Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuWorek medali zdobyty na London Winter Open!

Worek medali zdobyty na London Winter Open!

Worek medali zdobyty na London Winter Open!

Polacy wszędzie gdzie się pojawią to zdobywają mnóstwo medali. Tak było i tym razem. 35 medali leci do Polski.IBJJF_LOGO

Polacy wszędzie gdzie się pojawią to zdobywają mnóstwo medali. Tak było i tym razem. 35 medali leci do Polski.

Oto lista medalistów na London Winter Open 2016:

Jan Sadowski –  3 miejsce w kategorii białych pasów waga piórkowa
Tomasz Baran – 3 miejsce w kategorii białych pasów waga lekka
Damian Ambrozik – 1 miejsce w kategorii białych pasów waga ciężka
Maria Rybak – 2 miejsce w kategorii białych pasów waga ciężka
Michał Wojda – 1 miejsce biały pasy masters 1 waga ciężka
Marcin Zieliński – 1 miejsce białe pasy masters 2 waga średnia
Konrad Soczyński – 3 miejsce niebieskie pasy waga średnia
Michał Piwowarski – 1 miejsce niebieskie pasy waga ultra ciężka
Aleksandra Zabielska – 3 miejsce niebieskie pasy waga lekka
Mariusz Waroch – 1 miejsce niebieskie pasy masters 1 waga lekka
Krystian Dziedziul – 3 miejsce niebieskie pasy masters 1 waga lekka
Marek Dec – 3 miejsce niebieskie pasy masters 1 waga ultra ciężka
Adam Zieliński – 3 miejsce niebieskie pasy masters 2 waga średnia
Robert Gajewski – 1 miejsce niebieskie pasy masters 2 waga ciężka
Piotr Sztejner – 2 miejsce niebieskie pasy masters 2 waga ciężka
Piotr Sztejner – 1 miejsce niebieskie pasy masters 2 open class
Krzysztof Olszewski – 2 miejsce niebieskie pasy masters 3 waga ciężka
Michał Osuchowski – 3 miejsce purpurowe pasy waga średnia
Aleksander Litwiński – 1 miejsce purpurowe pasy waga ultra ciężka
Krzysztof Woźniak – 3 miejsce purpurowe pasy masters 2 waga średnia
Damian Szlema – 2 miejsce purpurowe pasy masters 2 waga super ciężka
Piotr Laboch – 1 miejsce purpurowe pasy masters 3 waga lekka
Alex Koch – 3 miejsce brązowe pasy waga lekka
Adam Wardziński – 1 miejsce brązowe pasy waga półciężka
Jakub Mikołaj Mroczkowski – 2 miejsce brązowe pasy waga ciężka
Adam Wardziński – 1 miejsce brązowe pasy open class
Paweł Wołowiec – 2 miejsce brązowe pasy masters 1 waga średnia
Dawid Polomka – 1 miejsce brązowe pasy masters 1 waga ciężka
Dawid Polomka – 1 miejsce brązowe pasy masters 1 open class
Krzysztof Suchorabski – 2 miejsce czarne pasy waga lekka
Piotr Wojtkowski – 3 miejsce czarne pasy waga ciężka
Łukasz Les – 3 miejsce czarne pasy masters 1 waga półciężka
Marcin Tobera – 2 miejsce czarne pasy masters 2 waga lekka
Przemysław Gorzela – 1 miejsce czarne pasy masters 2 waga ultra ciężka
Przemysław Gorzela – 1 miejsce czarne pasy masters 2 open class
Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz