Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuWyniki 5 Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

Wyniki 5 Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

28616390_1904434569601541_7852436583541780156_o

Wyniki 5 Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

Tak prezentują się oficjalne wyniki 5 Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu.

Junior –64 kg
1. Tomasz Batóg Grupa Atletyczna Animal
2. Mateusz Dzikowski Fido Wight Gold Team
3. Szymon Chamera Gold Team Polska
3. Grzegorz Miroński Dziki Wschód Biała Podlaska

Junior –69 kg
1. Dominik Białecki Dragon’s Den Marga
2. Michał Górnik Dragon’s Den Marga
3. Wojciech Jarmelowicz Fabryka Jiu Jitsu Suwałki
3.. Sylwester Krasiński

Junior –74 kg
1. Krzysztof Paweł Cieślik Grupa Atletyczna Animal
2. Maciej Olszewski Academia Gorila Żyrardów
3. Błażej Gabryszewski Berserker’s Team Łódź
3. Patryk Mikuła FIDO FIGHT GOLD TEAM

Junior -79,3 kg
1. Mariusz Gniewaszewski FIDO FIGHT GOLD TEAM
2. Igor Jankowiak Strzelec Gold Team

Junior -84,3 kg
1. Kub Przywoźny TNT Naczaj Team
2. Kuba Bendera Dragon’s Den /Ze Radiola Poland

Junior +84,3 kg
1. Miłosz Misiak Academia Gorila
2. Patryk Maciejak Academia Gorila
3. Kacper Sochacki TNT Naczaj Team

Białe -64 kg
1. Antoni Pochmara Gladiator Ostrołęka
2. Bartosz Przychodniak Octopus
3. Czarek Widawski Academia Gorila Żyrardów
3. Negassa Gabriel Holy Family Gym

Białe -70 kg
1. Marcin Uzarek Copacabana Lublin
2. Mariusz Mikulski Marga Submission Fighting Gym Garwolin
3. Mateusz Jankowski Chaos Gold Team Warszawa
3. Kamil Linoż Academia Gorila

Białe -76 kg
1. Waldemar Gogol Rosomak Białystok Copacabana Team
2. Alex Błędniak Tajfun Legionowo
3. Michał Duong Berserkers Warszawa
3. Marek Szczepkowski Academia Gorila Warszawa

Białe –82,3 kg
1. Karol Wiśniewski Copacabana Lublin
2. Jakub Jaszczura Academia Gorila Tomaszów Mazowiecki
3. Damian Koniecko Fabryka Jiu Jitsu Suwałki
3. Dawid Mleczko TNT Naczaj Team

Białe –88,3 kg
1. Patryk Pietrzeniak KS Sumo Koluch
2. Rafał Kawulak Academia Gorila
3. Arkadiusz Kaczmarczyk Tajfun Legionowo
3. Jakub Kubś Copacabana Team

Białe –94,3 kg
1. Łukasz Wrotek Copacabana Team Warszawa
2. Wojciech Bieżyński Berserker’s Team Łódź
3. Michał Wagner Octopus
3. Łukasz Krzywda Gladio

Białe –100,5 kg
1. Marek Samociuk Dziki Wschód Biała Podlaska
2. Arkadiusz Żywalewski Katana Szczytno
3. Łukasz Elbruda Katana Szczytno
3. Michał Szynaka Katana Szczytno

Białe +100,5 kg
1. Kamil Zieliński UNITY TEAM
2. Piotr Ochocki Dragon’s Den /Ze Radiola Poland
3. Michał Rodzik Classic Bjj Academy Płock

Niebieskie –64 kg
1. Jerzy Izdebski Złomiarz team Gdańsk
2. Mateusz Morawski Copacabana Team Warszawa
3. Damian Gąsiński Octopus
3. Janek Kempisty Urban Jiu Jitsu/Dragon’s Den Białystok

Niebieskie –70 kg
1. Marcin Braniewski Copacabana Team Warszawa
2. Hubert Kubrak S4 Fight Club
3. Dominik Białecki
3. Yauhen Zakreuski Vale Tudo Zenith Bialystok

Niebieskie –76 kg
1. Kacper Labuda Złomiarz Team Gdańsk
2. Marcin Karpiesiuk Academia Gorila Warszawa
3. Mariusz Wiśniewski Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
3. Norbert Borkowski Academia Gorila Warszawa

Niebieskie –82,3 kg
1. Krzysztof Kobos Grappling Mielec
2. Michał Miranowski
3. Majewski Tomasz
3. Tomasz Krajewski Copacabana Team

Niebieskie -88,3 kg
1. Grzegorz Gamdzyk Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
2. Łukasz Cieślewski WCA Warszawa
3. Oskar Ślepowroński TNT Naczaj Team
3. Karol Kurembski Dragon’s Den Marga

Niebieskie –94,3 kg
1. Filip Ostrowski UNITY TEAM
2. Bartosz Kaca Zenith Bjj Olsztyn
3. Dmytro Jaszczenko Academia Gorila Warszawa
3. Jakub Domagała Berserker’s Team Łódź

Niebieskie –100,5 kg
1. Daniel Nowicki Zenith Bjj Olsztyn
2. Hubert Karaaga UNITY TEAM
3. Maciej Piotrowski Copacabana Team Warszawa

Niebieskie +100,5 kg
1. Tomasz Jabłonowski Academia Gorila
2. Mateusz Gamdzyk Academia Gorila Ostrów Mazowiecka
3. Tomasz Warowny Chaos Gold Team
3. Łukasz Karwat Academia Gorila

Purpurowe –70 kg
1. Jakub Rubaj Copacabana Lublin
2. Michał Sagan Copacabana Team
3. Maciej Moskwa Academia Gorila
3. Mateusz Wieczorek Copacabana Team

Purpurowe -76 kg
1. Daniel Krysa Copacabana Lublin
2. Igor Kabaciński Copacabana Team
3. Gregor Shestakov Berserkers Warszawa
3. Paweł Muniak Copacabana Team Warszawa

Purpurowe -82,3 kg
1. Adam­ Rybczyński UNITED GYM
2. Piotr Olbromski COPACABANA PRUSZKÓW
3. Krzysztof Rejzner Chaos Gold Team Warszawa
3. Łukasz Godlewski Rosomak Białystok Copacabana Team

Purpurowe –88,3 kg
1. Michał Kaczmarek Copacabana Team Warszawa
2. Bartłomiej Maksymowicz Dragon’s Den / Ze Radiola Poland
3. Mateusz Korcz Academia Gorila Warszawa
3. Szymon Krystian Gladiator Ostrołęka

Purpurowe –94,3 kg
1. Maks Tomaszewski Bersekers Warszawa
2. Artur Wasilewski Zenith Bjj Olsztyn
3. Artur Mroczek Dragon’s Den /Ze Radiola Poland
3. Piotr Lasocki Academia Gorila

Purpurowe –100,5 kg
1. Paweł Wtulich Katana Szczytno
2. Jacek Czubak Dragon’s Den Marga

Purpurowe +100,5 kg
1. Paweł Siemiaszko Katana Szczytno
2. Radek Zwolski Dragon’s Den / Ze Radiola
3. Romuald Łysiak UNITY TEAM
3. Robert Wodzyński Husaria Mława

Elita –82,3 kg
1. Marcin Malewicz Copacabana Lublin
2. Jerzy Toeplitz Berserkers Warszawa
3. Ali Hasan Grappling Rzeszów
3. Tomasz Kaźmierczak Berserker’s Team Łódź

Elita –88,3 kg
1. Mateusz Waśko Berserkers WARSZAWA
2. Miłosz Gądziak Strzelec Gold Team

Elita -94,3 kg
1. Sebastian Wrzos Copacabana Team Warszawa
2. Adam Zyga COPACABANA TEAM WARSZAWA
3. Michał Zajączkowski Academia Gorilla Tomaszów Mazowiecki

Elita +94,3 kg
1. Maciej Ptaszek Copacabana Łódź
2. Łukasz Wardak Copacabana Lublin
3. Kamil Kacprzak Copacabana Team
3. Grzegorz Pielarz

Master Niebieskie/Białe – 76 kg
1. Krzysztof Kadaj Zenith Bjj Olsztyn
2. Maciej Szczygielski Academia Gorila

Master Niebieskie/Białe –82,3 kg
1. Sławomir Śmigielski Natal Gold Team
2. Arkadiusz Seweryniak Academia Gorilla Płock
3. Marek Foryński Berserker’s Team Łódź
3. Marcin Stępień Dragon’s Den Marga

Master Niebieskie/Białe -88,3 kg
1. Dariusz Kaczmarek Fido Fight Gold Team
2. Sebastian Delowicz Katana Szczytno

Master Niebieskie/Białe -94,3 kg
1. Wojciech Kuchta TNT Naczaj Team
2. Jacek Palec Chaos Gold Team Warszawa

Master Niebieskie/Białe +100,5 kg
1. Tomasz Warowny Chaos Gold Team Warszawa
2. Rafał Sikorski Dragon’s Den / Ze Radiola
3. Łukasz Karwat Academia Gorila

Master Purpurowe –70 kg
1. Oleg Bourdo Holy Family Gym
2. Zdzisław Raubo Klub Walki Grappler

Master Purpurowe +100,5 kg
1 Jakub Cichoń Kaito Team
2 Michał Kamiński Calvactani Warszawa

Master Elita –94,3 kg
1. Damian Fidala Fido Fight Gold Team
2. Ivan Piotr Ivanov COPACABANA TEAM WARSZAWA
3. Marcin Pawlak Octopus Lodź

Kobiety Juniorki Białe – Open
1. Paulina Antos Academia Gorila Warszawa
2. Weronika Pietruszka Dziki Wschód Biała Podlaska
3. Karolina Walczak Husaria / BJJSQUAD
3. Zuzanna Czuba UNITY TEAM

Kobiety Białe –53 kg
1. Magdalena Albrecht Copacabana Lublin
2. Aleksandra Wojciechowska Academia Gorila Żyrardów

Kobiety Białe +66 kg
1. Barbara Zielińska Academia Gorila Warszawa
2. Jesica Dziedzic Katana Szczytno
3. Iwona Kuchta Katana Szczytno

Kobiety Białe -66 kg
1. Monika Żurańska Berserker’s Team Łódź
2. Marlena Matuszak Academia Gorila
3. Magdalena Mikołajczyk Fabryka Jiu Jitsu Suwałki
3. Paulina Złotnik Katana Szczytno

Kobiety Niebieskie -58,5 kg
1. Anna Młynarczyk Copacabana Łódź
2. Natalia Karpiuk Copacabana Lublin

Kobiety Niebieskie Open
1. Małgorzata Korneluk Copacabana Łódź
2. Joanna Wiśniewska Fabryka Jiu Jitsu Suwałki
3. Monika Galant Copacabana TeaM
3. Magda Nowak Katana Szczytno

Kobiety Elita Open
1. Irena Preiss Copacabana Warszawa
2. Katarzyna Biegajło Dziki Wschód Biała Podlaska
3. Sara Jóźwiak Panteon Mistrzów Poznań
3. Alicja Czechowska Dragon’s Den/Ze Radiola Poland

Kobiety Open
1. Iren Preiss Copacabana Warszawa
2. Alicja Czechowska Dragon’s Den/Ze Radiola Poland
3. Monika Galant Copacabana Team
3. Natalia Karpiuk Copacabana Lublin

Mężczyźni Open
1. Adam Zyga
2. Miłosz Gądziak Strzelec Gold Team
3. Michał Kaczmarek
3. Sebastian Grabień

Klasyfikacja drużynowa
1. Copacabana Warszawa
2. Academia Gorilla
3. Dragon’s Den /ZE RADIOLA Poland

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz