Wyniki III Superpucharu Polski No Gi | Chwytamy - Aktualności sportów walki
Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuWyniki III Superpucharu Polski No Gi

Wyniki III Superpucharu Polski No Gi

27500148_1963032133721599_746328056635153433_o

Wyniki III Superpucharu Polski No Gi

Oficjalne wyniki odbywającego się wczoraj III Superpucharu Polski No Gi.

-65,5 kg (junior)
1. Ciesielski Markus BJJ Factory
2. Rutkowski Adam Tytani Radomsko
3. Błażejewski Łukasz Tytani Radomsko
3. Kusiński Jakub Tytani Radomsko

-73,5 kg (junior)
1. Pawlik Michał Fabryka Zdrowia
2. Pisuła Bartosz Solo Team Namysłów
3. Stawski Szymon Rio Grappling Club
3. Szymon Wandzel Bastion Chełmek

-81,5 kg (junior)
1. Ogonowski Patryk Sparta Gold Team
2. Gomuła Dariusz Virtus Radom
3. Kowalski Maksymilian RGC Animmals
3. Miedziński Miłosz Rio Grappling Club Częstochowa

+81,5 kg (junior)
1. Masek Michał Ikizama Radzionków
2. Zając Szymon Bastion Chełmek

-67,5 kg (senior) białe
1. Basta Daniel Akademia Fenix
2. Beleć Mateusz RGC Animmals
3. Dąbrowski Łukasz Wataha Fight Club
3. Murawski Mateusz Sparta Gold Team

-73,5 kg (senior) białe
1. Chalemski Konrad Rio Grappling Club Częstochowa
2. Mzyk Rafał Spartan Chorzów
3. Kręcisz Wiesław Sparta Gold Team
3. Domogała Michał Ikizama

-79,5 kg (senior) białe
1. Gaura Jakub Academia Gorila
2. Antczak Sebastian Copacabana Łódź
3. Pytel Henryk Natal Gold Team
3. Pudełko Dawid Bastion Tychy

-85,5 kg (senior) białe
1. Krystian Szymon Gladiator Ostrołęka
2. Kopcza Marcin Samuraj Gold Team
3. Gliński Marcin Rio Grappling Club Tarnowskie Góry
3. Ozdemir Bulent natal gold team

-91,5 kg (senior) białe
1. Ząber Adam Octagon Team
2. Kwaśniak Sebastian RGC Animmals
3. Kalemba Bartłomie Rio Grappling Club Tarnowskie Góry
3. Grochowicz Krystian Wataha Fight Club

+91,5 kg (senior) białe
1. Szot Maciej RGC Animmals
2. Bałabuch Mateusz Next Level bjj Opole
3. Więcław Mateusz Natal Gold Team
3. Stępień Łukasz Silesian Cage Club

-56,5 kg (kobiety) białe
1. Ozor Patrycja Academia Gorila
2. Przybyła Weronika KTJ MMA team ruda Śląska

-64,0 kg (kobiety) białe
1. Żabska Agnieszka Rio Grappling Club Częstochowa
2. Samerdak Katarzyna Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza

+64,0 kg (kobiety) białe
1. Dymek Katarzyna Natal Gold Team
2. Sojka Ewa Octagon team
3. Chojnowska Anna Sportowe Zagłębie

-56,5 kg (kobiety) kolorowe
1. Lelito Anna Grappling Kraków
2. Rowińska Angelika Akademia Fenix Kraków
3. Sowada Julia Berserkers Team Warszawa
4. Kwiatkowska Kamila Rio Grappling Club Częstochowa

-64,0 kg (kobiety) kolorowe
1. Panek Natalia Akademia Gorila Ruda Śląska
2. Kwiecień Katarzyna RGC Animmals

-67,5 kg (senior) niebieskie
1. Warzybok Kamil Natal Gold Team
2. Zachara Adrian RGC Animmals
3. Sitniak Mateusz Academia Gorila Warszawa
3. Dembowski Maciej Kodokan Gliwice

-73,5 kg (senior) niebieskie
1. Szadkowski Marcin Academia Gorila
2. Bucki Patryk Academia Gorila
3. Siennicki Jakub Academia Gorila
3. Ładniak Mikołaj RIO GRAPPLING CZARNY LAS

-79,5 kg (senior) niebieskie
1. Miśkowicz Andrzej Kaito
2. Radtke Seweryn Akademia Gorila Rybnik
3. Frej Kamil Ikizama BJJ Radzionków
3. Kubasiak Kamil Gracie Barra Sosnowiec

-85,5 kg (senior) niebieskie
1. Piekaruś Dennis Forca Brava
2. Kępka Jacek Natal Gold Team
3. Dawid Narożniak Natal Gold Team
3. Nikel Tomasz Copacabana Łódź

-91,5 kg (senior) niebieskie
1. Górski Cezary Octagon team
2. Kurczak Michał Bastion Rybnik
3. Chmielewski Mateusz Saints Gold Team
3. Przybyła Milosz Forma fight team

+91,5 kg (senior) niebieskie
1. Grzegorczyn Mateusz Forca Brava
2. Kosno Lukasz Tytani Radomsko

-73,5 kg (senior) purpury
1. Błażejewski Adrian Gracie Barra Rzeszów
2. Gawron Michał Academia Gorila Ruda Śląska
3. Miklas Grzegorz RGC Annimals
3. Majewski Rafal Academia Gorila

-79,5 kg (senior) purpury
1. Chłosta Wiktor Rio Grappling Club
2. Gomuła Dariusz Virtus Radom
3. Wąsiel Paweł Natal Gold Team

-85,5 kg (senior) purpury
1. Kuchaj Piotr Akademia feniks
2. Chomicki Michał Copacabana Łódź
3. Karolczyk Adam RGC Animmals
3. Malcher Michał Forca Brava

-91,5 kg (senior) purpury
1. Szczygieł Oliwier Academia Gorila Rybnik
2. Kacperak Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
3. Sekura Denis Academia Gorila

+91,5 kg (senior) purpury
1. Maciążek Bartłomiej Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
2. Krupa Szymon Academia Gorila Rybnik
3. Wodzyński Robert Husaria Mława
3. Bizoń Adam Saints Gold Team

-79,5 kg (elita)
1. Szydłowski Michał Spartan Chorzów
2. Kułak Krzysztof Adrenalina Gold Team
3. Niewiara Tomasz Natal Gold Team
3. Wątroba Szymon Natal gold team

+79,5 kg (elita)
1. Murias Paweł Rio Grappling Wroclaw
2. Warchoł Łukasz Bastion Tychy
3. Kozyra Maciej Natal Gold Team
3. Gądziak Miłosz Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.

-79,5kg (master)
1. Koniarski Michał Octagon team
2. Ładniak Mikołaj RIO GRAPPLING Czarny Las
3. Gawor Krzysztof RGC Animmals
3. Gradek Piotr Rio Grappling Wrocław

+79,5 kg (master)
1. Pisuła Łukasz solo team namysłów
2. Toczek Dariusz Gorila Ruda Śląska
3. Jarzecki Bartosz Adrenalina Fight Częstochowa
3. Zierden Robert Akademia Fenix

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz