Strona głównaDyscyplinaWyniki drugiego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

Wyniki drugiego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

Wyniki drugiego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

Przedstawiamy wyniki drugiego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.no gi mp lubon

Przedstawiamy wyniki drugiego dnia Mistrzostw Polski No Gi 2016 r.

CZARNE PASY

-73,5kg
1 Bartosz Bąk Łamator Racibórz/ Gold Team Polska
2 Jan Wallus Zenith BJJ
3 Adam Górny Złomiarz

-79,49kg
1 Jędrzej Kubski Zenith BJJ
2 Michał Ksepko Berserkers Team

-91,5kg
1 Piotr Bagiński Berserkers Team
2 Tomasz Stasiak Berserkers Team
3 Krzysztof Gerke Gerke MMA Grudziądz

+97,kg
1 Kamil Umiński Alliance BJJ
2 Kornel Zapadka Berserkers Team

CZARNE PASY MASTER

-79,5kg
1 Ireneusz Mila Shooters Konin
2 Adam Górny Złomiarz Team

-85,5kg

1 Tomasz Michałowski Berserkers Team
2 Karol Stankiewicz Gold Team Polska

-91,5kg
1 Tomasz Stasiak Berserkers Team
2 Leszek Jaremkowski Forca Brava Gold Team Opole
3 Piotr Bagiński Berserkers
3 Krzysztof Gerke Gerke MMA Grudziądz

+97,5kg
1 Kornel Zapadka Berserkers Team

BRĄZOWE PASY

-67,5kg
1 Aleksander Jabłoński Gold Team Polska
2 Kamil Tarnawski Łamator Racibórz/ Gold Team Polska
3 Igor Wojtas Gold Team Polska
3 Marcin Ciszek Rio Grappling Club

-73,5kg
1 Kacper Rot Gold Team Polska
2 Janusz Andrejczuk Dragon’s Den Fight Club
3 Jonathan Brinkhaus Ankos MMA
3 Kuba Witkowski Alliance BJJ

-79,5kg
1 Paweł Bańczyk BJJ Factory / Gracie Barra
2 Dominik Małkowski Exilados Koszalin
3 Wojciech Lech Beserker’s Team Szczecin
3 Filp Sadowski Zenith BJJ

-85,5kg
1 Krzysztof Michalak Berserkers Team
2 Krzysztof Pociecha Gold Team Polska
3 Dominik Chmiel Octopus Pabianice/ Łaskie Bractwo TSW
3 Filip Kopij Rio Grappling Club

-91,5kg
1 Adam Wardziński Alan Finfou BJJ
2 Michał Pietrzak Ankos MMA
3 Paweł Kunysz Kaito Stalowa Wola
3 Jakub Długosz WroxGym Galvao

-97,5kg
1 Kornel Chabowski Berserkers Team
2 Tomasz Pacześny Octopus Pabianice Team Draculino

+97,5kg
1 Sebastian Maciejewski Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ
2 Patryk Wysocki Gold Team Polska
3 Eldar Yakuza Jungle BJJ

MASTER BRĄZOWE PASY

-73,5kg
1 Kuba Witkowski AllianceBJJ
2 Marcin Nasher Barracuda
3 Robert Piotrowski United Gym/ Heros Team
3 Grzegosz Janus Gold Team Polska

-79,5kg
1 Paweł Ziemkiewicz Academia Gorilla
2 Dominik Małkowski Exilados Koszalin
3 Wojciech Lech Berserkers Team
3 Eugeniusz Barański Berserkers Team

-85,5kg
1 Krzysztof Michalak Berserkers Team
2 Filip Kopij Rio Grappling Club
3 Robert Makaś Gold Team Polska
3 Marcin Joachimiak Gold Team Polska

-91,5kg
1 Andrzej Migaj Fronlineacademy
2 Rafał Zawidzki Rio Grappling Club
3 Paweł Kunysz Kaito Stalowa Wola

+97,5kg
1 Sebastian Maciejewski Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ
2 Jakub Bresiński Nokaut Kościan
3 Tomasz Kloc Hunter MMA Warszawa
3 Grzegorz Szymczyk Zenith BJJ

PURPUROWE PASY

-61,5g
1 Mateusz Żeromski Gold Team Polska
2 Paweł Ebel Gold Team Polska

-67,5kg
1 Grzegorz Bigdoń Grappling Rzeszów
2 Wojtek Pająk Pretorian Team
3 Jakub Maszczak Exilados Koszalin
3 Przemysław Rosiak Shooters Konin

-73,5kg
1 Paweł Kozłowski Copacabana Team
2 Piotr Majchrzak Gold Team Polska
3 Paweł Muniak Copacabana Team
3 Damian Zorczykowski Fight Club Łomża

-79,5kg
1 Mateusz Gamrot Ankos MMA
2 Adam Lewandowski Zenith BJJ/ West Coast Team
3 Karol Brzostowski Gold Team Polska
3 Maciej Szubart Boi Team Polska

-85,5kg
1 Piotr Fręchowicz Alliance BJJ
2 Jarosław Frankowski Rio Grappling Club
3 Cyprian Dubiela Zenith BJJ
3 Arkadiusz Nowicki Gracie Barra Team Draculino

-91,5kg
1 Jacek Czubak Dragon’s Den Team/ Marga SFG
2 Filip Orlik Złomiarz Team
3 Mateusz Lurc Berserkers Team
3 Kamil Czochra Rio Grappling Club Wrocław

-97,5kg
1 Kamil Wojciechowski Szkoła Walki Drwala
2 Marek Bujło Złomiarz Team
3 Adam Florek Forca Brava Opole
3 Miłosz Gądziak Gold Team Polska

+97,5kg
1 Łukasz Zalewski Bone Brakers Zgierz/ Gracie Barra Team Draculino
2 Rafał Sosnowski Alliance BJJ
3 Kamil Kacprzak United Gym
3 Arek Lewandowski Zenith BJJ/ West Coast Świnoujście

MASTER PURPUROWE PASY
-67,5kg
1 Wojciech Goleński Forca Brava Gold Team Opole
2 Daniel Młynikowski Rio Grappling Ostrów Wlkp.
3 Wojciech Baranowski Gold Team Polska

-73,5kg
1 Tomasz Rudzki GF Team
2 Zbigniew Sikora Gold Team Polska
3 Łukasz Rutkowski Husaria Włocławek
3 Maciej Dorodzik Berserkers Team/ Cyklon Zielona Góra

-79,5kg
1 Patryk Bąk BJJ Academy Zgorzelec
2 Przemysław Matuszak Alliance BJJ
3 Tomasz Blasiński Grappling Kraków
3 Radosław Młynarski Gold Team Polska

-85,5kg
1 Andriej Astakhov Pretorian Team
2 Steve Dillan BJJ Academy Zgorzelec
3 Artur Szewczyk Exilados Koszalin

-91,5kg
1 Robert Zyffert Berserkers Team
2 Dariusz Michalewski Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice
3 Rafał Pacanowski Zenith BJJ

-97,5kg
1 Sebastian Pacanowski Zenith BJJ
2 Adam Florek Forca Brava Opole
3 Marcin Szwarc Zenith BJJ

+97,5kg
1 Mirosław Kielar Gracie Barra Poland Team Draculino
2 Rafał Sosnowski Alliance BJJ
3 Leon Zarzycki Gerke MMA Grudziądz
3 Wiktor Andersz Zenith BJJ

NIEBIESKIE PASY

-55,5kg
1 Wojciech Gryz BJJ Factory/ Gracie Barra
2 Paweł Grobelny Copacabana Bydgoszcz
3 Jakub Radajewski Szkoła Walki LEO Śrem

-61,5kg
1 Adam Zieliński Zenith BJJ/ LFC
2 Marcin Bilman Ankos MMA
3 Piotr Kacprzak Dragons Den Team
3 Bartek Wiśniewski Octagon Team

-67,5kg
1 Mikołaj Grzejszczak Gold Team Polska
2 Mateusz Ziętek RGC Wrocław
3 Mikołaj Goraus Gracie Barra
3 Tomasz Paczka BJJ Factory \ Gracie Barra

-73,5kg
1 Gabrysiak Dawid Gold Team Polska
2 Jakub Najdek Alliance BJJJ
3 Piotr Hueges Alliance BJJ
3 Urban Daniel Dragons Den Warszawa

-79,5kg
1 Adam Pluta Forca Brawa Opole Gold Team
2 Michal Musioł Octaon Team
3 Maciej Kaczmarek Zenith Jiu Jitsu
3 Maciej Pacuła Rio Grapling Wroclaw

-85,5kg
1 Krystian Kusztelak Gracie Barra Team Draculino
2 Piotr Kurowski Alliance BJJ
3 Krzysztof Kubit Grappling Kraków
3 Rafał Zuchniak Serpentens Słupsk

-91,5kg
1 Adam Biegański Vale Tudo Białystok
2 Szymon Błaszczyk Pretorian Koźmin
3 Mariusz Podborączyński Gold Team Polska
3 Piotr Lewandowski Copacabana Bydgoszcz

-97,5kg
1 Kamil Wojciechowski Zenith BJJ
2 Kamil Zachłowski S4 Fight Club
3 Dariusz Ząbek Szkoła Walki Drwala
3 Bartosz Demkiewicz Gracie Barra Rzeszów

+97,5kg
1 Dawid Krawczyk Gracie Barra Rzeszów
2 Bartłomiej Dróbka Copacabana Poznań
3 Bartłomiej Sudol Kaito Stalowa Wola
3 Damian Ratajczyk Zenith BJJ

NIEBIESKIE PASY MASTER

-67,49kg
1 Goraus Mikołaj Gracie Barra Team Draculino
2 Grzegorz Miklas RGC Animmals Zawiercie
3 Rafał Majewski Bastion Rybnik
3 Piotr Antczak Golden Dragon

-73,5kg
1 Robert Niedźwiecki Gold Team Polska
2 Robert Niedźwiecki Gold Team Polska
3 Mieczysław Jędrzejczak Berserkers Team
3 Kuba Wiewióra Copacabana Bydgoszcz

-79,5kg
1 Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk
2 Paweł Szymański Next Level BJJ Opole
3 Przemysław Szybisty Szczerek Fight Team
3 Tomasz Grzeszczuk Exilados Koszalin

-85,5kg
1 Piotr Kurowski AllianceBJJ
2 Cezary Spiż Alan Finfou BJJ
3 Karol Słowik Serpentens Słupsk
3 Łukasz Fecki BJJ Academy Zgorzelec

-91,5kg
1 Piotr Krygier Pretorium Poznań
2 Przemysław Szyszka Fight Fabric/ Alan Finfou BJJ
3 Paweł Kempa Barracuda
3 Marcin Świątkowski Viet Vo Dao Aleksandrów Kujawski

-97,5kg
1 Piotr Kaszta Berserkers Team
2 Daniel Moder Ikizama Fight Club
3 Łukasz Krzyżaniak Barracuda
3 Artur Kęska Serpentens Słupsk

+97,49kg
1 Romuald Łysiak S4 Fight Club
2 Łukasz Osik Anakonda/ Checkmat Poznań
3 Adam Bizoń B-Zone Training Routine
3 Tomasz Warowny Gold Team Polska

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz