Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuOficjalne listy startowe XXIV Ligi BJJ

Oficjalne listy startowe XXIV Ligi BJJ

27023913_1932198220431271_5994744815909620057_o

Oficjalne listy startowe XXIV Ligi BJJ

Na stronie wydarzenie organizator opublikował listy startowe XXIV Ligi BJJ.

Pamiętajcie zgłaszać ewentualne poprawki pod tym postem: poprawki.

No Gi juniorzy -66,5 kg
Maciak Dominik Dexters Team Nowy Sącz
Grąz Hubert Kaito Team
Ciesielski Markus BJJ Factory Draculino Team
Hir Michał Bastion Myślenice

No Gi juniorzy +66,5 kg
Storch Dawid Dexters Team Nowy Sącz
Kojs Filip Fight House Nowy Sącz
Pawlik Michał Fabryka Zdrowia
Kozek Filip Szkoła Walki Drwala
Kaczmarczyk Krystian Bastion Myślenice
Mosurek Piotr Szkoła Walki Drwala
Zając Dominik Szkoła Walki Drwala Kraków

No Gi seniorki białe pasy -61,5 kg
ROSIAK JOANNA SHOOTERS KONIN
Cichoń Klaudia Dexters Team Nowy Sącz
Lesiak Gabriela Akademia Fenix

No Gi seniorki białe pasy +61,5 kg
Lelito Anna Grappling Kraków
Wolny Oliwia TS AKS Wrestler Chorzów
ZASZCZUDŁOWICZ MAGDALENA GRAPPLING KRAKÓW

No Gi seniorzy białe pasy -67,5 kg
Sudoł Miłosz Rio Grappling
Słaby Krystian GLKS NADARZYN
Słaby Daniel GLKS NADARZYN MMA
Hornik Łukasz Natal Gold Team
Gajdka Krystian Silesian Cage Club
Gorynia Michał Invictus BJJ Wrocław
Basta Daniel Akademia Fenix

No Gi seniorzy białe pasy -73,5 kg
Grzegorczyk Piotr Grappling Kraków
Dziąg Igor Copacabana Kielce
Olszowy Sebastian SWD
Bakalarz Adam Klincz Kielce
Majgier Axel RGC ANIMMALS
Milka Przemysław RGC ANIMMALS
Ostrowski Patryk Silesian Cage Club
Szostak Daniel Silesian Cage Club
lech kamil Artfight
Mazelanik Łukasz Academia Gorila Rybnik

No Gi seniorzy białe pasy -79,5 kg
Szuszkiewicz Kordian Szkoła Walki Drwala
Pistor Krzysztof Kaito Stalowa Wola
Kłaptocz Paweł DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała
Szozda Grzegorz No Limits Kwidzyn
Tasak Rafał Rio Grappling Club Wrocław
Pawlica Maciej Bastion Chełmek
Komorowski Patryk Copacabana Kielce
Gawor Krzysztof RGC ANIMMALS
Żmuda Jakub S4 Fight Club
Pilśniak Szymon Zenith Team Gliwice
Marczak Damian Bastion Tychy
Śpiewak Damian Klub Kaito stalowa wola

No Gi seniorzy białe pasy -85,5 kg
Frączek Adrian Dexters Team Nowy Sącz
Milewski Arkadiusz BJJ Factory Draculino Team
Grzymek Norbert Akademia Fenix
Rios Tomasz GLKS NADARZYN MMA
Bernacki Szymon Academia Gorila Tomaszów Mazowiecki
Królicki Michał Rio Grappling Club Oława
Giernacki Marcin Draculino Team Poland/Bastion
Garbacz Maciej Draculino Team Poland/Bastion
Ozdemir Bulent NATAL GOLD TEAM
Labut Krzysztof Grappling Gorlice
NOWAK KAMIL BERSERKERS VENGANZA RACIBORZ
NOWAK WOJCIECH BERSERKERS VENGANZA RACIBORZ
Warsiewicz Paweł OGA Animal Ostrowiec Świętokrzyski
Kamiński Tomasz Silesian Cage Katowice
Walkowicz Sławomir Grappling Kraków
Lewandowski Michał Octagon Team Kraków

No Gi seniorzy białe pasy -91,5 kg
Pytlakowski Adrian GLKS NADARZYN MMA
Wisz Karol Gracie Barra Rzeszów
Durołek Dawid Bjj Gryf Debica
NoGi seniorzy białe pasy +91,5 kg
Stępień Łukasz Silesian Cage Club
Świątkowski Mateusz GLKS NADARZYN MMA
Kosiński Jakub Grappling Szczerbiec Wolbórz
Polak Patrizio Invictus
Szot Maciej RGC ANIMMALS

No Gi seniorzy niebieskie pasy -67,5 kg
Łapka Maciej Invictus bjj wroclaw
Dudziński Piotr Bjj Factory Draculino Team
Drozdowski Kacper Grappling Rzeszów
Szymroszczyk Piotr Bastion Ruda Śląska
Koch Karol Rio Grappling Club

No Gi seniorzy niebieskie pasy -73,5 kg
Duda Dawid Grappling Kraków
Szadkowski Marcin Bastion Ruda Śląska
Skawinski Pawel Kaito Stalowa Wola / Grappling Rzeszow
Skowronek Denis Spartan Chorzów

No Gi seniorzy niebieskie pasy -79,5 kg
Mach Maciej Dexters Team Nowy Sącz
Pęśko Arkadiusz Gracie Barra Spartan Chorzów
Migza Marcin Akademia Fenix Kraków
Kubacki Dawid Academia Gorila Tomaszów Mazowiecki
Kowalski Wojciech Natal Gold Team
Karoń Filip RGC ANIMMALS

No Gi seniorzy niebieskie pasy -85,5 kg
Gordel Miłosz Kaito Team
Narożniak Dawid Natal Gold Team
Błachuta Rafał No Limits Kwidzyn
Fila Mateusz Spartan Chorzów

No Gi seniorzy niebieskie pasy -91,5 kg
Filip Arkadiusz Kaito Team
Socha Maciej Gracie Barra Rzeszów
Fedeliński Adam Bastion Ruda Śląska Draculino Team

No Gi seniorzy niebieskie pasy +91,5 kg
Warchoł Kamil Kaito Team
Wiśniowski Wojciech Akademia Fenix Kraków
Rudolphi Albert Akademia Feniks
Szklarczyk Jakub GLKS NADARZYN MMA
Oleksy Michał Draculino Team Poland/Bastion
Kulikowski Marcin Grappling Kraków

No Gi seniorzy purpurowe-czarne pasy -73,5 kg
Artymiak Grzegorz S4
Gawron Michał Bastion Ruda Śląska
Kuganda Mateusz Judo Wolbrom
Karpała Łukasz BJJ Factory Draculino Team
Szydłowski Michał Spartan Chorzów
Błażejewski Adrian Gracie Barra Rzeszów

No Gi seniorzy purpurowe-czarne pasy -79,5 kg
Kwok Kamil Zenith BJJ
Vodovozov Michael Fightclub Brno
Stach Jan Fightclub Brno
Gawron Michał Bastion Ruda Śląska
Chłosta Wiktor Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
WARMUZIŃSKI ŁUKASZ Zenith Team Gliwice

No Gi seniorzy purpurowe-czarne pasy -85,5 kg
Grzeszczuk Marcin Grappling Gorlice
Szymecki Łukasz Forca Brava
Malcher Michał Forca Brava
Kubit Krzysztof Grappling Kraków
Krakowiak Marcin Grappling Szczerbiec Wolbórz / Octopus Łódź
Bańczyk Paweł BJJ Factory Draculino Team
Jakubiec Tomasz Bastion Tychy

No Gi seniorzy purpurowe-czarne pasy +85,5 kg
Sekura Denis Bastion Ruda Śląska
Podborączyński Mariusz Forca Brava
Warchoł Łukasz Draculino Team Poland/Bastion
Juszczyk Cezary GLKS NADARZYN MMA
Krupa Szymon Academia Gorila Rybnik

Gi Juniorzy -64 kg
Dziąg Filip Copacabana Kielce
Węgrecki Szymon Grappling Gorlice
Ciesielski Markus BJJ Factory Draculino Team
Szczublewski Krystian Rio Grappling Club
Szrajber Adam GLKS NADARZY MMA
Tyrpa Maciej Bastion Myślenice
BATÓG TOMASZ GRUPA ATLETYCZNA ANIMAL

Gi Juniorzy +64 kg
Grąz Hubert Kaito Team
GROMNIAK DOMINGO Copacabana Tarnów Team
Kuźmicka Dorota BJJ Factory Draculino Team
Krzykowski Piotr BASTION Ruda Śląska
Cieślik Krzysztof OGA Animal Ostrowiec Świętokrzyski

Gi Mastersi białe pasy -76 kg
Madej Tomasz Bastion
Damas Wojciech Saints Gold Team
Porębski Jakub Gracie Barra Sosnowiec

Gi Mastersi białe pasy +76 kg
Pawlak Jarosław Bastion Ruda Śląska
Szumełda Michał Kaito Stalowa Wola
Zierden Robert AkademiaFenix
Brach Jan Grappling Gorlice
Blinda Tomasz Invictus wroclaw
Klim Arkadiusz Zenith Sowilo BJJ Kielce
Niezgoda Norbert Zenith Sowilo BJJ Kielce
Warzecha Bolesław Bastion Ruda Śląska

Gi Mastersi niebieskie pasy -88,3 kg
Morawiecki Radosław Gracie Barra Sosnowiec
Tatara Radosław GRACIE BARRA Chorzów

Gi Mastersi niebieskie pasy +88,3 kg
Leś Zbigniew Grappling Kraków
Kurkus Piotr GLKS NADARZYN MMA
Gil Radosław BJJ Factory Draculino Team
Budak Jakub BJJ Factory Gracie Barra Team Draculino
Mlyncek Michal Sai Club

Gi Mastersi purpurowe-czarne pasy -88,3 kg
Wydro Mariusz Copacabana
Rataj Jarosław Bastion Ruda Śląska Team Draculino
Zawada Łukasz Rio Grappling Wrocław

Gi Mastersi purpurowe-czarne pasy +88,3 kg
Kacperak Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
Jablonski Grzegorz Rio Grappling Club
Paszek Tomasz Bastion Ruda Śląska Team Draculino
Zięba Sławomir Iron Dragon MMA Mielec

Gi Seniorki białe pasy -58,5 kg
ROSIAK JOANNA SHOOTERS KONIN
Ciszek Maria BJJ Gryf Dębica
Zięcina Mirela Gracie Barra Sosnowiec

Gi Seniorki białe pasy -64 kg
Bugajska Małgorzata Copacabana
Smoleń Justyna Halny
Rumian Agnieszka Akademia Fenix Kraków
Kamasz Katrin Jessika Akademia Fenix Kraków

Gi Seniorki kolorowe pasy -53,5 kg
Chojnowska Karolina Bastion Ruda Śląska Team Draculino
Velochova Lucia Sai Club

Gi Seniorki kolorowe pasy -58,5 kg
Lelito Anna Grappling Kraków
Suchorabska Joanna Copacabana Kielce
Plutka Justyna Copacabana Kielce
Młynarczyk Anna Copacabana Łódź Wodna
Huchek Katsiaryna Roger Gracie Academy

Gi Seniorki kolorowe pasy +58,5 kg
Panek Natalia Gracie Barra Draculino Team Bastion Ruda Slaska
Niemiec Katarzyna Grappling Gorlice
ZASZCZUDŁOWICZ MAGDALENA GRAPPLING KRAKÓW

Gi Seniorzy białe pasy -70 kg
Ćwirzewicz Karol Natal Gold Team
Sudoł Miłosz Rio Grappling
Bernaś Arkadiusz Copacabana Tarnów
Barczycki Sebastian Copacabana Kielce
Proboszcz Emil Copacabana Kielce
Porębski Jakub Gracie Barra Sosnowiec
Krzykowski Piotr BASTION Ruda Śląska

Gi Seniorzy białe pasy -76 kg
Kraszewski Kamil Copacabana
Smuda Marcin Gracie Barra Tychy
Adaś Dawid Akademia Fenix
Wysokiński Łukasz BJJ Gryf Dębica
Dziąg Igor Copacabana Kielce
Pyta Aleksander Factory Draculino Team
Mazelanik Łukasz Academia Gorila Rybnik

Gi Seniorzy białe pasy -82,3 kg
Pistor Krzysztof Kaito Stalowa Wola
Kania Jakub BJJ Gryf Dębica
Borowski Gabriel Akademia Fenix
Kłaptocz Paweł DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała
Kozioł Janusz Akademia Fenix
Żelazny Ziemowit Natal Gold Team
Kołomański Jakub Copacabana Kielce
Komorowski Patryk Copacabana Kielce
Nowak Kamil Bastion Myślenice
Gaura Jakub BASTION Ruda Śląska
Korol Marek Bjj Factory
Koryciński Krystian Zenith Sowilo BJJ Kielce
Żmuda Jakub S4 Fight Club
Kowalski Klaudiusz Bjj Gryf Dębica

Gi Seniorzy białe pasy -88,3 kg
Majewski Janusz Akademia Fenix Kraków
Widera Piotr Fenix
Rogula Michał Copacabana Kielce
Królicki Michał Rio Grappling Club Oława
Drapała Jakub BJJ Gryf Dębica
Karyś Mateusz Copacabana Kielce
Charyasz Dominik Copacabana Kielce
Rusin Mikołaj Gold Team Polska
Chrzan Maciej Bastion Ruda Śląska

Gi Seniorzy białe pasy -94,3 kg
Zapała Kamil Copacabana Kielce
Pytlakowski Adrian GLKS NADARZYN MMA
Sosinka Adam Academia Gorila
Walczak Tomasz BJJ Factory Gliwice
Ziółkowski Szymon Gracie Barra Draculino
Samociuk Dominik BJJ Factory
Gawior Daniel Copacabana Kielce
Wisz Karol Gracie Barra Rzeszów
Durołek Dawid Bjj Gryf Dębica

Gi Seniorzy białe pasy +94,3 kg
Szczepanik Marcin Akademia Fenix
Skoczowski Michał Akademia Fenix
Zięba Paweł Rio grappling club
Świątkowski Mateusz GLKS NADARZYN MMA
Kij Szymon Iron Dragon MMA Mielec
Blinda Tomasz Invictus wroclaw
Rupental Marcin Gold Team Polska

Gi Seniorzy niebieskie pasy -70 kg
Dudziński Piotr Bjj Factory Draculino Team
Koch Karol Rio Grappling Club
Łapka Maciej Invictus bjj wroclaw
Warzybok Kamil Natal Gold Team
Morawiecki Radosław Bracie Barra Sosnowiec
Drozdowski Kacper Grappling Rzeszów
Szymroszczyk Piotr Bastion Ruda Śląska

Gi Seniorzy niebieskie pasy -76 kg
Bucki Patryk Bastion Ruda Śląska
Szadkowski Marcin Bastion Ruda Śląska
Czech Aleksander Bastion Ruda Śląska
Maziarz Mateusz Iron Dragon MMA Mielec
Skawinski Pawel Kaito Stalowa Wola / Grappling Rzeszow
Dokowicz Grzegorz Gold Team Polska
Zych Mateusz Zenith Sowilo BJJ Kielce

Gi Seniorzy niebieskie pasy -82,3 kg
Dachowski Ireneusz Copacabana Kielce
Zielonka Mateusz Akademia Fenix
Niedrygas Piotr Akademia Fenix Kraków
Kowalski Wojciech Natal Gold Team
Kobos Krzysztof Grappling Mielec
Radtke Seweryn Akademia Gorila Rybnik
Krajewski Tomasz Copacabana Kuźnia Łódź

Gi Seniorzy niebieskie pasy -88,3 kg
Pragnący Michał Sportowe Zagłębie
Poniatowski Dariusz Gladio
Wróbel Patryk Akademia Fenix Kraków
Błaszczyk Sebastian Checkmat Poznań
Jersch Wojciech Bastion Ruda Śl Team Draculinio
Ankes Jakub Grappling Rzeszów
Zakładowski Krzysztof Zenith Sowilo BJJ Kielce
Sauć Marek Academia Gorila Rybnik
Barteczko Bartosz Akademia Gorila Rybnik
Janik Jacek Bastion Ruda Śląska

Gi Seniorzy niebieskie pasy +88,3 kg
Smoszna Patryk Akademia Fenix Kraków
Niemiec Marcin Akademia Feniks
Maciulewicz Marcin Bastion Ruda Śląska Team Draculino
Dyndor Tomasz Iron Dragon MMA Mielec
Fedeliński Adam Bastion Ruda Śląska Draculino Team
Mlyncek Michal Sai Club
Włodarczak Krzysztof Bastion Ruda Śląska
Warchoł Kamil Kaito Team
Szklarczyk Jakub GLKS NADARZYN MMA

Gi Seniorzy purpurowe-czarne pasy -76 kg
Karpała Łukasz BJJ Factory Draculino Team
Fąfara Andrzej Grappling Rzeszów
Gryz Wojciech BJJ Factory Team Draculinio
Bieroński Marek Copacabana Kielce
Gawron Michał Bastion Ruda Śląska
Kuganda Mateusz Judo Wolbrom
Paczka Tomasz BJJ Factory Draculino Team
Kowal Piotr Zenith Sowilo BJJ Kielce
Kabaciński Igor Copacabana Kuźnia Łódź

Gi Seniorzy purpurowe-czarne pasy -82,3 kg
Gawron Michał Bastion Ruda Śląska
BLEZIEŃ MARCIN BJJ GRYF DĘBICA/GRAPPLING RZESZÓW
Chłosta Wiktor Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
Horobiowski Bartłomiej Invictus BJJ Wrocław
Wołowiec Filip Grappling Rzeszów

Gi Seniorzy purpurowe-czarne pasy -88,3 kg
Krystian Szymon UKS Gladiator Ostrołęka
Kubit Krzysztof Grappling Kraków
Krakowiak Marcin Grappling Szczerbiec Wolbórz / Octopus Łódź
Bańczyk Paweł BJJ Factory Draculino Team
Jakubiec Tomasz Bastion Tychy
Stanek Szymon Academia Gorila
Zawada Łukasz Rio Grappling Wrocław
Grzeszczuk Marcin Grappling Gorlice
Szymecki Łukasz Forca Brava

Gi Seniorzy purpurowe-czarne pasy +88,3 kg
Kacperak Marcin Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza
Sekura Denis Bastion Ruda Śląska
Borowik Piotr Academia Gorila
Juszczyk Cezary GLKS NADARZYN MMA
Ptaszek Maciej Copacabana Łódź Wodna
Krupa Szymon Academia Gorila Rybnik
Buras Kamil Copacabana Kielce

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz