Strona głównaZawodyADCCWyniki ADCC Czech Open

Wyniki ADCC Czech Open

11164226_10205629453044250_5732123925279917876_o

Wyniki ADCC Czech Open

Śmiało można powiedzieć, że Polacy zdominowali ADCC w Czechach! Gratulacje dla wszystkich!

Dzieci (7-10 lat):

-28 kg

Martin Kořínek (Tiger Gym Copacabana BJJ Prague)
Vojtěch Bortel (GB Draculino)
Vojtěch Dulava (GB Draculino)
-32 kg

Adam Levčík (Sai club Martin)
Martin Kořínek (Tiger Gym Copacabana BJJ Prague)
Vojtěch Dvorský (GB Draculino)

Młodzicy (11-14 lat):

-36 kg

Šimon Klein (Sai club Martin)
Adrián Fašianok (Sai club Martin)
Denisa Kocmaníková (Kosagym)

-40 kg

Jan Kořínek (Tiger Gym Copacabana BJJ Prague)
Ondřej Bortel (GB Draculino)
Ema Sehnalová (GB Draculino)

-45 kg

Jan Kořínek (Tiger Gym Copacabana BJJ Prague)
Martin Segeč (Sai club Martin)
Peter Eckert (Sai club Martin)

-55 kg

Egor Simanenkov (Stone Fight)
Alan Wiak (Dragon’s Den / Marga)

Kobiety (+15 lat):

-60 kg

Zofia Szawernowska (Alliance Team Warszawa)
Karin Sójka (Dragon’s Den / Marga)
Miroslava Krajčírová (FDM Combat Team)

+60 kg

Joanna Gabryluk (Alliance Team Warszawa)
Malgorzata Wcislo (Grappling Krakow)
Barbora Bařinková (Sai club Martin)

Masters (+35 lat):

-76,9 kg

Lukasz Bilski (Dragon’s Den / Marga)
Tomasz Blasinski (Grappling Krakow)
Martin Bielik (L.M.A.C. DUKLA Trenčín)

-87,9 kg

Michal Sumelidis (GB Draculino)
Dariusz Swiecicki (Dragon’s Den / Marga)
Radek Besik (UFT – Mladá Boleslav)

Juniorzy (15-17 lat):

-65 kg

Benjamín Morvay (GB Draculino)
Denis Donini (UFT – Mladá Boleslav)
Piotr Dudźinski (BJJ Factory Gliwice)

-70 kg

Miroslav Melich (UFT – Mladá Boleslav)
Marcel Ścigala (Fight Club Bytom)
Tomáš Florek (Laugaricio Combat Club)

-75 kg

Dawid Duda (RGC Animals)
Vojtěch Abik (UFT – Mladá Boleslav)
Volejník Adam (MMA Brno)

-80 kg

Lukáš Piffko (FDM Combat Club)
Piotr Strojny (Saints Gold Team)
Matouš Klikar (UFT – Mladá Boleslav)

Początkujący (+18 lat):

-65 kg

Jakub Benko (Laugaricio Ju-Jitsu Club Trenčín)
Mariusz Szyja (RGC Animals)
Marek Plinta (GB Draculino)

-70 kg

Damian Krawczyk (Grappling Krakow)
Martin Lebduška (SK Pretorian Pardubice)
Filip Karoň (RGC Animals)

76 kg

Ján Krajčovič (FDM Combat Team)
Boris Kučera (Arte Suave Martin)
Rudolf Janik (UFT – Mladá Boleslav)

-83 kg

Maciej Sternik (S4 Fight Club)
Dawid Gabryluk (Alliance Team Warszawa)
Karol Kurembski (Dragon’s Den / Marga)

-91 kg

Szymon Koldej (Copacabana)
Pawel Zelek (Force Brava)
Filip Vonš (Minotaurus Žilina)

+91 kg

Simon Michálek (FDM Combat Team)
Tomáš Florian (SK Pretorian Pardubice)

Średnio zaawansowani (+18 lat):

-65,9 kg

Michal Kilian (Forca Brava)
Michal Ciszek (Rio Grappling Club Czestochowa)
Piotr Kacprzak (Dragon’s Den / Marga)

-76,9 kg

Kamil Lamprycht (Zenith Vera Fight Club)
Robert Niedźwiecki (Gold Team)
Jan Heindl (GB Draculino)

-87,9 kg

Robert Bryczek (Veto Team Bielsko-Biala)
Maks Tomaszewski (S4 Fight Club)
Michal Labus (Veto Team Bielsko-Biala)

-98,9 kg

Boris Glezgo (Team –X Karviná)
Mariusz Teodorowicz (Berserker’s Venganza Raciborz)
Tomasz Hadzicki (Saints Gold Team)

+98,9 kg

Tomáš Vašíček (Laugaricio Combat Club)
Romuald Lysiak (S4 Fight Club)

Pro (+18 lat):

-65,9 kg

Adrian Krzesiak (Copacabana)
Grzegorz Bigdoń (Grappling Rzeszów)
Dawid Zywica (Veto Team Bielsko-Biala)

-76,9 kg

Wojciech Kois (Gold Team)
Kuba Witkowski (Alliance Team Warszawa)
Jan Stach (Fightclub Brno)

-87,9 kg

Adam Niedźwiedź (Natal Gold Team)
Jacek Czubak (Dragon’s Den / Marga)
Peter Langer (TJ Družstevník Oravská Poruba)

-98,9 kg

Jakub Stejskal (SK Pretorian Pardubice)
Adam Florek (Forca Brava)
Matuš Mečár (Clube de Jiu Jitsu Pitbull Nitra)

+98,9 kg

Kamil Uminski (S4 Fight Club)
Martin Buday (BJJ Nitra)
Leszek Jaremkowski (Gold Team)

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz