Wyniki Octopus Bjj Cup 2!

Wyniki Octopus Bjj Cup 2

Wyniki Octopus Bjj Cup 2!

Przedstawiamy wyniki z drugiej edycji Octopus Bjj Cup.Przedstawiamy wyniki z drugiej edycji Octopus Bjj Cup:

OPEN ELITA
1 Eldar Yakuza Jungle BJJ
2 Tomasz Jeziorski Gracie Barra Team Draculino
3 Gniewko Wiśniewski Zenith BJJ
3 Paweł Baczyk Gracie Barra / BJJ Factory

OPEN BIAŁE/NIEBIESKIE
1 Paweł Sawczyski Copacabana
2 Piotr Krygier Alan Finfou BJJ
3 Bartłomiej Żebrowski Złomiarz
3 Grzegorz Gamdzyk Academia Gorila

OPEN KOBIETY
1 Anna Łach Gracie Barra / BJJ Factory
2 Emilia Maćkowiak WroxGym
3 Paulina Majchrzak Copacabana Team
4 Monika Markowska Zenith

ADULT ELITA

► -70 kg
1 Jędrzej Loska Academia Gorila
2 Jan Wallus Zenith BJJ
3 Aleksander Jabłoński Gold Team
3 Marcin Ciszek Rio Grappling Club

► -76 kg
1 Krzysztof Suchorabski Copacabana Team
2 Leszek Pawlęga Copacabana Team
3 Jędrzej Kubski Zenith BJJ
3 Marcin Polczyk Academia Gorilla

►-82,3 kg
1 Maciej Kozak Akademia Fenix
2 Robert Henek Academia Gorila
3 Paweł Bańczyk Gracie Barra / BJJ Factory
3 Paweł Tomalik Next Level BJJ Opole

►-88,3 kg
1 Marek Zbróg Copacabana Team
2 Dominik Chmiel Gracie Barra Team Draculino
3 Kuba Smoliński Gracie Barra / BJJ Factory
3 Adam Zyga Copacabana Team

►-94,3 kg
1 Jarosław Ogiegło Gracie Barra Team Draculino
2 Tomasz Skórkowski WroxGym
3 Jakub Długosz WroxGym
3 Jakub Mroczkowski Copacabana Team

►+94,3 kg
1 Eldar Yakuza Jungle BJJ
2 Tomasz Pacześny Gracie Barra Team Draculino
3 Andrzej Iwat Gold Team
3 Patryk Wysocki Gold Team

ADULT PURPURY

►-70 kg
1 Grzegosz Bigdoń Grappling Rzeszów
2 Jakub Maszczak Exilados Koszalin
3 Kacper Wilczak Grappling Kraków
3 Łukasz Miluna Academia Gorila

►-76 kg
1 Mateusz Smoliński Copacabana Team
2 Michał Goździewicz Gold Team
3 Michał Korytkowski Alliance Team
3 Tomasz Prygiel Rio Grappling Club

►-82,3 kg
1 Paweł Zasada Gracie Barra / BJJ Factory
2 Karol Kania Rio Grappling Club
3 Jan Bakun Alliance Team
3 Michał Osuchowski Academia Gorila

►-88,3 kg
1 Mateusz Waśko Alliance Team
2 Gniewomir Wiśniewski Zenith BJJ
3 Paweł Nowak Gold Team
3 Jędrzej Lis Sempre Jiu Jitsu Kwidzyń

►-94,3 kg
1 Marcin Tomyślak Gracie Barra Team Draculino
2 Miłosz Gdziak Gold Team
3 Grzegorz Sobieszek Academia Gorila
3 Dawid Gałecki Gracie Barra Team Draculino

►-100,5 kg
1 Mariusz Zieliński Gracie Barra Team Draculino
2 Maciej Ptaszek United Gym
3 Sebastian Pacanowski Zenith BJJ
3 Pablo Srnensky Jungle BJJ

►+100,5 kg
1 Tomasz Jeziorski Gracie Barra Team Draculino
2 Michał Piwowarski Checkmat
3 Rafał Sosnowski Alliance Team
3 Kamil Kacprzak United Gym

ADULT NIEBIESKIE PASY

►-64 kg
1 Paweł Wadas WroxGym
2 Radosław Zawadzki Akademia Fenix
3 Wojciech Gryz Gracie Barra / BJJ Factory
3 Igor Dziubałtowski Strefa Walki

►-70 kg
1 Mateusz Flash Fight Club Bytom
2 Piotr Bakowicz Gold Team
3 Jakub Rubaj Copacabana Team
3 Michał Sagan Copacabana Team

►-76 kg
1 Artur Bartos Alliance Team
2 Adrian Kaczmarek Copacabana
3 Andrzej Fąfara Grappling Rzeszów
3 Paweł Żochowski Academia Gorila

►-82,3 kg
1 Krzysztof Wysmoliński Octagon Team
2 Piotr Kur Gracie Barra Team Draculino
3 Krzysztof Adamczewski Copacabana Team
3 Marcin Blezień Grappling Rzeszów

► -88,3 kg
1 Piotr Szczodrowski Gracie Barra Team Draculino
2 Marcin Krakowiak Strefa Walki
3 Michał Chomicki Copacabana Team
3 Marek Suśniak Gold Team

►-94,3 kg
1 Paweł Sawczyński Copacabana
2 Oliwier Szczygieł Rybnicki Klub Jiu Jitsu Sportowe
3 Piotr Krygier Alan Finfou BJJ
3 Jakub Tulin Copacabana

►-100,5 kg
1 Rafał Szałek Academia Gorila
2 Kamil Wojciechowski Zenith BJJ
3 Marcin Pawlak Checkmat
3 Grzegorz Wolak Grappling Kraków

►+100,5 kg
1 Romuald Łysiak S4 Fight Club
2 Bartłomiej Dróbka Alan Finfou BJJ
3 Marek Dec Checkmat
3 Tomasz Tatarek WroxGym

ADULT BIAŁE PASY

►-64 kg
1 Adam Prusik Gold Team
2 Leszek Karski Academia Gorila
3 Jakub Czachura WroxGym
3 Wojciech Gala Academia Gorila

►-70 kg
1 Robert Jacoń Gracie Barra Team Draculino
2 Aleksander Domagała United Gym
3 Mateusz Widenka Octagon Team
3 Kamil Brzostko Exilados Koszalin

►-76 kg
1 Mikołaj Rubka S4 Fight Club
2 Karol Rytczak United Gym
3 Mateusz Buksa Academia Gorila
3 Łukasz Pych Alliance Team

►-82,3 kg
1 Patryk Zając Alliance Team
2 Grzegorz Kamiński NKSW Bastion
3 Damian Białek Dragon’s Den
3 Paweł Płachciak Dragon’s Den

►-88,3 kg
1 Piotr Jakubowski Academia Gorila
2 Damian Wolny Checkmat
3 Bartłomiej Białecki Dragon’s Den
3 Marcin Poper Checkmat

►-94,3 kg
1 Michał Paczkowski Berserkers Team
2 Łukasz Cieślewski Checkmat
3 Jakub Skowroński S4 Fight Club
3 Marcin Banaszkiewicz Academia Gorila

►-100,5 kg
1 Damian Pstrągowski Copacabana Team
2 Adam Engler Checkmat
3 Tomasz Gomuła Berserkers
3 Szymon Hertel Zenith BJJ

►+100,5 kg
1 Marcin Polczyński Academia Gorila
2 Mateusz Gamdzyk Academia Gorila
3 Rafał Sikorski Dragon’s Den
3 Jacek Bartczak Berserkers Team

MASTERS ELITA

►-76 kg
1 Marcin Tobera Copacabana
2 Mariusz Wydro Copacabana

►-82,3 kg
1 Przemysław Matuszewski
2 Grzegorz Pielarz Gracie Barra Team Draculino

►-88,3 kg
1 Karol Stasiak Pretorian Koźmin Wlkp.
2 Jacek Wierzbicki Copacabana
3 Jarosław Nadziak Rio Grappling Club
3 Paweł Kalinowski Copacabana

►+88,3 kg
1 Tomasz Skórkowski WroxGym
2 Mirosław Kwiatkowski Gold Team
3 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ
3 Jakub Bresiński KSW Nokaut Kościan

MASTERS BIAŁE/NIEBIESKIE

►-76 kg
1 Rafał Heleniak Copacabana
2 Krzysztof Dubiński Octagon Team
3 Piotr Przybył Berserkers Team
3 Mieczysław Jędrzejczak Berserkers Team

►-82,3 kg
1 Damian Kowenicki Gracie Barra Team Draculino
2 Mikołaj Pajka Grappling Kraków
3 Andrzej Bonanaty Gracie Barra / BJJ Factory
3 Krzysztof Tylicki Husaria Mrągowo

►-88,3 kg
1 Bartosz Tomyślak Allance Team
2 Cezary Spiż Alan Finfou BJJ
3 Patryk Turlik Gold Team
3 Łukasz Makucha Gracie Barra Team Draculino

►+88,3 kg
1 Jan Horak Jungle BJJ
2 Marcin Pawlak Checkmat
3 Przemysław Gajdowicz Academia Gorila
3 Rafał Krebs Gracie Barra Team Draculino

KOBIETY ELITA

►-53,5 kg
1 Paulina Majchrzak Copacabana

►-58,5 kg
1 Agnieszka Skudlara Gold Team

►+64 kg
1 Zofia Szawernowska Alliance Team
2 Emila Maćkowiak WroxGym
3 Anna Łach Gracie Barra / BJJ Factory
3 Monika Markowska Zenith BJJ

KOBIETY NIEBIESKIE PASY

►-53,5 kg
1 Weronika Nitecka Zenith BJJ
2 Natalia Augustyniak Pretorian Koźmin Wlkp.
3 Lucia Velochova SAI CLUB Martin SVK
3 Martyna Januszkiewicz Gold Team

►-64 kg
1 Klaudia Mitko Octagon Team
2 Katarzyna Biegajło Dziki Wschód Biala Podlaska
3 Natalia Panek Gracie Barra Team Draculino
3 Dorota Kiermasz Copacabana
►+64
1 Joanna Gabryluk Dragon’s Den
2 Martina Gornerova SAI CLUB Martin SVK
3 Alicja Czechowska Dragon’s Den

KOBIETY BIAŁE PASY

►-53,5 kg
1 Agnieszka Durmowicz Gracie Barra / BJJ Factory
2 Marta Owsińska Copacabana Team
3 Aleksandra Wojciechowsk Academia Gorila
3 Lucia Krcmeryova SAI CLUB Martin SVK

►-58,5 kg
1 Anna Młynarczyk United Gym
2 Weronika Aldalati Academia Gorila
3 Emma Svarcova SAI CLUB Martin SVK
3 Karolina Pych Alliance Team

►-64 kg
1 Mariola Żyła Zenith BJJ
2 Aleksandra Milejska WroxGym
3 Magdalena Ziemiecka NKSW Bastion
3 Alicja Biegańska Gold Team

► +64 kg
1 Ewa Grala Alliance Team
2 Agnieszka Winkiewicz Dragon’s Den
3 Urszula Ryczko Dragon’s Den
3 Justyna Mioduszewska Academia Gorila

JUNIORZY

►-58,5 kg
1 Aleksander Kaczmarek Gold Team

►-69 kg
1 Matuesz Flasz Fight Club Bytom
2 Marcel Scigała Fight Club Bytom

►-74 kg
1 Krystian Młot Berserkers Team
2 Łukasz Górecki NKSW Bastion
3 Dariusz Gomuła Virtus Radom
3 Adam Kawka Copacabana

►-79 kg
1 Michał Miranowski Złomiarz
2 Grzegorz Grochulski Strefa Walki
3 Cezary Sobociński Gold Team
3 Krzysztof Kobos Grappling Mielec

► +84 kg
1 Marcin Maciulewicz Gracie Barra Team Draculino
2 Sergiusz Jaśniewski Academia Gorila
3 Michał Grygiel Copacabana Team
3 Nathaniel Radowicz Zenith BJJ

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz