Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuWyniki drugiego dnia zawodów – VII Memoriał Helio Gracie

Wyniki drugiego dnia zawodów – VII Memoriał Helio Gracie

Wyniki drugiego dnia zawodów – VII Memoriał Helio Gracie

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami drugiego dnia VII Memoriału Helio Gracie, który odbył się 19 kwietnia 2015r.

open memoriał heli gracie

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami drugiego dnia VII Memoriału Helio Gracie, który odbył się 19 kwietnia 2015r.

Białe pasy
mężczyźni: -64 kg

1.Damian Świerczewski – Copacabana Łódź
2.Mateusz Śliwa – Gracie Barra Draculino Team Sosnowiec
3.Paweł Baum – Gold Team Ostrów Wielkopolski
4.Wojciech Walkowiak – Academia Gorila Warszawa

mężczyźni: -70 kg
1. Maciej Orzech – Academia Gorila Warszawa
2. Piotr Ciołek – Academia Gorila Wodzisław Śląski
3. Kamil Unruh – Zenith Jiu Jitsu Olsztyn Olsztyn
4. Dawid Szyguła – Berserkers Team Wielkopolska Poznań

mężczyźni: -76 kg
1.Mariusz Wiśniewski – Academia Gorila Warszawa
2. Robert Niedźwiecki – KS Judo Spartakus Międzyrzecz
3. Karol Jankowiak – Pretorian Koźmin Wlkp.
4. Patryk Żok – Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp

mężczyźni: -82,3 kg
1.Szymon Wuwer – Rio Grappling Cub Monster Rybnik
2. Maciej Kwiatkowski – Rio Grappling Club Wrocłąw
3. Andrzej Piasecki – Academia Gorila Warszawa
4. Marcin Maziarz – Academia Gorila Warszawa

mężczyźni: -88,3 kg
1. Jakub Lamczyk – Gold Team Ostrów Wielkopolski
2. Piotr Pilecki – Berserkers Team Wrocław
3. Radosław Buda – Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
4. Damian Zwierzyński – Gold Time Polska Ostrowiec Świętokrzystki

mężczyźni: -94,3 kg
1. Paweł Nowak – Academia Gorila Warszawa
2. Marcin Krakowiak – Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
3. Mario Coric – Roger Gracie Vienna
4. Marcin Adamczyk – BJJ Factory Gliwice

mężczyźni: +100,5 kg
1. Bartłomiej Dróbka – Copacabana Poznań
2. Damian Ratajczyk – Zenith BJJ Mosina
3. Michał Wrzeszcz – Zenith Jiu Jitsu Olsztyn Olsztyn
4. Cyprian Wieczorek – Alan Finfou BJJ Poznań

Niebieskie pasy:
mężczyźni: -64 kg

1. Igor Dziubałtowski – Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
2. Paweł Kolk – Academia Gorila Wodzisław Śląski

mężczyźni: -70 kg
1. Jakub Maszczak – Exilados Koszalin
2. Dominik Śliwiński – Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
3. Mateusz Waligórski – Zenith BJJ Mosina
4. Piotr Zwierzyński – Gold Team Polska Ostrowiec Świętokrzyski

mężczyźni: -76 kg
1. Mikołaj Bajserowicz – Atos Wrox Gym Wrocław
2. Adam Ziółkowski – Academia Gorila Warszawa
3. Dawid Dudziak – Zenith BJJ Leszno Leszno
4. Mateusz Popielarski – Gracie Barra Poznań Poznań

mężczyźni: -82,3 kg
1. Miłosz Gądziak – Gold Team Ostrów Wielkopolski
2. Tomasz Prygiel – Rio Grappling Club Wrocłąw
3. Zbigniew Smolarek – Rio Grappling Cub Monster Rybnik
4. Kamil Dobrzyń – Zenith Jiu Jitsu Olsztyn Olsztyn

mężczyźni: -88,3 kg
1. Bartosz Zawadzki – Gracie Barra Draculino Team Sosnowiec
2. Dawid Przybył – Fido Gold Team Piotrków Trybunalski
3. Radosław Zambrzycki – Copacabana Łódź
4. Andrzej Czajka – Academia Gorila Warszawa

mężczyźni: -94,3 kg
1. Mateusz Topór – Pretorian Koźmin Wlkp.
2. Jakub Bilko – Academia Gorila Warszawa
3. Jakub Dudziński – Gracie Barra Poznań Poznań
4. Piotr Koziański – Gold Team Polska Poznań

mężczyźni: +100,5 kg
1. Tomasz Jezierski – Gracie Barra Draculino Team Sosnowiec
2. Suraj Jande – Gracie Barra Poznań Poznań

Purpurowe pasy:
mężczyźni: -70 kg

1. Daniel Konicki – Copacabana Team Warszawa
2. Paweł Kozłowski – Roger Gracie Vienna
3. Michał Babirecki – Berserkers Team Stargard
4. Adrian Krzesiak – Copacabana Team Warszawa

mężczyźni: -76 kg
1. Michał Kaużyński – Copacabana Łódź
2. Damian Piaskowy – Copacabana Team Warszawa
3. Paradowski Paradowski – Berserkers Team Łódź
4. Tomasz Rudzki – Fido Gold Team Piotrków Trybunalski

mężczyźni: -82,3 kg
1. Robert Henek – Academia Gorila Wodzisław Śląski
2. Wojciech Kois – Gold Team Ostrów Wielkopolski
3. Piotr Guzik – Berserkers Team Stargard
4.Waldemar Borycki – Shooters Konin

mężczyźni: -88,3 kg
1. Kamil Czochra – Rio Grappling Club Wrocłąw
2. Marcin Góral – Strefa Walki Krotoszyn
3. Grzegorz Kowalczyk – Academia Gorila Warszawa
4. Cezary Stańczyk – Fido Gold Team Piotrków Trybunalski

mężczyźni: -94,3 kg
1. Jakub Długosz – Atos Wrox Gym Wrocław
2. Antonio Stanic – Roger Gracie Vienna
3. Krzysztof Fraszczak – Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
4. Kamil Wtorkowski – Murowana Goślina Team Murowana Goślina

mężczyźni: -100,5 kg
1. Eldar Rafigaev – Jungle BJJ Praga
2. Sebastian Pacanowski – Zenith BJJ Gniezno

Brązowe pasy:
mężczyźni: -70 kg

1. Aleksander Jabłoński – Linke Gold Team Piła
2. Jan Wallus – Zenith BJJ / Gameness Team Poznań

mężczyźni: -76 kg
1. Adrian Kozicz – Horda Gold Team Sulechów
2. Krzysztof Rosa – Gold Team Ostrów Wielkopolski

mężczyźni: -82,3 kg
1. Dominik Chmiel – Pretorian Koźmin Wlkp.
2. Paweł Bańczyk – BJJ Factory Gliwice
3. Dominik Małkowski – Exilados Koszalin
4. Marcin Jandy – Copacabana Poznań

mężczyźni: -88,3 kg
1. Adam Wardziński – Alan Finou BJJ Poznań
2. Konrad Śmieszek – Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
3. Adam Zyga – Copacabana Team Warszawa
4. Marcin Joachimiak – Horda Gold Team Sulechów

mężczyźni: -94,3 kg
1. Jarosław Ogiegło – Gracie Barra Draculino Team Sosnowiec
2. Jakub Smoliński – BJJ Factory Gliwice
3. Bartosz Radowski – Gracie Barra Poznań Poznań
4. Jakub Mroczkowski – Copacabana Łódź

mężczyźni: +94,3 kg
1. Tomasz Kamiński – Gracie Barra Draculino Team Sosnowiec
2. Patryk Wysocki – Gold Team Polska Poznań
3. Paweł Jeziółkowski – Alan Finfou BJJ Poznań
4. Piotr Chmielarz – Gracie Barra Poznań Poznań

Udostępnij
Oceń artykuł
Komentarze

Napisz komentarz