Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuListy startowe XIII Pucharu Polski ADCC

Listy startowe XIII Pucharu Polski ADCC

23659138_1715769571830000_5272398494393292034_n

Listy startowe XIII Pucharu Polski ADCC

Tak wyglądają oficjalne listy startowe XIII Pucharu Polski ADCC.

Do końca dnia można zgłaszać poprawki.

Juniorzy 60 kg
1. Kozieł Adam Marga Radom
2. Goman Piotr Grappling Kraków
3. Decowski Sebastian SPARTAKUS RZESZÓW
4. Biernacka Wiktoria BASTION RUDA ŚLĄSKA

Juniorzy 65 kg
1. Piekarski Adam
2. Białecki Dominik Marga Radom/ Dragon\’s Den
3. Dopierała Matesz Polska Akademia MMA

Juniorzy 75 kg
1. Bieniasz Mateusz Spartakus Rzeszów
2. Gieszcz Szymon Grappling Wolbórz
3. Pawlik Michał Fabryka Zdrowia
4. Goss Klaudiusz Grappling Wolbórz
5. Popławski Igor Zenith Gdynia, Piranha

Juniorzy +75 kg
1. Domagała Jakub Berserkers Łódź
2. Gagon Fabian Gladiatores Krapkowice

Mastersi 83 kg
1. Bielik Martin Fightsports
2. Kleszcz Dawid Berserkers Bielsko Biała
3. KUNIKOWSKI DAREK Gracie Barra Chorzów (Team Draculino)
4. Wojtaszak Jacek Copacabana Piotrków Trybunalski
5. Wąsacz Wojciech Legion Team Tarnów

Mastersi +83 kg
1. Brach Jan Grappling Gorlice
2. Leś Zbigniew Grappling Kraków
3. Tulis Daniel Laugaricio Jiu Jitsu
4. Pietrik Henrich Fightgym
5. Bresinski Jakub Ksw nokaut koscian/cavalcanti

Seniorki początkujące 60 kg
1. Lesiak Gabriela Akademia Fenix Kraków
2. Sądel Elżbieta Akademia Fenix Kraków
3. Mleko Klaudia OKTAGON KRAKÓW
4. Maj Joanna Banzai Kraków
5. Lelito Anna Grappling Kraków
6. Rowińska Angelika Akademia Fenix Kraków
7. Kraus Katarzyna Akademia Fenix Kraków
8. Wojarska Adrianna Klincz

Seniorki początkujące +60 kg
1. Chodorowska Patrycja S4 Fight Club
2. Rak Magda Octagon Team Kraków
3. Majcher Anna Akademia Fenix Kraków

Seniorki zaawansowane open
1. Panek Natalia BASTION RUDA ŚLĄSKA DRACULINO TEAM POLSKA
2. Wolny Oliwia TS AKS Wrestler Chorzów
3. Potyra Małgorzata Piranha Grappling Team Gdynia

Seniorzy początkujący 65 kg
1. Rewera Bartosz Spartakus Rzeszów
2. Filip Ignatios Spartakus Rzeszów
3. Bałuszyński Karol Halny
4. Irlik Roger Szkola Walki Drwala
5. Czerwieński Norbert Veto Team Bielsko Biała
6. Dolczak Kamil KAITO TEAM
7. Olszewski Piotr Rio Grappling Club Częstochowa
8. Kamiński Szymon Fight Fabric / Checkmat Poland
9. Drzymała Wiktor Grappling Gorlice
10. Porębny Jakub Spartakus Rzeszow

Seniorzy początkujący 70 kg
1. Kubrak Hubert S4 Fight Club
2. Ariel Gąsior
3. Pas Patryk Spartakus Rzeszów
4. Pryjda Kamil Spartakus Rzeszów
5. Kłosiński Karol Grappling Mielec
6. Janur Dominik Halny
7. Bakalarz Damian Klincz Kielce
8. Macura Krzysztof Dexters Team
9. Mařík Tomáš Jungle BJJ

Seniorzy początkujący 76 kg
1. Przybylski Łukasz S4 Fight Club
2. Nazarov Mekhrodzh S4 Fight Club
3. Grzybek Paweł Grappling Gorlice
4. Szczęch Jakub Kaito Stalowa Wola
5. Migza Marcin Akademia Fenix Kraków
6. Żelazny Ziemowit Natal Gold Team
7. Sobczyński Dawid Brawler Końskie
8. Krawczyk Artur Brawler Końskie
9. Mazur Mateusz Rio Grappling Club
10. Skawiński Paweł Fight Sports Kaito Stalowa Wola
11. Sarzyniak Krystian Fabryka Zdrowia
12. Siennicki Jakub Academia Gorila
13. Hamdan Kamil Spartakus Rzeszów
14. Zygmunt Damian Octagon Żory
15. Świstak Sebastian Panaceum Radomsko
16. Święty Filip Grappling Kraków

Seniorzy początkujący 83 kg
1. Mydlak Mateusz Grappling Kraków
2. Jaros Arkadiusz Zenith Vera Fight Club
3. Bidas Daniel Kaito Stalowa Wola
4. Pistor Krzysztof Kaito Stalowa Wola
5. Kołodziejczyk Michał Spartakus Rzeszów
6. Klaczak Marcin Akademia Fenix Kraków
7. Kozłowski Konrad Akademia Fenix Kraków
8. Nawrotek Mariusz Rio Grappling Club
9. Kozik Radek Rio Grappling Club
10. Wróbel Patryk Akademia Fenix Kraków
11. Olszewski Konrad Zenith Gdynia Piranha

Seniorzy początkujący 91 kg
1. Krupa Tomasz Spartakus Rzeszów
2. Mioduszewski Jakub Nastula Club
3. Kuzior Karol Rio Grappling Club Częstochowa
4. Guzik Szymon Oktagon
5. Bąk Gerard Brawler Końskie
6. Chmielewski Łukasz Brawler Końskie
7. Będzkowski Patryk Rio Grappling Club
8. Sechawer Bartek Rio Grappling Club
9. Janur Paweł Halny
10. Leś Zbigniew Grappling Kraków

Seniorzy początkujący +91 kg
1. Kadiev Shamil S4 Fight Club
2. Kuzior Karol Rio Grappling Club Częstochowa
3. zięcik tomasz SWD
4. Majcher Jacek Akademia Fenix
5. Kulikowski Marcin Grappling Kraków

Seniorzy średniozaawansowani 65 kg
1. Cisowski Jakub Rio Grappling Club Częstochowa
2. Szyja Mariusz Animmals Zawiercie
3. Antosz Mateusz Natal Gold Team
4. Białecki Dominik Marga Radom/ Dragon\\
5. Grzeszczak Paweł Gladio
6. Matyszczak Dawid Adrenalina Fight Częstochowa

Seniorzy średniozaawansowani 70 kg
1. Ruchała Robert Grappling Kraków
2. Apola Wiktor Grappling Gorlice
3. Jerzuchowski Jakub Szkola Walki Drwala
4. Warzybok Kamil Natal Gold Team
5. Nowak Mateusz Pankration Team

Seniorzy średniozaawansowani 76 kg
1. Kaczmarczyk Kornel Grappling Kraków
2. Bulava Tibor Laugaricio Jiu Jitsu
3. Rutyna Paweł Kaito Stalowa Wola
4. Kowalski Wojciech Natal Gold Team
5. Fila Mateusz Spartan Chorzów
6. Najdek Jakub Alliance Jiu-Jitsu Poznań

Seniorzy średniozaawansowani 83 kg
1. Wiśniewski Adrian Pankration Team
2. Rybczyński Adam
3. Gąska Radosław Rio grappling
4. Łaguna Adam Ankos MMA
5. Larman Daniel Alliance Team Warszawa
6. Karol Kurembski Marga Radom /Dragons Den
7. Sermak Piotr Grappling Kraków
8. Kutrzuba Maciej Kaito Team
9. Białecki Bartek Dragon\’s Den
10. Ratayczyk Mikołaj Strefa Walki Krotoszyn
11. pudło Mateusz strefa sportów walki artfight rzeszów
12. Kubit Krzysztof Grappling Kraków

Seniorzy średniozaawansowani 91 kg
1. Gutt Tomasz S4 Fight Club
2. Labus Michal Veto Team
3. Filip Arkadiusz Kaito Team Stalowa Wola
4. Owczarek Damian UnitedGym
5. Dyndor Tomasz Iron Dragon MMA Mielec
6. Dąbrowski Kamil Fight Fabric / Checkmat Poland
7. Bartosinski Adrian Rawski klub karate kyokushin
8. Kępka Jacek Natal Gold Team
9. Jeniec Krystian KAITO TEAM
10. Pleszyniak Wojtek Natal Gold Team
11. Warchoł Kamil Kaito Stalowa Wola

Seniorzy zaawansowani 65 kg
1. Modzelewski Radosław Zenith Vera Fight Club
2. Dudziński Piotr BJJ FACTORY
3. majewski rafał draculino team bastion ruda slaska
4. Bienioszek Mateusz Octagon Żory

Seniorzy zaawansowani 70 kg
1. Kamiński Piotr
2. Bigdoń Grzegorz Pankration Team/Artfight
3. Gierowski Dominik Piranha Gdynia

Seniorzy zaawansowani 76 kg
1. Klaczek Krzysztof Shooters Konin / Ankos MMA
2. Kotwica Sebastian szkoła walki Drwala
3. Łukaszewicz Bartosz Piranha Grappling Team Gdynia
4. Jonderko Daniel Rio Grappling Club
5. Domagała Aleksander United Gym

Seniorzy zaawansowani 83 kg
1. Stach Jan Fightclub Brno
2. Korcz Mateusz Academia Gorila
3. Smulski Tomasz Grappling Kraków
4. Rosiak Kamil Zenith Gdynia
5. Kmiotek Marcin Zenith BJJ
6. Jakubik Marian Fightgym
7. Pijarski Michał Nadal Gold Team
8. Kwiatkowski Maciej Rio Grappling Club
9. Kania Karol Rio Grappling Club
10. Held Marcin Ankos MMA/Bastion Tychy
11. Krakowiak Marcin Grappling Wolbórz / Octopus Łódź

Seniorzy zaawansowani 91 kg
1. Dementiev Yaroslav S4 Fight Club
2. Radomski Robert Gracie Barra Chorzów
3. Machala Oto Laugaricio Jiu Jitsu
4. Kostarz Przemysław Bastion Tychy
5. Szpak Dawid Gracie Barra
6. Góral Marcin Strefa Walki Krotoszyn
7. Podborączyński Mariusz Forca Brava Gold Team Polska
8. Skibiński Daniel Ankos MMA
9. Marczak Damian

Seniorzy zaawansowani +91 kg
1. Uminski Kamil S4 Fight Club
2. Surma Maciej Gracie Barra Chorzów
3. Victoriano Livio Forca Brava OPOLE
4. Dúcky Ondrej Fightgym
5. Florek Adam Forca Brava Opole
6. Kozyra Maciej natal gold team
7. Maciejewski Sebastian Gracie Barra Poland Team Draculino
8. Kozyra Maciej Natal Gold Team

Link do wydarzenia

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz