Heavy

1 – Agnieszka Marzena Sygula – Jungle Brazilian Jiu-Jitsu

BLUE / Master 1 / Female / Open Class

3 – Agnieszka Marzena Sygula – Jungle Brazilian Jiu-Jitsu

BLUE / Master 3 / Male / Light

3 – Andrzej Debski – Atos Jiu-Jitsu

PURPLE / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Jarosław Frankowski – Rio Grappling Club

PURPLE / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Bartek Maciążek – Rio Grappling Club

PURPLE / Master 2 / Male / Light

3 – Szymon Wątroba – Gold Team Fighters B

BROWN / Adult / Male / Feather

3 – Wojciech Jan Pająk – Brasa Poland

BROWN / Adult / Male / Light

3 – Marcin Ryszard Kaszkowiak – Alliance

BROWN / Adult / Male / Middle

3 – Rafał Balicki – Rio Grappling Club

BROWN / Adult / Male / Medium-Heavy

1 – Piotr Marcin Frechowicz – Brasa Poland

BROWN / Adult / Male / Heavy

3 – Kamil Czochra – Rio Grappling Club

BROWN / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Maciej Surma – Gracie Barra

BROWN / Adult / Male / Open Class

3 – Kamil Czochra – Rio Grappling Club

BROWN / Master 1 / Male / Light

3 – Michal Jakub Kauzynski – Gracie Barra

BROWN / Master 1 / Male / Heavy

3 – Filip Kopij – Rio Grappling Club

BROWN / Master 2 / Male / Light

1 – Daniel Krakowiak – Rio Grappling Club

BROWN / Master 2 / Male / Super-Heavy

1 – Pawel Kwiatkowski – GF Team

BROWN / Master 2 / Male / Open Class

1 – Pawel Kwiatkowski – GF Team
2 – Daniel Krakowiak – Rio Grappling Club

BROWN / Master 3 / Male / Light

1 – Jaroslaw Tomasz Chmiel – Rio Grappling Club

BROWN / Master 3 / Male / Middle

3 – Emil Sylwester Waszak – Gold Team Fighters B

BROWN / Master 3 / Male / Open Class

3 – Jaroslaw Tomasz Chmiel – Rio Grappling Club

BLACK / Adult / Male / Feather

3 – Aleksander Jablonski – Gold Team Fighters
3 – Jakub Jerzy Witkowski – Brasa Poland

BLACK / Adult / Male / Heavy

3 – Adam Wardzinski – CheckMat

BLACK / Master 2 / Male / Middle

2 – Maciej Ireneusz Linke – Gold Team Fighters B

BLACK / Master 2 / Male / Medium-Heavy

2 – Lukasz Les – Mario Sukata International

BLACK / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

1 – Grzegorz Henryk Szatkowski – Gold Team Fighters B

BLACK / Master 4 / Male / Medium-Heavy

1 – Mariusz Ryszard Linke – Gold Team Fighters

BLACK / Master 4 / Male / Ultra-Heavy

1 – Slawomir Zbigniew Zakrzewski – Gold Team Fighters B

BLACK / Master 4 / Male / Open Class

1 – Mariusz Ryszard Linke – Gold Team Fighters
2 – Slawomir Zbigniew Zakrzewski – Gold Team Fighters B

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz