Strona głównaDyscyplinaWyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

Wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

Wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

Przedstawiamy wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

no gi mp lubon

Przedstawiamy wyniki pierwszego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

BIAŁE PASY

-61,5kg
1 Marcel Bodył Gold Team Polska
2 Karol Malik Zenith/ LFC
3 Rafał Kruczek Copcabana Bydgoszcz
3 Przemysław Zarzycki Berserkers Team

-67,5kg
1 Adam Witkowski Spartan Knurów
2 Mateusz Maciejewski Murowana Goślina Team
3 Sobczak Dominik Gold Team Polska
3 Radosław Frankowski Ankos MMA

-73,5kg
1 Mateusz Firek Legiony Mniów
2 Marek Lewicki Copacabana Bydgoszcz
3 Dawid Duda RGC Animmals Zawiercie
3 Maciej Włodarski Berserkers Team

-79,5kg
1 Mateusz Gregorkiewicz Berserkers Team
2 Patryk Zając Alliance BJJ
3 Kamil Kubasiak Gracie Barra Team Draculino
3 Helak Mikołaj Invictus BJJ/ Zenith

-85,5kg
1 Grzegorz Gamdzyk Academia Gorilla
2 David Kozma PriMMA Gym Prague
3 Sebastian Pencherkiewicz Gold Team Polska
3 Mariusz Boszman Mariusz Boszman

-91,5kg
1 Bartosz Cieślewicz Berserkers Team
2 Krzysztof Jankowiak NoLimits Janikowo
3 Michał Paczkowski Berserkers Team
3 Wojciech Sadowski Berserkers Team

-97,5kg
1 Pawel Zakrzewski Vale Tudo Bialystok
2 Damian Piwowarczyk Bersekers Team
3 Mateusz Kulikowski Alan Finfou BJJ
3 Mateusz Klusek Bersekers Team

+97,5kg
1 Maciej Gąsiorek Rio Grappling Club
2 Tomasz Tatarek WroxGym Galvao
3 Tomasz Kapuściński Berserkers Team
3 Łukasz Rogowski Gold Team Polska

BIAŁE PASY MASTER

-61,5kg
1 Krzysztof Żybul Rio Grappling Club
2 Norbert Wronowicz StreetFighters Slubice

-67,5kg
1 Arkadiusz Jackowiak Anakonda/ Checkmat Poznań
2 Taraszkiewicz Krystian Lions Glogow
3 Krzysztof Sas Gold Team Polska
3 Andrzej Markuszewski Grappler/ Zenith Grudziądz

-73,5kg
1 Adrian Zachara RGC Animmals Zawiercie
2 Andrzej Dębski WroxGym Galvao
3 Jakub Kuźniarek Alan FinFou BJJ
3 Frank Sieber BJJ Academy Zgorzelec

-79,5kg
1 Dariusz Święcicki Dragons Den Team/Marga
2 Rafał Komorowski AllianceBJJ
3 Robert Szaluciński Zenith BJJ/ Invictus BJJ
3 Krzysztof Witek Rio Grappling Club

-85,5kg
1 Josef Kral PriMMAt Gym Prague
2 Jacek Jędraszczyk Rio Grappling Club
3 Maciej Spanialski Szczerek Fight Team
3 Robert Karaczun Berserkers Team

-91,5kg
1 Grzegorz Zając Kaito Stalowa Wola
2 Łukasz Gucia Gold Team Polska
3 Piotr Skobel Berserkers Team
3 Artur Ciesielski Gold Team Polska

-97,5kg
1 Dariusz Seńko Gold Team Polska
2 Radomir Szpakowski Serpentens Słupsk
3 Dariusz Hoffman Kaito Stalowa Wola
3 Marcin Szybiak Kaito Stalowa Wola

+97,5kg
1 Jan Horak priMMA Gym Prague
2 Marcin Gąska Forca Brava Gold Team Opole
3 Wojciech Mirecki Szczerek Fight Team
3 Michał Ostrowski Alliance BJJ

KOBIETY KOLOROWE PASY

-56,5kg
1 Kamila Burdzy Gold Team Polska
2 Anna Pawlak Alliance BJJ

-61,5kg
1 Veronica Macedo Ankos MMA
2 Agata Bielecka Berserkers Team Stargard

-71,5kg
1 Martyna Czech Szkoła Walki Drwala
2 Agnieszka Rosińska Copacabana Bydgoszcz
3 Monika Mazur Berserkers Team

+71,5kg
1 Arizona Mercedes Brodie Gold Team Polska

KOBIETY NIEBIESKIE PASY

-51,5kg
1 Weronika Nitecka Zenith Jiu Jitsu
2 Natalia Augustyniak Pretorian Koźmin

-56,5kg
1 Paulina Giemza Octagon Team
2 Katarzyna Mańke Gold Team Polska
3 Dorota Norek Gameness Team
3 Kinga Jendrasik Fight Fabrikc/ Alan Finffou BJJ

-61,5kg
1 Marta Chmiel Berserkers Team Polska
2 Katarzyna Niska Złomiarz Team
3 Karolina Lech Alliance BJJ
3 Natalia Panek Gracie Barra Team Draculino

-66,5kg
1 Monika Krynicka Alliance BJJ
2 Zuzanna Grudniak Złomiarz Team
3 Ania Woitowa Copacabana Bydgoszcz

+71,5kg
1 Joanna Gabryluk Dragons Den Team/ Marga
2 Paulina Kontna Copacabana Bydgoszcz

KOBIETY BIAŁE PASY

-51,5kg
1 Marta Owsińska Copacabana Bydgoszcz
2 Patrycja Ozor Bastion Rybnik

-56,5kg
1 Karolina Pych Alliance BJJ
2 Ewa Pikul Copacabana Bydgoszcz
3 Martyna Ciaskowska Rio Grappling Club
3 Anna Młynarczyk United Gym/ Heros Team

-61,5kg
1 Veronika Rodova Jungle BJJ
2 Katarzyna Emilit Berserkers Team
3 Ewelina Woźniak MMA Witkowo
3 Małgorzata Gajda Berserkers Team

-66,5kg
1 Koper Ilona Gracie Barra Team Draculino
2 Grabowska Katarzyna Copacabana Bydgoszcz
3 Gracjana Garbaciak Berserkers Team
3 Aleksandra Milejska WroxGym Galvao

-71,5kg
1 Kornelia Włodarczyk Sekcja Walki W Bliskim Kontackie WSOWL
2 Izabela Popiołek Copacabana Bydgoszcz

+71,5kg
1 Patrycja Pawelec Gold Team Polska
2 Ewa Grala Alliance BJJ
3 Martyna Wawrzyniak Strefa Walki/ Barracuda

JUNIORZY

-51,5kg
1 Mikołaj Nowak Gold Team Polska

-56,5kg
1 Kacper Siwiec Akademia Feniks Warszawa
2 Shamkhan Erzanukaev Copacabana Warszawa
3 Julian Sudol Kaito Stalowa Wola
3 Kuba Pałka Gracie Barra Team Draculino

-61,5kg
1 Hubert Sulewski Fight Club Łomża
2 Marcel Piechowiak Zenith Jiu Jitsu
3 Kacper Kujawski Berserkers Team
3 Kevin Rutkowski Shooters Konin

-66,5kg
1 Bej-Ali Umalatov WCA Fight Club
2 Grzegorz Kuriata Berserkers Team
3 Natan Niewiadomoski Berserkers Team
4 Mateusz Żmuda WroxGym Wrocław

-71,5kg
1 Igor Brzozowski Gold Team Polska
2 Borys Gołdasiewicz Zenith BJJ/ West Coast Team
3 Dawid Gandurski Berserkers Team/ Cyklon Zielona Góra
4 Jermiasz Jaworowski Gold Team Polska

-76,5kg
1 Dominik Mazur Gold Team Polska
2 Dariusz Gomuła Zenith BJJ
3 Michał Gąsior Gold Team Polska
4 Jakub Waszkiewicz Gold Team Polska

-81,5kg
1 Nikodem Sura ZenithBJJ/ West Coast Team
2 Patryk Mansfeld Zenith BJJ
3 Piotr Strojny Gold Team Polska

-86,5kg
1 Olaf Grabowski Zenith BJJ/ West Coast Team
2 Dawid Kozer Exilados Koszalin
3 Krystian Pawlik Pretorian Team

+86,5kg
1 Sergiusz Jaśniewski Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
2 Norbert Batogowski Fight Club Łomża

JUNIORKI

-51,5kg
1 Patrycja Witkowska Szkoła Sztuk Walki LEO Śrem

-58,5kg
1 Weronika Rot Gold Team Polska
2 Sara Jóźwiak Panteon Mistrzów MMA
3 Wiktoria Witkowska Szkoła Walki LEO Śrem
3 Gabriela Wójtkiewicz Szkołwa Walki LEO Śrem

-62,5kg
1 Zuzanna Wleczyk Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież
2 Anastazja Dworecka Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice

+66,5kg
1 Joanna Gabryluk Dragon’s Den Team/ Marga

JUNIOR MŁODSZY

-46Kg
1 Dawid Sobkowiak BJJ Academy Zgorzelec
2 Kacper Pawelec Berserkers Team
3 Shamad Erzanukaev Copacabana Warszawa
3 Szymon Małkowski Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież

-54,5kg
1 Kosrat Salman Art.Of Roll
2 Franciszek Mićko Berserkers Team
3 Kacper Adamczewski Rio Grappling Club
4 Oleksandr Doroshenko Club Tiger

-63kg
1 Borowski Michał Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie
2 Maksymilian Czajkowski Gold Team Polska
3 Michał Muszyński Szkoła Walki Leo Śrem
4 Aleksander Wleczyk Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież

+63kg
1 Dominik Sztaba Boi Team Wrocław
2 Borys Pełczyński Zenith BJJ/ West Coast Team
3 Jan Jacykowski KS K.O.ZAK Gorzów Wlkp.
4 Łukasz Kurowski Starogard Gdański

MŁODSZY JUNIOR DZIEWCZYNKI

-54,5kg
1 Natalia Jakubowicz Alliance
2 Bianka Linke Gold Team Polska
3 Roksana Kadur Szkoła Sztuk Walki Kazuro
3 Julia Wojtecka Szkoła Sztuk Walki Kazuro

-63kg
1 Zosia Andrzejkowicz Gold Team Polska
2 Oliwa Gos Berserkers Team

MŁODZICY

-34kg
1 Mike Linke Gold Team Polska
2 Jakub Małkowski Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież
3 Alex Witkiewicz Gold Team Polska
3 Jakub Kurdynowski Gold Team Polska

-40kg
1 Mateusz Drabiszczak Berserkers Team
2 Artur Nowak Szkoła Walki LEO Śrem
3 Damian Ramulewicz BJJ Academy Zgorzelec
3 Filip Promiński Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież

-46kg
1 Edwin Krause Gold Team Polska
2 Kacper Łuczak Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież

+46kg
1 Filip Kowalski Ankos MMA
2 Maks Kamiński Zenith Jiu Jitsu
3 Kacper Ćwik Gold Team Polska

MŁODZICY DZIEWCZYNKI

-34kg
1 Ada Mazur Gold Team Polska
2 Anita Janikowska Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież
3 Martyna Nalewalska Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież
3 Alicja Wojtkowiak Szkoła Walki LEO Śrem

-40kg
1 Antonina Maria Piasecka RGA Norway Feliepe Mota Team
2 Marcelina Jakubowska Gold Team Polska
3 Martyna Wrzesińska Copacabana Bydgoszcz

+46kg
1 Amelia Grabowska Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz