Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuOficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski w BJJ

Oficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski w BJJ

23270568_1974836982772243_2269081281006448868_o

Oficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski w BJJ

Oficjalne wyniki XIII Mistrzostw Polski w BJJ.

master 1 brązowe/czarne -94.3 kg
1. Tomasz Pilarski Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski
2. Michał Szlendak Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Paweł Pukalski-Pukała Boi Team / Strzelin
3. Jakub Długosz WroxGym / Wrocław

master 1 brązowe/czarne +94.3 kg
1. Grzegorz Szatkowski Gold Team Polska / Valiant Gold Team
2. Szymon Bońkowski Zenith BJJ / Olsztyn
3. Paweł Jeziółkowski Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
3. Kamil Uminski Berserker`s Team / Warszawa

master 1 brązowe/czarne -82.3 kg
1. Paweł Tomalik Next Level BJJ / Opole
2. Tomasz Michałowski Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Marcin Kabat Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
3. Krzysztof Michalak Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia

master 1 brązowe/czarne -70 kg
1. Aleksander Jabłoński Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
2. Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
3. Krzysztof Brambor Gold Team Polska / SULECHÓW

master 2 brązowe/czarne -94.3 kg
1. Tomasz Skórkowski WroxGym / Wrocław
2. Andrzej Migaj Frontline academy / sulmierzyce
3. Robert Zyffert Berserker`s Team / Wielkopolska
3. Marek Zawora Złomiarz Team Gdańsk / GDAŃSK

adult biały -57.5 kg
1. Tomasz Stodulski Rio Grappling / Częstochowa
2. Łukasz Jonczyk Copacabana / Copacabana Piotrków Trybunalski

master 2 brązowe/czarne -82.3 kg
1. Krzysztof Łukaszewicz Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Dragon`s Den
2. Ireneusz Mila SHOOTERS TEAM / Shooters Konin
3. Robert Kurowiak Unia Jiu Jitsu / szczecin
3. Michał Kujawa Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium

master 1 brązowe/czarne -76 kg
1. Daniel Wrześniewski Złomiarz Team Gdańsk / Gdańsk
2. Michał Kaużyński Copacabana / Łódź
3. Krzysztof Kożuch Zenith BJJ / Gniezno
3. Marcin Nasher Barracuda / Poznań

master 2 brązowe/czarne -70 kg
1. Łukasz Bilski Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
2. Arkadiusz Klasa Grappling Kraków / Bochnia
3. Mariusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg
3. Adam Górny Złomiarz Team / Gdańsk

master 2 brązowe/czarne +94.3 kg
1. Radek Turek Berserker`s Team / Warszawa
2. Piotr Białek Gold Team Polska / Szczecin
3. Grzegorz Jabłoński Rio Grappling / Jaworzno
3. Artur Krerowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg

adult niebieski -57.5 kg
1. Wojciech Gryz Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory
2. Jakub Czachura WroxGym / Wrocław

master 2 brązowe/czarne -76 kg
1. Marcin Tobera Copacabana / Kielce
2. Konrad Morawski Złomiarz Team Gdańsk / Gdańsk
3. Daniel Krakowiak Rio Grappling / Leonidas
3. Robert Zajkowski Zenith BJJ / Gniezno

adult biały -64 kg
1. Karol Kubisiak Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Sebastian Barczycki Copacabana / Cobacabana Kielce
3. Eryk Soboń Berserker`s Team / Kołobrzeg
3. Wojciech Gajda Ipanema / Piaseczno

master 1 brązowe/czarne -88.3 kg
1. Artur Szymański Zenith BJJ / Leszno
2. Adam Stępnik Gold Team Polska / Szczecin
3. Mateusz Waśko Berserker`s Team / Warszawa
3. Filip Kopij Rio Grappling / Polska

adult biały +100.5 kg
1. Szymon Cierach Berserker`s Team / berserkers team norway
2. Wojtek Bednarczyk Berserker`s Team / Kołobrzeg
3. Mariusz Kruszakin Unia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
3. Bartłomiej Baliński Berserker`s Team / Wrocław

master 2 brązowe/czarne -88.3 kg
1. Radosław Senger Zenith BJJ / Invictus
2. Tomasz Paszek Gracie Barra Team Draculino / Bastion Ruda Śl
3. Karol Stasiak Pretorian / Koźmin Wlkp.
3. Tomasz Rusiecki Gracie Barra Team Draculino / Poznań

adult biały -100.5 kg
1. Seweryn Kucharski Przemol Boxing Team / GRYFICE
2. Marcin Lesiak Gracie Barra Team Draculino / Gracie Barra Łódź
3. Szymon Hertel Zenith BJJ / Olsztyn
3. Sebastian Bartoszewski Berserker`s Team / Szczecin

adult biały -94.3 kg
1. Piotr Szaluś Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Tomasz Iljaszewicz Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Grzegorz Kodzik Złomiarz Team / Gdańsk
3. Karol Bigus Berserker`s Team / BT Szczecin

adult niebieski -64 kg
1. Tomasz Paczka Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory
2. Patryk Górny Frontline Academy Poland / Sulmierzyce
3. Krzysztof Buriak BJJ Panther / Nowogard
3. Krystian Bartoszyński Berserker`s Team / BT Szczecin

adult niebieski +100.5 kg
1. Romuald Łysiak Unity Team / Warszawa
2. Marcin Sianos Berserker`s Team / Kołobrzeg
3. Marek Filip Gracie Barra Team Draculino / Ruda-Śląska
3. Mateusz Gamdzyk Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka

adult biały -88.3 kg
1. Jakub Gliwka Checkmat / Poznań
2. Sebastian Michalski Berserker`s Team / Stargard
3. Wojciech Bieżyński Berserker`s Team / Łódź
3. Adrian Kurpisz Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium

adult biały -82.3 kg
1. Kamil Jędrzejewski Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn
2. Marcin Wesołowski Academia Gorila / Warszawa
3. Dawid Tęczar Grappling Mielec / Mielec
3. Piotr Kuflewicz Gold Team Polska / Szczecin

adult niebieski -82.3 kg
1. Sebastian Kołacha United Gym / Konstantynów Łódzki
2. Dawid Sobkowicz Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Michał Szychowski Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Bartłomiej Horobiowski InvictusBJJ / Wrocław

adult biały -76 kg
1. Dawid Wyrozębski Zenith BJJ / Olsztyn
2. Michał Padziński Gold Team Polska / Valiant Gold Team
3. Krystian Patalas Pretorian / Koźmin Wlkp
3. Marcin Karpiesiuk Academia Gorila / Warszawa

adult niebieski -76 kg
1. Marcin Jabłoński Zenith BJJ / Olsztyn
2. Krzysztof Pawlaczek Rio Grappling / Oława
3. Bartłomiej Zalewski Berserker`s Team / Warszawa
3. Dawid Spirydowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg

adult biały -70 kg
1. Mateusz Binięda Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Filip Sobiech Unity Team / Warszawa
3. Robert Szymankiewicz Copacabana / Poznań
3. Marcin Kurpisz Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium

adult niebieski -94.3 kg
1. Piotr Krygier Kaban TEAM / Poznań
2. Jakub Niski Roger Gracie Academy / Londyn
3. Arkadiusz Filip Kaito Team / Stalowa Wola
3. Norbert Węgrzyn Berserker`s Team / SZCZECIN

adult niebieski -100.5 kg
1. Marcin Chałaśkiewicz Gracie Barra Team Draculino / Pabianice
2. Artur Sakowski Gold Team Polska / Szczecin
3. Tomasz Topolewicz Vataha / Gdynia
3. Patryk Starzyński Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła

adult niebieski -88.3 kg
1. Witold Ochociński Złomiarz Team Gdańsk / Gdańsk
2. Denis Sekura Gracie Barra Team Draculino / BASTION RUDA ŚLĄSKA
3. Igor Stępień Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3. Marcin Krakowiak Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź

adult niebieski -70 kg
1. Łukasz Karpała Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory
2. Kamil Warzybok Gold Team Polska / Katowice
3. Filip Podyma Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Piotr Szymroszczyk Gracie Barra Team Draculino / Ruda Śląska

adult biały open
1. Piotr Iljaszewicz Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Oskar Tyrajski Berserker`s Team / Kołobrzeg
3. Krzysztof Kalupa Berserker`s Team / Kołobrzeg
3. Mateusz Pierog Berserker`s Team / Kołobrzeg

master open
1. Tomasz Skórkowski WroxGym / Wrocław
2. Andrzej Migaj Frontline academy / sulmierzyce
3. Radek Turek Berserker`s Team / Warszawa
3. Piotr Bagiński Berserker`s Team / BT Szczecin

adult niebieski open
1. Patryk Smoszna Akademia Fenix / Akademia Fenix Kraków
2. Krzysztof Ciurzyński Academia Gorila / Warszawa
3. Marcin Maciulewicz Gracie Barra Team Draculino / Bastion Ruda Śl
3. Tomasz Paczka Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory

juniorki -56.5 kg
1. Alicja Stypułkowska Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory
2. Elżbieta Koziczkowska WroxGym / Wrocław
3. Natalia Pańko Berserker`s Team / Gryfice
3. Gabriela Bączkowska Berserker`s Team / BT Szczecin

juniorki -60.5 kg
1. Wiktoria Pikuła Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
2. Natalia Karpiuk Copacabana / Lublin
3. Sara Badowska Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski
3. Zuzanna Muszyńska Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła

master 1 biały -76 kg
1. Zbigniew Pentlinowski Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski
2. Michal Kawalec WroxGym / wrocław
3. Norbert Paszkowski Gracie Barra Team Draculino / Octopus Pabianice

juniorki -52.5 kg
1. Katarzyna Lis Berserker`s Team / Warszawa
2. Kamila Kwiatkowska Rio Grappling / Częstochowa

master 1 biały -70 kg
1. Leszek Kisielewski Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / kwidzyn
2. Rafał Machaj Ipanema / Piaseczno
3. Piotr Grzywacz LFC / Warszawa
3. Krzysztof Dombrowski Kosen Judo / Poznań

master 1 niebieski/purpurowy -94.3 kg
1. Piotr Krygier Kaban TEAM / Poznań
2. Wojciech Stempniak Alliance Jiu-jitsu / Komorniki
3. Artur Ciesielski Unia Jiu Jitsu / Hulk Team Police
3. Piotr Lasocki Gold Team Polska / Warszawa

juniorki -65 kg
1. Viviana Pozorska Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Malwina Matkowska Berserker`s Team / Stargard
3. Sandra Słowińska Złomiarz Team Gdańsk / Gdańsk

kobiety biały -53.5 kg
1. Magdalena Ulikowska Copacabana / Bydgoszcz
2. Joanna Suchorabska Copacabana / Kielce
3. Patrycja Ozor Gracie Barra Team Draculino / Bastion Ruda Śląska
3. Agnieszka Pogoda Grappling Mielec / Mielec

adult purpurowy -64 kg
1. Adam Zieliński Zenith BJJ / LFC
2. Paweł Wadas WroxGym / Wrocław
3. Cezary Dzięcioł Copacabana / Kielce
3. Jakub Pacholski Zenith BJJ / Gameness Team

master 1 niebieski/purpurowy -70 kg
1. Rafał Majewski Gracie Barra Team Draculino / Bastion Ruda Śląska
2. Jakub Filipiak Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3. Radosław Janiec BJJ Panther / Nowogard

juniorki -69 kg
1. Patrycja Adamska Berserker`s Team / BT Szczecin

adult purpurowy +100.5 kg
1. Tomasz Jeziorski Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2. Kamil Wojciechowski Zenith BJJ / Invictus
3. Kamil Kacprzak Copacabana / Copacabana – kuznia
3. Jarosław Drozd Berserker`s Team / Lublin

adult purpurowy -100.5 kg
1. Mikołaj Mazur Akademia Fenix / Kraków
2. Mariusz Zieliński Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3. Piotr Lewandowski Copacabana / Bydgoszcz
3. Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza

master 1 biały -82.3 kg
1. Mateusz Nowak Grappling Kraków / Kraków
2. Józef Piotrowski InvictusBJJ / Mosina
3. Hubert Suchecki Copacabana / Warszawa
3. Wiktorian Banasiak Copacabana / Łódź

kobiety biały -48.5 kg
1. Karolina Kozioł Grappling Mielec / Mielec
2. Katarzyna Lis Berserker`s Team / Warszawa
3. Milena Gajewska Gold Team Polska / Warszawa

adult brązowy -76 kg
1. Mateusz Rębecki Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Łukasz Baranowski Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3. Piotr Majchrzak Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
3. Adrian Kozicz Gold Team Polska / Poznań

kobiety biały -58.5 kg
1. Małgorzata Biziewska Berserker`s Team / Warszawa
2. Anna Lelito Grappling Kraków / Kraków
3. Anna Stolarek Zenith BJJ / LFC Warszawa
3. Justyna Plutka Copacabana / Kielce

adult czarny -64 kg
1. Jan Wallus Zenith BJJ / Gameness Team
2. Tomasz Smierzchalski Zenith BJJ / Gameness Team
3. Arkadiusz Klasa Grappling Kraków / Bochnia

master 1 niebieski/purpurowy +94.3 kg
1. Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2. Marcin Sianos Berserker`s Team / Kołobrzeg
3. Paweł Kempa Barracuda / Poznań

adult czarny -76 kg
1. Krzysztof Suchorabski Copacabana / Kielce
2. Maciej Polok Gracie Barra Team Draculino / Chorzów
3. Michał Ksepko Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Daniel Wrześniewski Złomiarz Team Gdańsk / Gdańsk

master 2 biały -70 kg
1. Roman Matysiak Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski
2. Marcin Grzesik Szczerek Fight Team / Kołobrzeg
3. Piotr Olszewski Rio Grappling / Częstochowa

adult brązowy -64 kg
1. Igor Wojtas Gold Team Polska / Valiant Gold Team
2. Michał Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
3. Mateusz Żeromski Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
3. Tomasz Rytel Academia Gorila / Warszawa

master 1 biały -88.3 kg
1. Jakub Faron Gold Team Polska / Natal Gold Team
2. Łukasz Kalka Invictus / Oborniki Śląskie
3. Patryk De-Larzak Unia Jiu Jitsu / Hulk Team Police
3. Robert Pawlak Checkmat / Poznań

adult brązowy -70 kg
1. Jakub Maszczak Exilados Koszalin / Koszalin
2. Sebastian Napierajczyk Berserker`s Team / Stargard
3. Marcin Ciszek Rio Grappling / Częstochowa

junior -79.3 kg
1. Krzysztof Kobos Grappling Mielec / Mielec
2. Kacper Kowalski BJJ Panther / Nowogard
3. Kamil Grześkowiak Zenith BJJ / Gameness Team
3. Natan Niewiadomski Berserker`s Team / Kołobrzeg

master 2 biały -76 kg
1. Arkadiusz Pietruczyk BJJ Panther / Nowogard
2. Rafał Rudnicki Unia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
3. Arkadiusz Ilin Berserker`s Team / Kołobrzeg

adult czarny -70 kg
1. Jędrzej Loska Academia Gorila / Warszawa
2. Aleksander Jabłoński Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
3. Dawid Stachowiak Gold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team
3. Adam Górny Złomiarz Team / Gdańsk

master 1 biały -94.3 kg
1. Krzysztof Senejko Berserker`s Team / Gryfice
2. Piotr Miernikiewicz OGA Animal / Fenix Kraków
3. Jakub Lesiewicz InvictusBJJ / Oborniki Śląskie
3. Adam Guzewicz Academia Gorila / Warszawa

junior -58.5 kg
1. Shamad Erzanukaev Copacabana / Warszawa
2. Piotr Magas WroxGym / Wrocław
3. Mariusz Drzazga Unia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów
3. Mikołaj Nowak Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium

master 1 niebieski/purpurowy -76 kg
1. Michał Kędzia Copacabana / Warszawa
2. Sławomir Szymkowiak Barracuda / Poznań
3. Kamil Krysztofiak Gracie Barra Team Draculino / Poznań
3. Bartosz Skonieczny Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Kwidzyn

master 1 biały +94.3 kg
1. Łukasz Karwat Academia Gorila / Skierniewice
2. Daniel Wolak Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

master 2 biały -82.3 kg
1. Piotr Muszkieta Gold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team
2. Maciej Stępień Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Bobrowiecka Warszawa

kobiety biały -64 kg
1. Agnieszka Wrodarczyk Checkmat / Canterbury
2. Maria Czapczyk ANKOS MMA / Poznań
3. Marta Topolska Gold Team Polska / Szczecin
3. Małgorzata Wcisło Akademia Fenix / Kraków

adult purpurowy -94.3 kg
1. Bartosz Zawadzki Gracie Barra Team Draculino / Sosnowiec
2. Dawid Barczak Barracuda / Poznań
3. Marcin Wójciak Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3. Artur Wasilewski Zenith BJJ / Olsztyn

master 2 biały -94.3 kg
1. Ryszard Dudziak Frontline academy / Sulmierzyce
2. Tomasz Tomaszewski Academia Gorila / Warszawa

junior -64 kg
1. Patryk Górny Frontline Academy Poland / Sulmierzyce
2. Dawid Haziak Gold Team Polska / Stargard
3. Aleksander Kaczmarek Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
3. Julian Sudoł Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

master 2 biały -88.3 kg
1. Lucjan Skrobaniak Zenith BJJ / Poznań
2. Adrian Kubat Rio Grappling / Częstochowa
3. Przemysław Olkiewicz Akademia Fenix / Kraków
3. Marcin Kaczmarek Berserker`s Team / Kołobrzeg

kobiety biały -69 kg
1. Marta Kowalczyk Academia Gorila / Warszawa
2. Barbara Zielińska Academia Gorila / Warszawa
3. Justyna Zajączkowska Copacabana / Łódź Kuźnia Team
3. Aleksandra Nowak Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium

adult purpurowy -70 kg
1. Dominik Mazur Unia Jiu Jitsu / Hulk Team Police
2. Jakub Wikłacz Zenith BJJ / Olsztyn
3. Kamil Sobiecki Berserker`s Team / Szczecin
3. Jakub Rubaj Copacabana / Świdnik

junior +89.3 kg
1. Igor Brzozowski Unia Jiu Jitsu / Hulk Team Police
2. Krystian Korzemiacki Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski
3. Marcin Maciulewicz Gracie Barra Team Draculino / Bastion Ruda Śl
3. Jakub Korzeniowski Unia Jiu Jitsu / Hulk Team Police

kobiety biały +79.3 kg
1. Liliana Siwko Berserker`s Team / Kołobrzeg
2. Paulina Pietrzak Berserker`s Team / Cyklon – Zielona Góra
3. Patrycja Ciszewska Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3. Marta Prusak Copacabana / Bydgoszcz

master 1 niebieski/purpurowy -82.3 kg
1. Bartosz Derenowski Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
2. Maciej Spanialski Gold Team Polska / Ustronie Morskie
3. Miłosz Borowsko Invictus / Oborniki Śląskie
3. Grzegorz Grochowiec Legion Team Tarnów / Tarnów

adult purpurowy -82.3 kg
1. Jakub Najdek Alliance Jiu-jitsu / Poznań
2. Zbigniew Smolarek Academia Gorila / Rybnik
3. Kamil Kobus Academia Gorila / Warszawa
3. Szymon Grabka Copacabana / Kielce

kobiety niebieski -48.5 kg
1. Karolina Chojnowska Gracie Barra Team Draculino / BASTION RUDA ŚLĄSKA
2. Kamila Kwiatkowska Rio Grappling / Częstochowa
3. Justyna Siemieniuk Next Level BJJ / Opole

adult czarny -82.3 kg
1. Robert Henek Academia Gorila / Rybnik
2. Maciej Kałuszewski Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Paweł Tomalik Next Level BJJ / Opole
3. Kacper Rot Gold Team Polska / Valiant Gold Team

adult brązowy -82.3 kg
1. Oscar Gugala Berserker`s Team / Szczecin
2. Mateusz Szczeciński Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
3. Andrzej Przybylski Zenith BJJ / Walka Gniezno
3. Piotr Salamon Gold Team Polska / Katowice

kobiety biały -74 kg
1. Anna Majcher Akademia Fenix / Kraków
2. Anna Żmuda Next Level BJJ / Opole
3. Paulina Antos Academia Gorila / Warszawa

master 2 niebieski/purpurowy -70 kg
1. Mieczysław Jędrzejczak Berserker`s Team / Wielkopolska
2. Robert Żmuda Vataha / Gdynia

master 1 niebieski/purpurowy -88.3 kg
1. Piotr Kurowski Berserker`s Team / Warszawa
2. Alan Krawczyk Vataha / Gdynia
3. Mariusz Nowak Gracie Barra Team Draculino / Bastion Ruda Śl
3. Jędrzej Lis Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn / Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn

master 2 biały +94.3 kg
1. Sebastian Bartoszewski Berserker`s Team / Szczecin
2. Michał Stalmirski Złomiarz Team / Gdańsk
3. Krzysztof Henke Copacabana / Bydgoszcz
3. Szymon Hertel Zenith BJJ / Olsztyn

kobiety niebieski -53.5 kg
1. Karolina Pych Berserker`s Team / WARSZAWA
2. Natalia Augustyniak Pretorian / Koźmin Wlkp.
3. Agnieszka Durmowicz Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory
3. Joanna Opryszko Gold Team Polska / Stargard

junior -69 kg
1. Marcel Piechowiak UKS Bielik / Rzepin
2. Adrian Obłoza WroxGym / Wrocław
3. Andrzej Komorek Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski
3. Kamil Kusza Rio Grappling / Leonidas

adult brązowy -94.3 kg
1. Michał Łapka InvictusBJJ / Wrocław
2. Stefan Nowacki Gold Team Polska / Koszalin
3. Łukasz Sudolski Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Marcin Góral Strefa Walki Krotoszyn / Poznań

junior -89.3 kg
1. Łukasz Olech Next Level BJJ / Opole
2. Nathaniel Radowicz InvictusBJJ / Invictus bjj mosina
3. Bartłomiej Skrzypczak Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3. Patryk Maciejak Academia Gorila / Skierniewice

adult czarny -88.3 kg
1. Karol Dzieniszewski Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Wojciech Baran Gracie Barra Team Draculino / Chorzów
3. Paweł Nędzi Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Mateusz Łuckiewicz Alliance Jiu-jitsu / Poznań

adult brązowy -100.5 kg
1. Bartosz Komar Zenith BJJ / Olsztyn
2. Adam Florek Forca Brava Gold Team / Opole
3. Damian Adamowicz Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Andrzej Iwat Złomiarz Team Gdańsk / Gdańsk

master 2 niebieski/purpurowy -76 kg
1. Łukasz Urbański InvictusBJJ / Oborniki Śląskie
2. Tomasz Brodala Zenith BJJ / Gameness Team
3. Jarosław Jurewicz Gold Team Polska / Szczecin
3. Arkadiusz Pyłypko Copacabana / warszawa

kobiety niebieski -58.5 kg
1. Anna Młynarczyk Copacabana / Łódź Wodna
2. Weronika Aldalati Berserker`s Team / Warszawa
3. Natalia Karpiuk Copacabana / Lublin
3. Marianna Jurkiewicz Copacabana / Warszawa

adult czarny -94.3 kg
1. Adam Wardziński Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
2. Piotr Bagiński Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Wojciech Biernacki Gracie Barra Team Draculino / Poznań
3. Tomasz Skórkowski WroxGym / Wrocław

adult purpurowy -88.3 kg
1. Maks Tomaszewski Berserker`s Team / Warszawa
2. Jarosław Frankowski Rio Grappling / Otmuchów
3. Mateusz Korcz Academia Gorila / Warszawa
3. Marek Suśniak Gold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team

master 2 niebieski/purpurowy -82.3 kg
1. Konrad Pietkiewicz Gladio / Lublin
2. Michał Marciniak Berserker`s Team / Wielkopolska
3. Władysław Górny Frontline academy / Sulmierzyce
3. Paweł Noga Berserker`s Team / Warszawa

adult purpurowy -76 kg
1. Mikołaj Bajserowicz WroxGym / Wrocław
2. Bartosz Drabik Valiant Gold Team / Stargard
3. Adrian Żurowski Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
3. Karol Jankowiak Pretorian / Koźmin Wlkp.

junior -74 kg
1. Dominik Mazur Unia Jiu Jitsu / Hulk Team Police
2. Jakub Osik Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
3. Oliwer Stuligłowa BJJ Panther / Nowogard
3. Oskar Szczepaniak Berserker`s Team / Szczecin

master 2 niebieski/purpurowy +94.3 kg
1. Jarosław Bilewicz Serpentes / Słupsk
2. Marcin Szymanowski Barracuda BJJ / Poznań
3. Jakub Cichoń KAITO STALOWA WOLA / Dębica
3. Mariusz Wilczyński Gracie Barra Team Draculino / Toruń

junior -84.3 kg
1. Michał Miranowski Złomiarz Team / Gdańsk
2. Patryk Ogonowski Gold Team Polska / Kuźnia Raciborska
3. Bartłomiej Przybylski Berserker`s Team / Gryfice
3. Michał Iwon Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski

adult czarny +100.5 kg
1. Tomasz Narkun Berserker`s Team / BT Szczecin
2. Paweł Jeziółkowski Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
3. Patryk Wysocki Gold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team

adult czarny -100.5 kg
1. Tomasz Kamiński Gracie Barra Team Draculino / Chorzów
2. Kamil Uminski Berserker`s Team / Warszawa
3. Tomasz Pacześny Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
3. Artur Krerowicz Berserker`s Team / Kołobrzeg

kobiety niebieski -69 kg
1. Agata Stach Złomiarz Team / Gdańsk
2. Anna Ugorska Gracie Barra Team Draculino / Poznań
3. Kornelia Włodarczyk Checkmat / 23 Evolution Wrocław

kobiety niebieski -64 kg
1. Weronika Rot Gold Team Polska / valiant gold team
2. Marta Chmiel Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Aleksandra Milejska WroxGym / Wrocław
3. Natalia Panek Gracie Barra Team Draculino / Ruda Śląska

master 2 niebieski/purpurowy -88.3 kg
1. Grzegorz Żytkiewicz Kaiser Sports / Olsztyn
2. Bartosz Tomyslak Alliance Jiu-jitsu / Poznań
3. Rafał Zuchniak Serpentes Słupsk / Ustka
3. Artur Kuchta Baribal Ostrzeszów / Barracuda Poznań

kobiety niebieski +79.3 kg
1. Zuzanna Kuniszyk Copacabana / Bydgoszcz
2. Katarzyna Pieńkowska Copacabana / Warszawa
3. Magdalena Zaszczudłowicz Grappling Kraków / KRAKÓW
3. Edyta Nowacka Unia Jiu Jitsu / Jamniuk Gorzów

kobiety purpurowy/brązowy/czarny -53.5 kg
1. Martyna Januszkiewicz Złomiarz Team Gdańsk / Gdańsk
2. Joanna Adamczak Zenith BJJ / Kuślin
3. Ewa Popowska Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka

adult brązowy -88.3 kg
1. Gniewomir Wiśniewski InvictusBJJ / Mosina
2. Kamil Gniadek Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Piotr Łukaszewski Gold Team Polska / Samuraj Gold Team Piła
3. Marcin Kmiotek Zenith BJJ / Gdynia

kobiety purpurowy/brązowy/czarny -69 kg
1. Anna Łach Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory
2. Nina Wicińska Gold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team
3. Monika Markowska Zenith BJJ / Poznan
3. Klaudia Mitko Gold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team

adult brązowy +100.5 kg
1. Michał Piwowarski Unia Jiu Jitsu / Hulk Team Police
2. Piotr Białek Gold Team Polska / Szczecin
3. Dawid Karpiński Berserker`s Team / Stargard
3. Paweł Szyszyło Berserker`s Team / BT Szczecin

kobiety purpurowy/brązowy/czarny -74 kg
1. Agnieszka Rosińska Copacabana / Bydgoszcz
2. Donata Wiese-Woźniak Zenith BJJ / Gameness Team

master 2 niebieski/purpurowy -94.3 kg
1. Sławek Franoszek Gracie Barra Team Draculino / Octopus Łódź
2. Albert Formela Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Wojciech Korzemiacki Gold Team Polska / Energy Gold Team Police Kamień Pomorski
3. Sebastian Janeda Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium

kobiety purpurowy/brązowy/czarny -58.5 kg
1. Zuzanna Zakaryan Berserker`s Team / Warszawa
2. Karolina Chłobuszewska Academia Gorila / Rybnik
3. Alina Sawicka Copacabana / Warszawa
3. Weronika Nitecka Zenith BJJ / Gameness Team

adult purpurowy open
1. Bartłomiej Maciążek Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
2. Adrian Żurowski Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
3. Szymon Szymborski Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Artur Wasilewski Zenith BJJ / Olsztyn

kobiety open
1. Anna Łach Gracie Barra Team Draculino / BJJ Factory
2. Klaudia Mitko Gold Team Polska / Poznańska Akademia Linke Gold Team
3. Alicja Czechowska Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Dragon`s Den
3. Małgorzata Korneluk United Gym / Łódź

adult brązowe/czarne open
1. Adam Wardziński Checkmat / Checkmat Poznań Pretorium
2. Paweł Nędzi Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Piotr Bagiński Berserker`s Team / BT Szczecin
3. Maciej Różański Berserker`s Team / BT Szczecin

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz