Strona głównaDyscyplinaOficjalne wyniki Superpucharu Polski No-GI!

Oficjalne wyniki Superpucharu Polski No-GI!

Super Puchar Polski

Oficjalne wyniki Superpucharu Polski No-GI!

Przedstawiamy oficjalne wyniki Superpucharu Polski No-GI, który odbył się w Zawierciu 9 kwietnia 2016 r.Przedstawiamy oficjalne wyniki Superpucharu Polski No-GI, który odbył się w Zawierciu 9 kwietnia 2016 r.

KOBIETY
-56,5
1 Adrianna Wojarska Samantha Fight Gym Kielce
2 Kamila Kwiatkowska RGC Częstochowa
3 Julia Uchnast KS Warriors Koziegłowy
3 Małgorzata Ptaszyńska Sambo System Polska

pow.56,5
1 Magdalena Zaszczudłowicz Grappling Kraków
2 Karolina Lech Alliance Jiu Jitsu
3 Katarzyna Wiesner Wataha Fight Club
3 Ewa Respondek BlackSnake RGC Lubliniec

JUNIORZY
-66,5
1 Piotr Dudziński – Bjj Factory
2 Pulat Babajew – Sambo System Polska
3 Adam Długaszek – Spartan Knurów
3 Marcin Gruszka – RGC Animmals

-75,99
1 Dawid Duda – RGC Animmals
2 Robert Ruchała – Fight House Nowy Sącz
3 Kuba Zalejski – RGC Animmals
3 Szymon Szołdra – Fight House Nowy Sącz

-86,5
1 Szymon Wuwer – RGC Monster Rybnik
2 Daniel Iwanowski – Wataha Fight Club
3 Dawid Waś – KS Warriors Koziegłowy

86,5
1 Adam Mularczyk – Łamator
2 Patryk Tomaszuk – Sambo System Polska

BIAŁE
-67,5
1 Adam Witkowski – Spartan Knurów
2 Dawid Rybak CKW – Horda
3 Mateusz Antosz – Natal Gold Team
3 Szymon Pukowiec – Octagon Team

-73,5
1 Mikołaj Jeleń – Grappling Kraków
2 Michał Pogorzelski – Boi Team Wrocław.
3 Filip Karoń – RGC Animmals
3 Marek Jędrzejczak – Boi Team Wrocław.

-79,5
1 Paweł Płoucha – Boi Team Wrocław.
2 Kamil Kubasiak – Gracie Barra Sosnowiec
3 Michał Sobiech – Szkoła Walki Drwala
3 Sebastian Kapias – Veto Team

-85,5
1 Wojciech Firla – Kong Sao Mikołów
2 Marcin Zając – Szkoła Walki Drwala
3 Dawid Narożniak – Natal Gold Team
3 Dawid Kubacki – Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki

-91,5
1 Denis Piekaruś – Łamator
2 Błażej Szkulik – RGC Animmals
3 Mateusz Kozłowski – Academia Gorila
3 Bartek Kurek – CKW Horda

pow.91,5
1 Wojciech Łatak – Natal Gold Team
2 Robert Smoleń – RGC Animmals
3 Maciej Pacan – RGC Animmals
3 Mateusz Śliwiński – RGC Dąbrowa Górnicza

NIEBIESKIE
-67,5
1 Mariusz Magda – Łamator
2 Krzysztof Pawlaczek – RGC Oława
3 Mariusz Szyja – RGC Animmals
3 Dąbrówka Filip – RGC Częstochowa

-73,5
1 Robert Niedźwiecki – Gold Team
2 Maciej Borys Natal – Gold Team
3 Paweł Żygliński – Veto Team
3 Adrian Kępa – Warriors Zabrze

-79,5
1 Dominik Kaczmarek – Boi-Team Wrocław
2 Mateusz Zawitowski – S4 Fight Club
3 Radosław Tarnawa – Veto Team
3 Adam Kałuża Strefy – Walki Tomaszów Mazowiecki

-85,5
1 Sebastian Krzaczyński – Gladiators Kick Boxing Bełchatów
2 Marcin Krakowiak – Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki
3 Michał Chomicki – Copacabana Łódź
3 Maciej Szczepanek – Silesian Cage Club

-91,5
1 Bartłomiej Stelmaszewski – BoneBreakers Zgierz
2 Michał Pijarski – Natal Gold Team
3 Adam Urbańczyk – RGC Dąbrowa Górnicza
3 Krystian Petrusiewicz – Warriors Zabrze

pow.91,5
1 Bartłomiej Maciążek – Wataha FC
2 Dariusz Ząbek Szkoła – Walki Drwala
3 Mateusz Kolasa – KS Warriors Koziegłowy

PURPURY
-79,5
1 Miłosz Gądziak Strzelec – Gold Team Ostrów Wlkp.
2 Szymon Borowski – Bastion Tychy
3 Mateusz Kozyra – Akademia Fenix
3 Sermak Piotr – Grappling Kraków

-85,5
1 Albert Odzimkowski – Szkoła Walki Drwala
2 Kamil Drukała – RGC Dąbrowa Górnicza
3 Łukasz Pakulak – RGC Animmals

-91,5
1 Łukasz Szymecki -91,5
2 Marcin Kacperak – RGC Dąbrowa Górnicza

pow.91,5
1 Michał Bobrowski – Szkoła Walki Drwala
2 Maciej Ptaszek – United Gym
3 Jarosław Drozd – Alliance Jiu Jitsu
3 Kamil Wojciechowaski – Szkoła Walki Drwala
ELITA
-79,5
1 Wojciech Kois Strzelec – Gold Team Ostrów Wlkp.
2 Patryk Horbatiuk – RGC Animmals
3 Jan Stach – Fightclub Brno
3 Lasota Rafał – Grappling Kraków

pow.79,5
1 Piotr Borowik – Bastion Rybnik
2 Adam Niedzwiedź – Natal Gold Team
3 Jerzy Kapral – RGC Dąbrowa Górnicza

DRUŻYNOWE punkty
1 RGC Animmals 15
2 Łamator 9
2 Boi Team Wrocław 9
2 Natal Gold Team 9
3 Szkoła walki Drwala 8
3 Grappling Kraków 8

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!!

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz