Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuNazwiska zawodników, którzy wystąpią na gali Ragnarok VI w dywizji -94 kg Gi

Nazwiska zawodników, którzy wystąpią na gali Ragnarok VI w dywizji -94 kg Gi

Przedstawiamy zawodników, którzy wystąpią na gali Ragnarok VI w dywizji -94 kg Gi.ward

Dywizja -94 kg Gi będzie miała głównego faworyta, a będzie nim oczywiście Adam Wardziński, zdobywca dwóch złotych medali na Mistrzostwach Polski w kategorii brązowych pasów do -88,3 kg oraz w kategorii Absoluto ( bez podziału na kategorie wagowe ). Adam również ostatnimi czasy zdobył 4 złote medale podczas turnieju Open Madrid 2015 w swojej kategorii wagowej Gi oraz No- Gi jak i w kategoriach open Gi oraz open No- Gi. Kolejnym zawodnikiem będzie Marian „Santos” Kłosowski o którym pisaliśmy wcześniej. Maciej Surma, najmocniejsza purpura w kraju. Maciej na Mistrzostwach Polski wygrał swoją kategorie wagową oraz dywizję purpur bez podziału na kategorie wagowe. W stolicy Grecji, Atenach wygrał kwalifikacje do World Pro i tym samym zgarnął bilet na turniej w Abu Dhabi. Tomasz Skórkowski, główny trener Wrox Gym. Jeden z niewielu w świecie posiadaczy 3 czarnych pasów! (Brazylijskie JiuJitsu nadany przez Prof. Andre Galvao, Judo – III dan, Sportowe JiuJitsu). Jarek Ogiegło, który – przypomnijmy – był finalistą tej kategorii na zeszłorocznym Ragnaroku (wobec braku poddania podzielił się zwycięstwem z A. Wardzińskim). Robert Zyffert, bardzo dobry zawodnik Berserkers Team Wielkopolska oraz utalentowany Norbert Pobikrowski ze szczecińskiego Berserkers Teamu.