Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuOficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski BJJ

Oficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski BJJ

14721443_1245902498794203_6099448498302895902_n

Oficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski BJJ

Oficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski w Legionowie.

DZIEŃ PIERWSZY:

OPEN:

adult; biały/niebieski; open
1 Kacper Dąbrowski Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Piotr Maniak Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Radosław Wichrowski Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Krzysztof Szydłowski Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp

NIEBIESKIE PASY:

adult; niebieski; -57.5 kg
1 Wojciech Gryz Gracie Barra (Team Draculino) / BJJ Factory
2 Kacper Siwiec Akademia Fenix Kraków / Kraków
3 Jakub Radajewski Alan Finfou BJJ / Poznań
3 Jan Kempisty Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Białystok

adult; niebieski; -64 kg
1 Adam Zieliński Zenith BJJ / Legia Fight Club
2 Tomasz Paczka Gracie Barra (Team Draculino) / BJJ Factory
3 Piotr Kacprzak Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3 Karol Zaricki Pretorian / Gorzów Wlkp.

adult; niebieski; -70 kg
1 Wojciech Surowaniec Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
2 Krzysztof Kwolek Grappling Kraków / Kraków
3 Ireneusz Wierzchoń Gold Team Polska / Game Dogs Gold Team Lublin
3 Marek Foryś Zenith BJJ / Gdynia

adult; niebieski; -76 kg
1 Bartosz Drabik Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM
2 Artur Bartos Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Adrian Kaczmarek Copacabana / Copacabana Łódź
3 Marcin Dominowski Berserker’s Team Poland / Warszawa

adult; niebieski; -82.3 kg
1 Krystian Kusztelak Gracie Barra (Team Draculino) / Octopus Łódź & Pabianice
2 Albert Śmieszek Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
3 Roger Kasperkowiak Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Dawid Gabrysiak Gold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.

adult; niebieski; -88.3 kg
1 Szymon Krupa Academia Gorila / Rybnik
2 Krzysztof Szydłowski Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
3 Piotr Kurowski Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Michał Pijarski Gold Team Polska / Natal Gold Team

adult; niebieski; -94.3 kg
1 Paweł Nowak Academia Gorila / Warszawa
2 Piotr Lasocki Gold Team Polska / Chaos Gold Team
3 Wojciech Wilk Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Oliwier Szczygieł Academia Gorila / Rybnik

adult; niebieski; -100.5 kg
1 Rafał Szałek Academia Gorila / Warszawa
2 Tomasz Sałkiewicz Alan Finfou BJJ / Poznań
3 Marek Markiewicz Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Paweł Wtulich Unia Jiu Jitsu / Poland

adult; niebieski; +100.5 kg
1 Piotr Wrzyszcz Copacabana / Lublin
2 Sebastian Garbień Copacabana / Warszawa
3 Bartłomiej Dróbka Alan Finfou BJJ / Poznań
3 Marcin Opoński Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

BIAŁE PASY:

adult; biały; -64 kg
1 Marcel Bodył Gold Team Polska / Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp.
2 Maciej Łapka Zenith BJJ / wroclaw
3 Jerzy Izdebski Vataha / Gdynia
3 Damian Cąbrzyński United Gym / Aleksandrów

adult; biały; -70 kg
1 Jakub Kuźniarek Alan Finfou BJJ / Poznań
2 Piotr Szymroszczyk Gracie Barra (Team Draculino) / Ruda Śląska
3 Andrzej Lubecki Zenith BJJ / Olsztyn
3 Rafał Furchert Gracie Barra (Team Draculino) / Octopus Łódź & Pabianice

adult; biały; -76 kg
1 Maciej Domański Berserker’s Team Poland / Warszawa
2 Maciek Włodarski Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
3 Marcin Szadkowski Gracie Barra (Team Draculino) / Ruda Śląska
3 Sebastian Korpal Gold Team Polska / Piła

adult; biały; -82.3 kg
1 Dawid Matuszewski Gold Team Polska / Sulechów
2 Hubert Felkiewicz Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Jakub Podeszwik Złomiarz Team / Gdańsk
3 Konrad Tkaczyk Gold Team Polska / Energy Gold Team Police

adult; biały; -88.3 kg
1 Filip Ostrowski S4 Fight Club / Warszawa
2 Kamil Teofilak Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Szymon Frątczak Berserker’s Team Poland / Zielona Góra
3 Bartosz Barteczko Academia Gorila / Rybnik

adult; biały; -94.3 kg
1 Marcin Banaszkiewicz Academia Gorila / Warszawa
2 Michał Paczkowski Berserker’s Team Poland / Olsztyn
3 Tomasz Marcinkowski Złomiarz Team / Gdańsk
3 Bartosz Cieślewicz BJJ Panther Nowogard / Nowogard

adult; biały; -100.5 kg
1 Artur Sakowski Gold Team Polska / Szczecin
2 Jakub Szklarczyk Glks Nadarzyn / Nadarzyn
3 Mateusz Kulikowski Alan Finfou BJJ / Poznań
3 Paweł Rzeszowski Gold Team Polska / Szczecin

adult; biały; +100.5 kg
1 Krzysztof Stolarek Pretorian / Gorzów Wlkp.
2 Jakub Jagiełło Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Tomasz Kapuściński Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Rafał Poleśiński Unia Jiu Jitsu / Poland

MASTER:

master 1; biały/niebieski; -70 kg
1 Rafał Heleniak Copacabana / Copacabana Łódź
2 Maciej Okraszewski Academia Gorila / Warszawa
3 Radek Morawiecki Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
3 Rafał Świerczyński Gold Team Polska / Szczecin

master 1; biały/niebieski; -76 kg
1 Marek Oleszczuk Akademia Fenix Kraków / Kraków
2 Maciej Domagała Copacabana / Warszawa
3 Andrzej Banach Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
3 Piotr Wiktorowicz Zenith BJJ / Olsztyn

master 1; biały/niebieski; -82.3 kg
1 Krzysztof Witek Rio Grappling / Rio Grapling Club Oława
2 Przemysław Szybisty Gold Team Polska / Szczecin
3 Mikołaj Pajka Grappling Kraków / Kraków
3 Waldemar Pawelec Zenith BJJ / Olsztyn

master 1; biały/niebieski; -88.3 kg
1 Karol Słowik Serpentes / Słupsk
2 Krzysztof Papis Copacabana / Warszawa
3 Grzegorz Zając Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3 Łukasz Szyszka Academia Gorila / Warszawa

master 1; biały/niebieski; +88.3 kg
1 Romuald Łysiak S4 Fight Club / Warszawa
2 Maciej Piotrowski Copacabana / Warszawa
3 Filip Szkudlarek Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp
3 Marcin Szybiak Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

master 2; biały/niebieski; -70 kg
1 Paweł Steczkowski Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Adam Pawłowski Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Sylwester Depta Berserker’s Team Poland / Szczecin

master 2; biały/niebieski; -76 kg
1 Łukasz Urbański Zenith BJJ / Invictus Oborniki Śląskie
2 Michał Bujalski Academia Gorila / Warszawa
3 Marcin Naumiuk Copacabana / Kielce
3 Marcin Blicharz Berserker’s Team Poland / Warszawa

master 2; biały/niebieski; -82.3 kg
1 Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk / Słupsk
2 Marcin Keller Gracie Barra (Team Draculino) / Bastion Tychy Katowice
3 Łukasz Gulda Rio Grappling / Wrocław
3 Damian Kowenicki Gracie Barra (Team Draculino) / Octopus Łódź & Pabianice

master 2; biały/niebieski; -88.3 kg
1 Radosław Bakun Serpentes / Słupsk
2 Cezary Spiż Alan Finfou BJJ / Poznań
3 Rafał Wołczek Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Jacek Pasternak Academia Gorila / Rybnik

master 2; biały/niebieski; +88.3 kg
1 Wojciech Korzemiacki Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
2 Tomasz Galant Alan Finfou BJJ / Poznań
3 Dominik Wieszczek Copacabana / Łódź
3 Piotr Rudnicki Gold Team Polska / Poznań

KOBIETY:

kobiety; niebieski; -53.5 kg
1 Karolina Pych Berserker’s Team Poland / Warszawa
2 Martyna Januszkiewicz Gold Team Polska / Ronin Gold Team
3 Natalia Augustyniak Pretorian / Koźmin Wlkp.

kobiety; niebieski; -58.5 kg
1 Karolina Chłobuszewska FIGHT CLUB BYTOM / Bytom
2 Anna Młynarczyk United Gym / Aleksandrów
3 Katarzyna Mańke Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Martyna Ciaskowska Boi Team / Strzelin

kobiety; niebieski; -64 kg
1 Klaudia Mitko Academia Gorila / Rybnik
2 Mariola Żyła Zenith BJJ / Gameness Team
3 Joanna Kabat Gold Team Polska / Piła
3 Alicja Czechowska Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

kobiety; niebieski; -69 kg
1 Nina Wicińska Gold Team Polska / Poznań
2 Agnieszka Winkiewicz Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Białystok

kobiety; niebieski; -74 kg
1 Magdalena Albrecht Unia Jiu Jitsu / Poland
2 Greta Wilczek Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Katarzyna Pieńkowska Copacabana / Warszawa

kobiety; niebieski; -79.3 kg
1 Donata Wiese-Woźniak Zenith BJJ / Gameness Team
2 Klaudia Prałat Zenith BJJ / Gniezno

kobiety; niebieski; +79.3 kg
1 Joanna Gabryluk Berserker’s Team Poland / Warszawa
2 Ewa Grala Berserker’s Team Poland / Warszawa

kobiety; biały; -48.5 kg
1 Agnieszka Durmowicz Gracie Barra (Team Draculino) / BJJ Factory
2 Agnieszka Dębicka Academia Gorila / Warszawa
3 Milena Gajewska Gold Team Polska / Chaos Gold Team
3 Natalia Pietrzycka Gold Team Polska / Natal Gold Team

kobiety; biały; -53.5 kg
1 Agnieszka Noworolska Academia Gorila / Warszawa
2 Kamila Kwiatkowska Rio Grappling / Częstochowa
3 Aleksandra Wojciechowska Academia Gorila / Warszawa
3 Justyna Siemieniuk Next Level BJJ / Opole

kobiety; biały; -58.5 kg
1 Natalia Karpiuk Copacabana / Lublin
2 Iza Struczyńska WroxGym / Wrocław
3 Marianna Jurkiewicz Copacabana / Warszawa
3 Agnieszka Stangrecka Copacabana / Bydgoszcz

kobiety; biały; -64 kg
1 Ilona Koper Gracie Barra (Team Draculino) / Żory
2 Małgorzata Biziewzka Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Agata Kaleta Academia Gorila / Warszawa
3 Emilia Witkowska NKSW Bastion / Nowy Dwór Mazowiecki

kobiety; biały; -69 kg
1 Marta Kowalczyk Academia Gorila / Warszawa
2 Monika Flasz FIGHT CLUB BYTOM / FIGHT CLUB BYTOM
3 Katarzyna Rzędzian Vataha / Gdynia
3 Agata Stach Złomiarz Team / Gdańsk

kobiety; biały; +79.3 kg
1 Magdalena Zaszczudłowicz Grappling Kraków / Kraków
2 Małgorzata Idzik Gracie Barra (Team Draculino) / Ruda Śląska
3 Izabela Stopa Alan Finfou BJJ / Poznań
3 Agnieszka Miljon Gold Team Polska / Lions Cage

DZIEŃ DRUGI:

OPEN:

adult; brązowe/czarne; open
1 Adam Wardziński Alan Finfou BJJ / Poznań
2 Maciej Kałuszewski Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Karol Dzieniszewski Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Tomasz Skórkowski WroxGym / Wrocław

adult; purpurowy; open
1 Marcin Narkiewicz Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Piotr Jaroszewski Berserker’s Team Poland / Szczecinek
3 Marcin Zabrocki Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM
3 Michał Łapka Zenith BJJ / Invictus Bjj Wrocław

master; open
1 Michał Żukowski Alliance Jiu-jitsu / Poznan
2 Łukasz Bilski Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Marga Radom
3 Kamil Birgiel Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / EŁK
3 Mariusz Ilin Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg

kobiety; open
1 Marta Szarecka Copacabana / Warszawa
2 Karolina Zawodnik Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Katarzyna Jagusiak Roger Gracie Academy / London
3 Mariola Żyła Zenith BJJ / Gameness Team

CZARNE PASY:

adult; czarny; -70 kg
1 Jędrzej Loska Academia Gorila / Warszawa
2 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Gdańsk
3 Adam Górny Złomiarz Team / Gdańsk
3 Leszek Pawlęga Copacabana / Warszawa

adult; czarny; -76 kg
1 Krzysztof Suchorabski Copacabana / Kielce
2 Maciej Polok Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
3 Jędrzej Kubski Zenith BJJ / Gameness Team
3 Michał Ksepko Berserker’s Team Poland / Szczecin

adult; czarny; -82.3 kg
1 Maciej Kałuszewski Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Grzegorz Kloc Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Łukasz Niejodek Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec

adult; czarny; -88.3 kg
1 Paweł Nędzi Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Karol Dzieniszewski Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Marcin Kurylczyk Pretorian / Gorzów Wlkp.
3 Radosław Senger Zenith BJJ / Invictus BJJ

adult; czarny; -94.3 kg
1 Adam Wardziński Alan Finfou BJJ / Poznań
2 Piotr Bagiński Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Radosław Turek Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Tomasz Pilarski Gold Team Polska / Energy Gold Team Police

adult; czarny; -100.5 kg
1 Patryk Wysocki Gold Team Polska / Poznań
2 Grzegorz Szatkowski Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM

adult; czarny; +100.5 kg
1 Kamil Umiński Berserkers Team / S4
2 Mieszko Maciejewski Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3 Łuksz Warchoł Gracie Barra (Team Draculino) / Bastion Tychy Katowice

BRĄZOWE PASY:

adult; brązowy; -64 kg
1 Tomasz Rytel Academia Gorila / Warszawa
2 Jerzy Toeplitz Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Wojciech Pająk Pretorian / Gorzów Wlkp.
3 Dawid Stachowiak Gold Team Polska / Poznań

adult; brązowy; -70 kg
1 Kuba Witkowski Berserker’s Team Poland / Warszawa
2 Janusz Andrejczuk Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3 Grzegorz Klin Gold Team Polska / Piła
3 Kamil Tarnawski Unia Jiu Jitsu / Poland

adult; brązowy; -76 kg
1 Michał Kaużyński Copacabana / Copacabana Łódź
2 Alex Koch Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Mateusz Rębecki Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Łukasz Baranowski Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza

adult; brązowy; -82.3 kg
1 Piotr Fręchowicz Berserker’s Team Poland / Warszawa
2 Mateusz Szczeciński Gold Team Polska / Ronin Gold Team
3 Robert Henek Academia Gorila / Rybnik
3 Paweł Bańczyk Gracie Barra (Team Draculino) / BJJ Factory

adult; brązowy; -88.3 kg
1 Adam Niedźwiedź Gold Team Polska / Natal Gold Team
2 Dominik Olszewski Akademia Fenix Kraków / Kraków
3 Wojciech Baran Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
3 Krzysztof Pyclik Rio Grappling / Wrocław

adult; brązowy; -94.3 kg
1 Jakub Mroczkowski Copacabana / Łódź
2 Michał Szlendak Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Paweł Murias Rio Grappling / Wrocław
3 Marcin Góral Strefa Walki / Krotoszyn

adult; brązowy; -100.5 kg
1 Łukasz Sudolski Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Andrzej Iwat Gold Team Polska / Ronin Gold Team
3 Tomasz Pacześny Gracie Barra (Team Draculino) / Octopus Łódź & Pabianice
3 Piotr Kucwaj Berserker’s Team Poland / Szczecin

adult; brązowy; +100.5 kg
1 Eldar Rafigaev Jungle Bjj / Jungle Bjj Prague
2 Marcin Tybura Berserkers Team / S4
3 Piotr-Marcin Białek Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM

PURPUROWE PASY:

adult; purpurowy; -64 kg
1 Mateusz Żeromski Gold Team Polska / Ronin Gold Team
2 Mateusz Bienioszek Gracie Barra (Team Draculino) / Żory
3 Michał Ciszek Rio Grappling / Częstochowa
3 Paweł Wadas WroxGym / Wrocław

adult; purpurowy; -70 kg
1 Adrian Krzesiak-Vel-Czyżewski Copacabana / Warszawa
2 Jacek Bańczyk Rio Grappling / Dąbrowa Górnicza
3 Sebastian Napierajczyk Berserker’s Team Poland / Stargard
3 Paweł Sokołowski Dragon’s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

adult; purpurowy; -76 kg
1 Mateusz Flaga Copacabana / Warszawa
2 Mikołaj Bajserowicz WroxGym / Wrocław
3 Tomasz Prygiel Rio Grappling / Wrocław
3 Mateusz Słotwiński S4 Fight Club / Warszawa

adult; purpurowy; -82.3 kg
1 Jakub Zajkowski Copacabana / Białystok
2 Oscar Gugala Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Kamil Kobus Academia Gorila / Warszawa
3 Błażej Wawrzyniak Berserker’s Team Poland / Wielkopolska

adult; purpurowy; -88.3 kg
1 Piotr Jaroszewski Berserker’s Team Poland / Szczecinek
2 Stefan Nowacki Gold Team Polska / Ronin Gold Team
3 Mateusz Waśko Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Michał Kaczmarek Copacabana / Piotrków Trybunalski

adult; purpurowy; -94.3 kg
1 Łukasz Matułajtis Berserker’s Team Poland / Olsztyn
2 Marcin Tomyślak Gracie Barra (Team Draculino) / Poznań
3 Dawid Barczak Barracuda / Poznan
3 Kamil Lewandowski Złomiarz Team / Gdańsk

adult; purpurowy; -100.5 kg
1 Maciej Surma Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
2 Mariusz Zieliński Gracie Barra (Team Draculino) / Octopus Łódź & Pabianice
3 Szymon Szymborski Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Grzegorz Klonek Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec

adult; purpurowy; +100.5 kg
1 Tomasz Jeziorski Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
2 Kamil Kacprzak Copacabana / Łódź
3 Marcin Zabrocki Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM
3 Jakub Mikołajczyk Gold Team Polska / Poznań

KOBIETY ELITA:

kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -53.5 kg
1 Anna Augustyn-Mitkowska Grappling Kraków / Kraków
2 Weronika Nitecka Zenith BJJ / Gameness Team

kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; -69 kg
1 Karolina Zawodnik Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Zofia Szawernowska Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Justyna Gryz Berserker’s Team Poland / Warszawa

kobiety; purpurowy/brązowy/czarny; +79.3 kg
1 Marta Szarecka Copacabana / Warszawa

MASTER:

master 1; purpurowy/brązowy/czarny; -70 kg
1 Kuba Witkowski Berserker’s Team Poland / Warszawa
2 Adam Górny Złomiarz Team / Gdańsk
3 Arkadiusz Klasa Grappling Kraków / Kraków
3 Mateusz Waligórski Zenith BJJ / Invictus bjj

master 1; purpurowy/brązowy/czarny; -76 kg
1 Maciej Polok Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
2 Daniel Wrześniewski Złomiarz Team / Gdańsk
3 Krzysztof Kożuch Zenith BJJ / Walka Gniezno
3 Marcin Nasher Barracuda / Poznan

master 1; purpurowy/brązowy/czarny; -82.3 kg
1 Grzegorz Kloc Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Paweł Ziemkiewicz Academia Gorila / Warszawa
3 Krzysztof Michalak Berserker’s Team Poland / Wielkopolska
3 Łukasz Niejodek Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec

master 1; purpurowy/brązowy/czarny; -88.3 lg
1 Maciej Kałuszewski Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Wojciech Podgórski Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Mateusz Waśko Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Tomasz Michałowski Berserker’s Team Poland / Szczecin

master 1; purpurowy/brązowy/czarny; +88.3 kg
1 Szymon Bońkowski Zenith BJJ / Olsztyn
2 Radosław Turek Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Paweł Szubart Boi Team / Wrocław
3 Grzegorz Szatkowski Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM

master 2; purpurowy/brązowy/czarny; -70 kg
1 Arkadiusz Klasa Grappling Kraków / Kraków
2 Jerzy Toeplitz Berserker’s Team Poland / Warszawa
3 Robert Żmuda Vataha / Gdynia

master 2; purpurowy/brązowy/czarny; -76 kg
1 Marcin Tobera Copacabana / Kielce
2 Daniel Krakowiak Rio Grappling / Krosnice
3 Jarosław Chmiel Rio Grappling / Otmuchów
3 Szymon Wątroba Gold Team Polska / Natal gold team katowice

master 2; purpurowy/brązowy/czarny; -82.3 kg
1 Maciej Linke Gold Team Polska / Szczecin
2 Michał Kujawa Gold Team Polska / Poznań
3 Tomasz Kołbus Copacabana / Kielce
3 Jarosław Bujnowski Berserker’s Team Poland / Szczecin

master 2; purpurowy/brązowy/czarny; -88.3 kg
1 Wojciech Wąsacz Legion Team Tarnów / Tarnów
2 Tomasz Paszek Gracie Barra (Team Draculino) / Ruda Śląska

master 2; purpurowy/brązowy/czarny; +88.3 kg
1 Piotr Bagiński Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Piotr-Marcin Białek Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM
3 Grzegorz Klonek Gracie Barra (Team Draculino) / Chorzów,Sosnowiec
3 Karol Stasiak Pretorian / Koźmin Wlkp.

JUNIORY I JUNIORKI:

junior; -53.5 kg
1 Mikołaj Nowak Gold Team Polska / Poznań
2 Mateusz Wojnarowski Berserker’s Team Poland / Szczecin
3 Hubert Matecki Zenith BJJ / Invictus Mosina
3 Kamil Sobaszek Unia Jiu Jitsu / Poland

junior; -64 kg
1 Jakub Zacharski Berserker’s Team Poland / Olsztyn
2 Kevin Rutkowski Shooters Konin / Shooters Konin
3 Damian Kaczmarek Zenith BJJ / Mosina
3 Krzysztof Pawłowski Unia Jiu Jitsu / Poland

junior; -58.5 kg
1 Kacper Siwiec Akademia Fenix Kraków / Kraków
2 Mikołaj Depta Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Dawid Bieńko WroxGym / Wrocław

junior; -69 kg
1 Dominik Mazur Unia Jiu Jitsu / Poland
2 Hubert Sulewski Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3 Mateusz Żmuda WroxGym / Wrocław
3 Grzegorz Kuriata Berserker’s Team Poland / Olsztyn

junior; -74 kg
1 Marcel Ścigała FIGHT CLUB BYTOM / FIGHT CLUB BYTOM
2 Michał Telinga Gracie Barra (Team Draculino) / BJJ Factory
3 Patryk Maciejak Academia Gorila / Warszawa
3 Olaf Skaba Academia Gorila / Rybnik

junior; -79.3 kg
1 Kamil Grześkowiak Zenith BJJ / Gameness Team
2 Jakub Waszkiewicz Gold Team Polska / Energy Gold Team Police
3 Norbert Borkowski Academia Gorila / Warszawa

junior; -84.3 kg
1 Michał Miranowski Złomiarz Team / Gdańsk
2 Patryk Mansfeld Zenith BJJ / Gameness Team
3 Michał Mikulski Glks Nadarzyn / Nadarzyn
3 Nathaniel Radowicz Zenith BJJ / INVICTUS BJJ

junior; -89.3 kg
1 Marcin Maciulewicz Gracie Barra (Team Draculino) / Bastion Ruda Śląska
2 Paweł Ceynowa Gladio / Zamość
3 Dawid Lipa Copacabana / Konin

junior; +89.3 kg
1 Michał Grygiel Copacabana / Konin
2 Tomasz Zawojski Unia Jiu Jitsu / Poland
3 Sebastian Krawiciński WroxGym / Wrocław
3 Jakub Korzeniowski Unia Jiu Jitsu / Poland

juniorki; -56.5 kg
1 Gabriela Bączkowska Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Wiktoria Pikuła Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

juniorki; -60.5 kg
1 Wiktoria Zarychta Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Angelika Węgrzyn FIGHT CLUB BYTOM / FIGHT CLUB BYTOM

juniorki; -65 kg
1 Weronika Rot Gold Team Polska / VALIANT GOLD TEAM
2 Laura Sieradzan Unia Jiu Jitsu / Poland

juniorki; -69 kg
1 Viviana Pozorska Berserker’s Team Poland / Szczecin
2 Laura Prałat Zenith BJJ / Gniezno

juniorki; +69 kg
1 Joanna Gabryluk Berserker’s Team Poland / Warszawa
2 Agata Rozkrut Unia Jiu Jitsu / Poland

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz