Strona głównaZawodyADCCOficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski ADCC!

Oficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski ADCC!

Wynik ADCC 2016

Oficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski ADCC!

Przedstawiamy oficjalne wyniki XII Mistrzostw Polski ADCC!

Klasyfikacja drużynowa:
1. Alliance Team – 61pkt
2. Berserker’s Team – 39pkt
3. Zenith BJJ – 38pkt

PRO
-65,9kg
1 Kamil Wilk – Zenith BJJ
2 Aleksander Jabłoński – Gold Team Polska
3 Kuba Witkowski – Alliance Team
3 Jędrzej Loska – Academia Gorila

-76,9kg
1 Mateusz Gamrot – Ankos Zapasy
2 Tomasz Mączka – Alliance Team
3 Kacper Rot – Gold Team Polska
3 Bartosz Łukaszewicz – Zenith BJJ

-87,9kg
1 Piotr Bagiński – Berserker’s Team
2 Piotr Fręchowicz – Alliance Team
3 Daniel Skibiński – Ankos Zapasy
3 Dominik Chmiel – Gracie Barra

-98,9kg
1 Kamil Umiński – Alliance Team / S4
2 Marian Kłosowski – Berserker’s Team
3 Marcin Góral – Strefa Walki
3 Piotr Strus – Dragon’s Den / WCA

+98,9kg
1 Jędrzej Maćkowiak – Ankos Zapasy
2 Sebastian Maciejewski – Alan Finfou BJJ
3 Mateusz Donajski – Pretorian
3 Łukasz Zalewski – Gracie Barra

Open -80kg
1 Kacper Rot – Gold Team Polska
2 Kamil Maślij – Berserker’s Team
3 Maciej Kałuszewski – Berserker’s Team
3 Damian Zorczykowski – Fight Club Łomża

Open +80kg
1 Marian Kłosowski – Berserker’s Team
2 Daniel Skibiński – Ankos Zapasy
3 Marcin Góral – Strefa Walki
3 Radosław Włoch – Berserker’s Team

ZAAWANSOWANI
-65kg
1 Michał Ciszek – Rio Grappling
2 Wojciech Pająk – Pretorian
3 Robert Żmuda – Wataha
3 Daniel Krzywdziński – Rio Grappling

-70kg
1 Damian Zorczykowski – Fight Club Łomża
2 Dominik Gierowski – Zenith BJJ
3 Przemysław Rosiak – Shooters Konin
3 Łukasz Truskolawski – Dragon’s Den

-76kg
1 Tomasz Skarzyński – Alliance Team
2 Jan Bernard – Alliance Team / Nastula Club
3 Szymon Borowski – Gracie Barra
3 Andrzej Przybylski – Zenith BJJ

-83kg
1 Marek Wrzaszcz – Copacabana Team
2 Tomasz Budny – Zenith BJJ
3 Kamil Dec – Zenith BJJ
3 Jacek Żelazko – Zenith BJJ

-91kg
1 Kamil Czochra – Rio Grappling
2 Kamil Drukała – Rio Grappling
3 Jacek Czubak – Dragon’s Den
3 Łukasz Matuajtis – Berserker’s Team

-100kg
1 Andrzej Iwat – Gold Team Polska
2 Adam Florek – Gold Team Polska
3 Maksymilian Leśnikowski – Berserker’s Team
3 Dominik Zwolak – Gold Team Polska

+100kg
1 Artur Pujszo – Copacabana Team
2 Jarosław Drozd – Alliance Team

ŚREDNIOZAAWANSOWANI
-60kg
1 Łukasz Żelechowski – Alliance Team
2 Wojciech Jarzyński – GLKS Nadarzyn

-65kg
1 Adam Zieliński – Zenith BJJ
2 Mateusz Bienioszek – Gracie Barra
3 Patryk Surdyn – Black Horse MMA Łomża
3 Dawid Jeżewski – Zenith BJJ

-70kg
1 Piotr Hugues – Alliance Team
2 Mikołaj Goraus – Gracie Barra
3 Rafał Statkiewicz – Ankos Zapasy
3 Mariusz Wicher – Next Level BJJ

-76kg
1 Bartłomiej Stańczyk – Academia Gorila
2 Michał Folc – Zenith BJJ
3 Filip Kurzawa – Zenith BJJ
3 Daniel Urban – Dragon’s Den

-83kg
1 Krystian Kusztela – Gracie Barra
2 Łukasz Siwiec – Dragon’s Den
3 Maciej Kwiatkowski – Rio Grappling
3 Tomasz Cimoch – Rio Grappling

-91kg
1 Krzysztof Kaczmarczyk – S4
2 Łukasz Wierkowski – Dragon’s Den
3 Łukasz Fryziel – Gladiatores Krapkowice
3 Kamil Roznowski – Berserker’s Team

-100kg
1 Mateusz Kolano – Gracie Barra
2 Kamil Zachłowski – Alliance Team
3 Mateusz Klusek – Berserker’s Team
3 Piotrek Kułak – Dragon’s Den

+100kg
1 Kevin Szaflarski – S4
2 Marcin Długokęcki – Zenith BJJ
3 Michał Bednarski – GLKS Nadarzyn
3 Adam Chmielewski – S4

POCZĄTKUJĄCY
-60kg
1 Błażej Wałęga – Grappling Kraków
2 Dawid Hajyan – Academia Gorila
3 Korneliusz Pędziwiatr – Gracie Barra
3 Maciej Rubaniuk – Berserker’s Team

-65kg
1 Grzegorz Kasprzak – Alliance Team
2 Wojciech Ochocki – Alliance Team / S4
3 Mateusz Dederko – Copacabana
3 Szymon Pukowiec – Octagon

-70kg
1 Radosław Drodz – Copacabana
2 Marcin Bobowicz – Bereserker’s Team
3 Zaurbek Vazaev – Dragon’s Den
3 Krzysztof Czajkowski – Zenith BJJ

-76kg
1 Damian Bielecki – Gladio
2 Kamil Kubasiak – Gracie Barra
3 Tomasz Drobicz – Rio Grappling
3 Daniel Dominiak – Sambo System Polska

-83kg
1 Maciej Sternik – S4
2 Filip Piesiewicz – Dragon’s Den
3 Piotr Opaliński – GLKS Nadarzyn
3 Kamil Cierzniakowski – S4

-91kg
1 Michał Hiero – Poland Top Team
2 Marcin Sejdak – Alliance Team / Nastula Club
3 Paweł Żelek – Gold Team Polska
3 Łukasz Lewandowski – Gold Team Polska

-100kg
1 Krystian Bagiński – Gracie Barra
2 Artur Buza – GLKS Nadarzyn
3 Mateusz Sęk – Sambo System Polska
3 Adrian Tomczyk – Alliance Team

+100kg
1 Łukasz Rogowski – Gold Team Polska
2 Artur Koclęga – Rio Grappling
3 Michał Ostrowski – Alliance Team / Eskulap
3 Łukasz Tomaszewski – Zenith BJJ

KOBIETY ZAAWANSOWANE
-60kg
1 Zofia Szawernowska – Alliance Team
2 Karina Sójka – Dragon’s Den
3 Weronika Nitecka – Zenith BJJ

-70kg
1 Izabela Burdzy – Berserker’s Team
2 Anna Łach – Gracie Barra
3 Maria Krzysztopik – Poland Top Team
3 Małgorzata Potyra – Zenith BJJ

+70kg
1 Marta Szarecka – Copacabana
2 Marta Piekut – GLKS Nadarzyn
3 Joanna Gabryluk – Dragon’s Den

KOBIETY POCZĄTKUJĄCE
-60kg
1 Klaudia Mitko – Octagon
2 Weronika Rot – Gold Team
3 Ilona Koper – Gracie Barra
3 Mariola Żyła – Zenith

-70kg
1 Monika Krynicka – Alliance Team
2 Roksana Wójcik – Wrox Gym
3 Katarzyna Niemiec – Grappling Kraków
3 Katarzyna Pieńkowska – Copacabana Team

OPEN KOBIET
1 Marta Szarecka – Copacabana Team
2 Anna Łach – Gracie Barra
3 Klaudia Mitko – Octagon
3 Weronika Rot – Gold Team

MASTERS ZAAWANSOWANI
-76,9kg
1 Paweł Ziemkiewicz – Academia Gorila
2 Lech Szcześniak – MMA Czarni Słupsk
3 Tomasz Rudzki – GF Team
3 Paweł Szymański – Next Level BJJ

-87,9kg
1 Grzegorz Kloc – Berserker’s Team
2 Piotr Kurowski – Alliance Team
3 Przemysław Łagowski – Alan Finfou BJJ
3 Wojciech Podgórski – Berserker’s Team

+87,9kg
1 Sebastian Maciejewski – Alan Finfou BJJ
2 Daniel Moder – Alliance Team
3 Rafał Sosnowski – Alliance Team
3 Krzysztof Anuszewski – Alliance Team

MASTERS POCZĄTKUJĄCY
-76,9kg
1 Michał Pałasz – Alliance Team / Nastula
2 Andrzej Dębski – Wrox Gym
3 Łukasz Przybylski – S4
3 Adam Wilczyński – S4

-87,9kg
1 Rafał Jaśniewski – Strefa Walki
2 Jerzy Głodek – Alliance Team
3 Jarek Senator – S4
3 Bartosz Turlejski – Berserker’s Team

+87,9kg
1 Romuald Łysiak – S4
2 Piotr Gołębiewski – S4
3 Tomasz Piętka – Alliance Team / Eskulap
3 Paweł Całka – Alliance Team / Eskulap

JUNIOR
-55kg
1 Kacper Siwiec – Akademia Fenix
2 Radosław Modzelewski – Zenith BJJ
3 Łukasz Dmochowski – Black Horse MMA Łomża

-60kg
1 Hubert Sulewski – Fight Club Łomża
2 Bartek Wiśniewski – Octagon
3 Jakub Cisowski – Rio Grappling
3 Szymon August – Berserker’s Team

-65kg
1 Piotr Kasprzak – Dragon’s Den
2 Kuba Piński – Berserker’s Team
3 Jakub Szukała – Murowana Goślina Team
3 Adrian Wieloczko – Gold Team Polska

-70kg
1 Dominik Gierowski – Zenith BJJ
2 Marcin Czyżowski – Gold Team Polska
3 Mateusz Flasz – Fight Club Bytom
3 Mateusz Małecki – Zenith BJJ

-75kg
1 Dariusz Gomuła – Zenith BJJ
2 Daniel Karaczun – Berserker’s Team
3 Mateusz Piotrowski – Zenith BJJ
3 Kamil Grześkowiak – Zenith BJJ

-80kg
1 Wojciech Grzywocz – Alliance Team
2 Jakub Byszewski – Sambo System Polska
3 Daniel Maladyn – GLKS Nadarzyn
3 Deivydas Zukauskas – MMA Knight Lithuania

+80kg
1 Sergiusz Jaśniewski – Strefa Walki
2 Wiktor Kupka – Fight Club Bytom
3 Patryk Tomaszuk – Sambo System Polska
3 Mikołaj Ryfun – Gold Team Polska

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz