Strona głównaZawodyAlmmaWyniki – ALMMA 84 Sochaczew – Puchar Polski MMA 2015

Wyniki – ALMMA 84 Sochaczew – Puchar Polski MMA 2015

Wyniki – ALMMA 84 Sochaczew – Puchar Polski MMA 2015

Przedstawiamy wyniki turnieju ALMMA 84, który odbył się w Sochaczewie 30.05.2015 – Puchar Polski MMA 2015

ALMMA 84 Sochaczew

Przedstawiamy wyniki turnieju ALMMA 84, który odbył się w Sochaczewie 30.05.2015 – Puchar Polski MMA 2015

Klasyfikacja Generalna MMA
1. Fight Club Bytom . 3 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz
2. Hunter MMA 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. GKS Górnik Łęczna – MMA 3 x złoto – 0 x srebro – 3 x brąz
4. Arrachion MMA Iława 3 x złoto – 0 x srebro – 2 x brąz
5. Arrachion Olsztyn 2 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

Ranking mężczyzn

Zwycięzcy turnieju Full Contact Pucharu Polski MMA

Turniej Full Contact MMA

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg
1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Michalak Paweł (Husaria Drutex) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg
1. Piątkowski Szymon (GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Lubański Szymon (No Limit Toruń) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szaja Paweł (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg
1. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tutkowski Piotr (Husaria Drutex) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg
1. Mazaiło Paweł (”Shirokuma” MMA Suwałki ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg
1. Mikołajewski Oliwier (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chyczewski Michał (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Miller Sylwester (Kaito Stalowa Wola) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg
1. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Ptasiński Robert (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej Kadet MMA

Kadet 57 kg
1. Adzhiev Islam – Radomski Klub Taekwon-do
2. Krogulec Hubert – KCRiS Koyienice

Kadet 65 kg
1. Niewiadomski Jakub – GKS Górni kŁęczyca MMA
2. Ruszczyk Mateusz – UKS Wilk Grajewo

Kadet 73 kg
1. Oleksiejczuk Cezary – GKS Górni kŁęczyca MMA
2. Mamytor Emir – Warszawskie Centrum Atletyki
3. Zawłocki Filip – KS Dragon Starachowice

Turniej OF Senior

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN
1. Orkowski Michał (Hunter MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Szyszko Sebastian (Nastula) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg
1. Grabowski Patryk (Vera Fight Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szlęzak Kamil (Brawler Końskie) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Prus Maciej (Highlander Team) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg
1. Chaberek Piort (Arrachion Olsztyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Głodkowski Michał (Hunter MMA) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Nowikow Jakub (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg
1. Kaczmarek Bartosz (Nastula Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Opaliński Piotr (GLKS Nadarzyn) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg
1. Gęsiarz Michał (Nastula Club) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Bukowski Jakub (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg
1. Szczepański Sławomir (Hunter MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Góral Łukasz (Fightman) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kozelan Jakub (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Junior MMA

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg
1. Modrzski Błażej (Arrachion Mrągowo) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Chowaniec Krzysztof (Spartakus Team Zakopane) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg
1. Makowski Kamil (Arrachion MMA Iława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rygier Marcin (No Limit Toruń) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Tarnowski Łukasz (Nastula Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg
1. Porębski Sebastian (Fightman) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czaja Kamil (Fight House 27 Nowy Sącz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Just Kacper (Dziki Wschód) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg
1. Apola Wiktor (Spartakus Team Zakopane) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
1. Braciszewski Krzysztof (Fighting Division Bydgoszcz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
3. Oleksiejczuk Czarek (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg
1. Śpiewak Dawid (Radomski Klub Taekwon-do ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szydłowski Maciej (Fighting Division Bydgoszcz) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Niewiadomski Jakub (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg
1. Azhiev Mansur (Warszawskie Centrum Atletyki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Klonowski Dawid (UKS WILK GRAJEWO ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Pierwszy Krok

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg
1. Skrzypiec Artur (Armia Dęblin) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Mikucki Marcin (Arrachion Olsztyn) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Wiśniewski Michał – Undergr. MMA Elbląg (Underground MMA Elbląg) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg
1. Nowaczewski Bartosz (Fighting Division Bydgoszcz) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Rychwalski Patryk (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawlak Kamil (Brak klubu) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg
1. Rogacki Dawid (Warszawskie Centrum Atletyki) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Bieryło Marcin (Vera Fight Club) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Krysiński Sebastian (LKSW Tajfun) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg
1. Krawczyk Artur (Brawler Końskie) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skowyra Sławomir (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jasiuczenia-Chwast Hubert (Fight House 27 Nowy Sącz) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg
1. Budniewski Patryk (Arrachion MMA Iława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Libowicz Adam (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Lipowski Bartosz (Brawler Końskie) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg
1. Wasilewski Mateusz (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Siwiński Łukasz (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Ciolak Mateusz (Arrachion MMA Iława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Turniej Młodzieżowiec MMA

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria OPEN
1. Juszczyk Cezary (GLKS Nadarzyn) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Pledziewicz Teodor (No Limits Złotoryja) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Jersak Aleksander (FIT.MASTER ZELÓW) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg
1. Bińkowski Łukasz (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Matej Mikołaj (Herkules Łęczna) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg
1. Makowski Tomek (Arrachion MMA Iława ) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Skrzek Marcin (Cross Fight Club ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kamiński Grzegorz (NKSW BASTION ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg
1. Oleś Maciej (No Limit Toruń) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borowiec Paweł (Bushi Toruń) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Kowalski Dominik (Nastula Club) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg
1. Miszczak Patryk (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Czeremszyński Piotr (Spartakus Rzeszów) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Popiel Michał (Fightman) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg
1. Pawlukowski Eliasz (Dziki Wschód) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Stępień Kamil (Fight Club Bytom .) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pośpiech Mateusz (Arrachion MMA Iława ) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN
1. Gurtowska Marta (Hunter MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Szuster-Górska Zofia (Highlander Team) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg
1. Korzeń Dajana (Brak klubu) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Gujwan Hanna (UKJ Millenium Rzeszów ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Pawlak Magdalena (Gracie Barra Łódź) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg
1. Sobczyk Agnieszka (Akademia Sportów Walki Jasło) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Karwowska Kinga (UKS WILK GRAJEWO ) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów
3. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 0 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz – 1 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg
1. Fenczak Anita (Spartakus Rzeszów) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Borkowska Paulina (Bambero Team Wyszków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg
1. Rola Aleksandra (GKS Górnik Łęczna – MMA) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Wiśniewska Monika (Brak klubu) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 52 kg
1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .) – 1 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz – 6 punktów
2. Jędrysiak Natalia (Bambero Team Wyszków) – 0 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz – 3 punktów

Turniej BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Białe 66 kg
1. Ziętarski Andrzej – Underground MMA Elbląg
2. Brzozowski Mikołaj – Dragon Sochaczew
3. Leonarczyk Filip – GLKS Nadarzyn

Turniej BJJ No Gi Białe 70 kg
1. Trzeciak Łukasz – Nastula Club
2. Dworzyński Piort – Underground MMA Elbląg
3. Borzykowski Patryk

Turniej BJJ No Gi Białe 77 kg
1. Marjański Wojciech – Fighting Diivision Bydgoszcz
2. Kieszkowski Konrad – Bone Breakers Kutno
3. Sasin Patryk – Nastula Club

Turniej BJJ No Gi Białe 84 kg
1. Krzaczyński Sebastian – Team 13 Bełchatów
2. Nowaczewski Bartosz – Fighting Diivision Bydgoszcz
3. Filipowicz Norbert – GLKS Nadarzyn

Turniej BJJ No Gi Białe 93 kg
1. Wiśniewski Michał – Underground MMA Elbląg
2. Leżyński Jakub – GLKS Nadarzyn

Turniej BJJ No Gi Kolorowe 66 kg
1. Szczepański Sławomir – Hunter
2. Pawlukowski Eliasz – Dziki Wschód

Turniej BJJ No Gi Kolorowe 70 kg
1. Drążek Artur – XYZ Fight Academy Bydgoszcz
2. Ziółkowski Łulasz – Underground MMA Elbląg

Turniej BJJ No Gi Kolorowe 93 kg
1. Skrzypiec Artur – Armia Dęblin
2. Oleksiejczuk Michał – GKS Górnik Łęczyca MMA
3. Płaza Konrad – GKS Górnik Łęczyca MMA

BJJ 70 kg
1. Drążek Artur – XYZ Fight Academy Bydgoszcz
2. Ziółkowski Łulasz – Underground MMA Elbląg

Udostępnij
Tagi
Oceń artykuł
Komentarze

Napisz komentarz