Strona głównaZawodyADCCListy startowe – XI Mistrzostwa Polski ADCC Warszawa

Listy startowe – XI Mistrzostwa Polski ADCC Warszawa

Listy startowe – XI Mistrzostwa Polski ADCC Warszawa

Przedstawiamy listy startowe XI Mistrzostw Polski ADCC w Warszawie, w których weźmie udział aż 511 zawodników

XI Mistrzostwa Polski ADCC

Przedstawiamy listy startowe XI Mistrzostw Polski ADCC w Warszawie, w których weźmie udział aż 511 zawodników!
Źródło: grapplerinfo.pl

nr. Imię i nazwisko Team Filia Kategoria
1. Jerzy Toeplitz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -65.9 kg
2. Piotr Osiński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
3. Michał Korytowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
4. Michał Komosa Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -65 kg
5. Mansur Azhiev Ankos Zapasy WCA Junior; -60 kg
6. Adam Górny Złomiarz Team Gdańsk Pro; -65.9 kg
7. Daniel Piotrowski Złomiarz Team Gdańsk Początkujący; -83 kg
8. Grzegorz Jędrzejewski Niezrzeszony niezrzeszony Średnio-zaawansowani; +100 kg
9. Arkadiusz Lewandowski Zenith BJJ West Coast Team Świnoujście Zaawansowani; +100 kg
10. Damian Oziębło Zenith BJJ West Coast Team Świnoujście Początkujący; +100 kg
11. Maciej Gołub Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -83 kg
12. Michał Kaczmarski Dragon’s Den Dragons Den Masters początkujący; +87.9 kg
13. Karina Sójka Dragon’s Den Dragons Den Kobiety zaawansowane; -60 kg
14. Łukasz Wierkowski Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -91 kg
15. Tobias Alencastro Dragon’s Den Dragons Den Zaawansowani; -70 kg
16. Michał Głowacki Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -76 kg
17. Krzysztof Gąska Dragon’s Den Dragons Den Początkujący; -91 kg
18. Konrad Śmieszek Macaco Gold Team Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp Zaawansowani; -83 kg
19. Daniel Urban Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -76 kg
20. Michael Werner BJJ Akademie Berlin BJJ Akademie Berlin Średnio-zaawansowani; -91 kg
21. Tino Kindling BJJ Akademie Berlin BJJ Akademie Berlin Masters zaawansowani; -87.9 kg
22. Janusz Andrejczuk Dragon’s Den Dragons Den Białystok Pro; -65.9 kg
23. Katarzyna Niska Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Kobiety początkujące; -60 kg
24. Marcin Chabielski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
25. Marcin Chabielski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Masters zaawansowani; -76.9 kg
26. Wojciech Pieniak Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
27. Tomasz Bronk Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Zaawansowani; -91 kg
28. Andrzej Lisiewicz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Masters zaawansowani; -87.9 kg
29. Dominik Gierowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Junior; -70 kg
30. Kacper Formela Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -70 kg
31. Maciej Mathea Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Zaawansowani; -83 kg
32. Małgorzata Potyra Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Kobiety początkujące; -70 kg
33. Jarosław Wojtała Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Pro; -87.9 kg
34. Oskar Piechota Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Pro; -87.9 kg
35. Tomasz Budny Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Zaawansowani; -83 kg
36. Oskar Olszewski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -91 kg
37. Wojciech Bezowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
38. Bartosz Łukaszewicz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Pro; -87.9 kg
39. Paweł Czerwiński Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
40. Michał Mik Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -76 kg
41. Bartosz Grygorowicz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -83 kg
42. Szymon Lewandowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -76 kg
43. Filip Kurzawa Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -76 kg
44. Jurand Goszczyński Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -100 kg
45. Magdalena Przybysz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Kobiety zaawansowane; -60 kg
46. Emir Mamytov Ankos Zapasy WCA Junior; -70 kg
47. szymon krupa Octagon octagon jastrzebie Początkujący; -91 kg
48. daniel waluś Octagon octagon jastrzebie Średnio-zaawansowani; -70 kg
49. Michał Włodarczyk Ankos Zapasy WCA Początkujący; -70 kg
50. Patryk Pawlak Berserker’s Team Poland Wrocław Początkujący; -83 kg
51. marcin frankiewicz klub walki grappler KLUB WALKI GRAPPLER Masters zaawansowani; +87.9 kg
52. SŁAWOMIR KRYSIAK Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Początkujący; -83 kg
53. FILIP DYSZY Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Junior; +80 kg
54. ARKADIUSZ PESKO Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Junior; -70 kg
55. ANDRZEJ KUMOR Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Średnio-zaawansowani; -91 kg
56. DENIS KWAŚNY Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Średnio-zaawansowani; -83 kg
57. Damian Archacki Alliance Jiu-jitsu Poznań Początkujący; -76 kg
58. Michał Sadoń Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -91 kg
59. Przemysław Dąbrowski Łomza Łomża Średnio-zaawansowani; -100 kg
60. bartłomiej miński Macaco Gold Team bebson gold team Średnio-zaawansowani; +100 kg
61. Aliaksandr Kadzelia Holy family Holy family Średnio-zaawansowani; -83 kg
62. Cezary Żmuda Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -70 kg
63. Robert Grol Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -70 kg
64. Tomasz Kmita Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -70 kg
65. Tomasz Michałowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -87.9 kg
66. Igor Cieszanowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -70 kg
67. Sebastian Harzyński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -91 kg
68. Remigiusz Rekman Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; -87.9 kg
69. Adrian Lukas Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -70 kg
70. Karol Dzieniszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -87.9 kg
71. Wojciech Kaczor Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -65 kg
72. Wojciech Lech Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
73. Krzysztof Woźniak Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -76 kg
74. Mateusz Rębecki Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
75. Marta Matoga Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -55 kg
76. Artur Krerowicz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; +87.9 kg
77. Artur Krerowicz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -98.9 kg
78. Kornel Zapadka Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; +87.9 kg
79. Kornel Zapadka Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; +99 kg
80. Wojciech Kucharczyk Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -76 kg
81. Michał Janicki Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -83 kg
82. Tomasz Kibitz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -100 kg
83. Szymon August Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -60 kg
84. Mortis Goll Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
85. Kamila Słowikowska Berserker’s Team Poland BT Szczecin Kobiety zaawansowane; -60 kg
86. Krzysztof Rosiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -83 kg
87. Marek Hetmanowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -83 kg
88. Remigiusz Grabowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -83 kg
89. Maksymilian Leśnikowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -91 kg
90. Marian Kłosowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -98.9 kg
91. Marcin Ludwiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -91 kg
92. Kacper Zieziula Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -76 kg
93. Maciej Kałuszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
94. Marcin Dropiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -91 kg
95. Piotr Bagiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -87.9 kg
96. Piotr Bagiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; -87.9 kg
97. Ines Waszkiewicz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Kobiety zaawansowane; -70 kg
98. Patryk Filipowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -83 kg
99. Radosław Włoch Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -100 kg
100. Paweł Dębski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -76 kg
101. Bartosz Chełmowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -65 kg
102. jakub witkowski kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Masters początkujący; -76.9 kg
103. łukasz sieczka kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Początkujący; -83 kg
104. batłomiej sudoł kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Średnio-zaawansowani; +100 kg
105. Dzianis Ihnatok Klub Ryś Ryś Średnio-zaawansowani; -91 kg
106. robert niedzwiecki Macaco Gold Team Fido Gold Team Początkujący; -76 kg
107. Damian Kowenicki Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Masters początkujący; -87.9 kg
108. Adrian Kozicz Macaco Gold Team Horda Gold Team Zaawansowani; -70 kg
109. Karol Brzostowski Macaco Gold Team Horda Gold Team Zaawansowani; -76 kg
110. Kamil Szczypkowski Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Średnio-zaawansowani; -65 kg
111. Aleh Miliakou Holy family Kudo Średnio-zaawansowani; -76 kg
112. Ilya Skorski Holy family Kudo Początkujący; -76 kg
113. Natalia Sauchuk Holy family Kudo Kobiety początkujące; -70 kg
114. ANTON KAZLOUSKI Holy family Kudo Początkujący; -83 kg
115. Aliaksandr Hembitski Holy family Kudo Początkujący; -76 kg
116. DZMITRY ARTAMONAU Holy family Kudo Początkujący; -65 kg
117. ALIAKSEI CHYVYKOU Holy family Kudo Początkujący; -76 kg
118. Kanstantsin Klaudziyeu Holy family Kudo Junior; -60 kg
119. ALIAKSEI TSELIAPUSHKIN Holy family Kudo Początkujący; -83 kg
120. IHAR KALESIN Holy family Kudo Masters początkujący; -87.9 kg
121. Marcin Kozłowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -76 kg
122. Arkadiusz Kuta Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -60 kg
123. Mateusz Błażejewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -75 kg
124. Piotr Jaroszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; +80 kg
125. Piotr Jaroszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -83 kg
126. Artsiom Novik Academia Gorila Gorila-Grodno, Belarus Początkujący; -70 kg
127. Przemysław Rosiak Copacabana Konin Średnio-zaawansowani; -70 kg
128. Michał Szlendak Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -83 kg
129. Rafał Ścibrowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -91 kg
130. Damian Bała Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -65 kg
131. Jerzy Izdebski Akademia Sarmatia Gdańsk Początkujący; -60 kg
132. Jerzy Izdebski Akademia Sarmatia Gdańsk Junior; -55 kg
133. Artur Zaborowski Academia Gorila Academia Gorila Olsztyn Początkujący; -100 kg
134. Paweł Szostak Academia Gorila Academia Gorila Olsztyn Początkujący; -76 kg
135. Wojciech Kois Macaco Gold Team Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp. Zaawansowani; -76 kg
136. Mateusz Zawitowski Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -76 kg
137. tymoteusz Łopaczyk Macaco Gold Team bebson gold team Średnio-zaawansowani; -91 kg
138. adrian borowczyk Macaco Gold Team bebson gold team Średnio-zaawansowani; -70 kg
139. mariusz joniak Macaco Gold Team bebson gold team Junior; -65 kg
140. Bartosz Ostrowski golden fight club golden fight club Początkujący; -70 kg
141. Piotr Szczodrowski Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Średnio-zaawansowani; -83 kg
142. Igor Wojtas Macaco Gold Team Valiant gold team Zaawansowani; -65 kg
143. Kacper Rot Macaco Gold Team Valiant gold team Pro; -76.9 kg
144. Krystian Kosowski Szkoła Walki Drwala SWD Platinium Kraków Początkujący; -83 kg
145. Michal Wiśniewski Berserker’s Team Poland olsztyn Średnio-zaawansowani; -76 kg
146. wojtek olszewski Berserker’s Team Poland olsztyn Masters zaawansowani; -87.9 kg
147. Aliaksandr Bahdanau Holy family Kudo Początkujący; -70 kg
148. ALIAKSEI Stsefanovich Holy family Kudo Junior; -70 kg
149. Islom Kamilov Okniński Team Poland TopTeam Początkujący; -65 kg
150. Mateusz Kiernowicz Berserker’s Team Poland Nowogard Początkujący; -91 kg
151. Grzegorz Chyży Berserker’s Team Poland Nowogard Początkujący; -100 kg
152. łukasz matułajtis Berserker’s Team Poland olsztyn Średnio-zaawansowani; -91 kg
153. Marian Ziółkowski Okniński Team Poland TopTeam Zaawansowani; -76 kg
154. Filip Antczak x x Masters początkujący; +87.9 kg
155. Arkadiusz Nowicki Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Średnio-zaawansowani; -76 kg
156. ARTUR KACZMAREK Academia Gorila ACADEMIA GORILA Początkujący; -76 kg
157. JĘDRZEJ LOSKA Academia Gorila ACADEMIA GORILA Pro; -65.9 kg
158. ANDRZEJ CZAJKA Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -83 kg
159. WŁADYSŁAW MATUSZEWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -100 kg
160. TOMASZ TURBACZEWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Początkujący; -76 kg
161. Dariusz Michalewski Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Średnio-zaawansowani; -91 kg
162. Adam Bunzel Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Junior; +80 kg
163. Kamil Lorek Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Początkujący; -91 kg
164. Łukasz Fryziel Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Średnio-zaawansowani; -91 kg
165. Piotr Lewandowski XYZ Fight Academy Bydgoszcz Bydgoszcz Zaawansowani; -91 kg
166. Łukasz Skarżyński Dragon’s Den Dragons Den Białystok Średnio-zaawansowani; -91 kg
167. Rafał Cimoszuk Dragon’s Den Dragons Den Białystok Początkujący; -91 kg
168. Dawid Widuliński Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -65 kg
169. Damian Zorczykowski Fight Club Łomża Fight Club Łomża Zaawansowani; -70 kg
170. Bartosz Lipowski Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -65 kg
171. Artur Krawczyk Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -76 kg
172. Gerard Bąk Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -83 kg
173. rafał samołyk kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Początkujący; -65 kg
174. Marcin Kamiński Macaco Gold Team Valiant gold team Początkujący; -91 kg
175. Bartek Drabik Macaco Gold Team Valiant gold team Junior; -75 kg
176. Marcin Soszyński Złomiarz Team Gdańsk Początkujący; -70 kg
177. PAWEŁ ŻOCHOWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -76 kg
178. Huber Zaborowski Grappling Kraków Grappling Mielec Średnio-zaawansowani; -76 kg
179. Donata Wiese-Woźniak Zenith BJJ Poznań Kobiety zaawansowane; +70 kg
180. Patryk Nowosielski Marga Submission Fighting marga garwolin Początkujący; -91 kg
181. Piotr Kacprzak Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -60 kg
182. Piotr Kacprzak Dragon’s Den Marga SFG Junior; -60 kg
183. Dawid Gabryluk Dragon’s Den Marga SFG Junior; -80 kg
184. Joanna Gabryluk Dragon’s Den Marga SFG Kobiety początkujące; +70 kg
185. Przemek Dulkowski Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -76 kg
186. Marcin Roleder Dragon’s Den Marga SFG Masters początkujący; -76.9 kg
187. Jacek Czubak Dragon’s Den Marga SFG Średnio-zaawansowani; -91 kg
188. Damian Włoskowicz Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -65 kg
189. Łukasz Siwiec Dragon’s Den Marga SFG Średnio-zaawansowani; -83 kg
190. Darek Święcicki Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -83 kg
191. Darek Święcicki Dragon’s Den Marga SFG Masters początkujący; -87.9 kg
192. Karol Wójcik Dragon’s Den Marga SFG Pro; -65.9 kg
193. Jakub Piesiewicz Dragon’s Den Marga SFG Zaawansowani; -70 kg
194. Anzor Azhiev Ankos Zapasy WCA Zaawansowani; -76 kg
195. Mateusz Donajski Pretorian Gorzów Wlkp Zaawansowani; -100 kg
196. Dawid Czekaj Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -83 kg
197. Maciej Gładysz Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -91 kg
198. Tomasz Pyzik Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -91 kg
199. Arkadiusz Surówka Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -70 kg
200. Robert Brzeziński Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -76 kg
201. Peter Nikolov Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -83 kg
202. Jakub Klempka Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -91 kg
203. marcin kazimierczak Berserker’s Team Poland olsztyn Początkujący; -83 kg
204. Ernest Kolek Alliance Jiu-jitsu Alliance Poznań Pro; -65.9 kg
205. Bej-Ali Umalatov warszawski centrum atletiki wca Początkujący; -65 kg
206. Łukasz Mizura Armia Dęblin Armia Dęblin Średnio-zaawansowani; -83 kg
207. Tomasz Staluszka ENERGIA KOZIENICE ENERGIA FIGHT KOZIENICE Początkujący; -83 kg
208. Marcin Cyganowicz ENERGIA KOZIENICE ENERGIA FIGHT KOZIENICE Początkujący; -76 kg
209. Karol Kutyła ENERGIA KOZIENICE ENERGIA FIGHT KOZIENICE Początkujący; -70 kg
210. Artur Cięszki x x Masters początkujący; -87.9 kg
211. Kamil Wilk Zenith Łódź Zenith Łódź Pro; -65.9 kg
212. Paweł Małocha Zenith Łódź Zenith Łódź Zaawansowani; -100 kg
213. Sławomir Janowski Zenith Łódź Zenith Łódź Pro; -76.9 kg
214. Sebastian Kędziora Zenith Łódź Zenith Łódź Zaawansowani; -70 kg
215. Artur Gozdalik Zenith Łódź Zenith Łódź Średnio-zaawansowani; -76 kg
216. Radosław Modzelewski Zenith Łódź Zenith Łódź Junior; -55 kg
217. Bartłomiej Łańduch Zenith Łódź Zenith Łódź Początkujący; -83 kg
218. Adam Kałuża Strefa Walki Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki Początkujący; -76 kg
219. Przemysław Kośnik Strefa Walki Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki Średnio-zaawansowani; -83 kg
220. Patryk Surdyn BLACK HORSE MMA ŁOMŻA BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Średnio-zaawansowani; -60 kg
221. Bartek Just BLACK HORSE MMA ŁOMŻA BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Junior; -75 kg
222. Krystian Cwalina BLACK HORSE MMA ŁOMŻA BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Junior; -75 kg
223. maciek masłowski Berserker’s Team Poland olsztyn Początkujący; -100 kg
224. piotr rentkowski Berserker’s Team Poland olsztyn Średnio-zaawansowani; -91 kg
225. Michał Rodzik Barracuda Barracuda VT Płock Początkujący; +100 kg
226. Arkadiusz Bielicki Barracuda Barracuda VT Płock Średnio-zaawansowani; -70 kg
227. Przemysław Sójka Barracuda Barracuda VT Płock Średnio-zaawansowani; -91 kg
228. Piotr Gajewicz Barracuda Barracuda VT Płock Masters początkujący; +87.9 kg
229. Michał Cholewiński Barracuda Barracuda VT Płock Średnio-zaawansowani; -91 kg
230. adam florek Forca Brava Opole Forca Brava Opole Średnio-zaawansowani; -100 kg
231. mariusz podborączyński Forca Brava Opole Forca Brava Opole Średnio-zaawansowani; -83 kg
232. Marcin Wysocki Copacabana Warszawa Masters początkujący; -87.9 kg
233. Michał Kaczmarek Copacabana Warszawa Średnio-zaawansowani; -91 kg
234. Karol Muchowski Copacabana Warszawa Zaawansowani; -76 kg
235. Daniel Konicki Copacabana Warszawa Pro; -65.9 kg
236. Damian Piaskowy Copacabana Warszawa Pro; -76.9 kg
237. Jan Bielawski Lutadores Lutadores Kluczbork Zaawansowani; -83 kg
238. Adrian Krzesiak Copacabana Warszawa Zaawansowani; -65 kg
239. Michał Polak Lutadores Lutadores Kluczbork Początkujący; -65 kg
240. Marta Szarecka Copacabana Warszawa Kobiety zaawansowane; +70 kg
241. Denis Muzyka Copacabana Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
242. Karol Milczarek Lutadores Lutadores Kluczbork Początkujący; -70 kg
243. Wojciech Modzelewski Copacabana Warszawa Początkujący; -83 kg
244. Mateusz Szota Lutadores Lutadores Kluczbork Początkujący; -70 kg
245. Piotr Kułak Grappler Ełk Grappler Ełk Początkujący; -91 kg
246. Amadeusz Derda Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Początkujący; -70 kg
247. Darek Nowacki Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -50 kg
248. Kuba Piński Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -65 kg
249. Maciek Rubaniuk Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -60 kg
250. Marcin Kurpisz Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -60 kg
251. Dawid Romański Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Średnio-zaawansowani; -70 kg
252. Hubert Terlecki Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; +80 kg
253. Kamil Iwan Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -65 kg
254. Paweł Ścibisz Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Początkujący; -83 kg
255. Maciej Surma Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Zaawansowani; -100 kg
256. Łukasz Niejodek Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Pro; -76.9 kg
257. Kamil Michalski Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Średnio-zaawansowani; -76 kg
258. Bartosz Zawadzki Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Średnio-zaawansowani; -83 kg
259. Paweł Błachewicz Okniński Team Poland TopTeam Średnio-zaawansowani; -70 kg
260. Daniel Moder Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; -100 kg
261. Darek Majkowski Ikizama Fight Club Alliance Masters początkujący; +87.9 kg
262. Piotr Kobus Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; -83 kg
263. Przemek Tokarz Octagon octagon jastrzebie Średnio-zaawansowani; -76 kg
264. Norbert Warchoł JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Zaawansowani; -70 kg
265. Marcin Gudz JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Początkujący; -91 kg
266. Oskar Tkaczewski JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -83 kg
267. Wojciech Chrzan JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -83 kg
268. Andrzej Zajączkowski JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -70 kg
269. Łukasz Leszczyński JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Początkujący; -76 kg
270. Andrzej Latarowski JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -70 kg
271. Cezary Juszczyk GLKS Nadarzyn GLKS Nadarzyn Średnio-zaawansowani; -100 kg
272. Filip Leonarczyk GLKS Nadarzyn GLKS Nadarzyn Junior; -60 kg
273. Karolina Jaworska GLKS Nadarzyn GLKS Nadarzyn Kobiety początkujące; -70 kg
274. Patryk Wysocki Macaco Gold Team Poznańska Akademia Linke Gold Team Pro; -98.9 kg
275. Kamil Kublik klub walki grappler KLUB WALKI GRAPPLER Początkujący; -70 kg
276. Grzegorz Hajdel Złomiarz Team Gdańsk Masters zaawansowani; -87.9 kg
277. Marek Bujło Złomiarz Team Gdańsk Średnio-zaawansowani; -91 kg
278. Jacek Stolarski Copacabana Białystok Zaawansowani; -76 kg
279. MARIUSZ WIŚNIEWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -76 kg
280. MACIEJ ORZECH Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -70 kg
281. Dawid Wocial Grappler Ełk Grappler Ełk Średnio-zaawansowani; -76 kg
282. TOMASZ RYTEL Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -65 kg
283. Łukasz Witos Spartakus Team Zakopane Spartakus Średnio-zaawansowani; -83 kg
284. ŁUKASZ MILUNAS Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -70 kg
285. Konrad Nowakowski Ankos Zapasy Ankos Zapasy Warszawa Początkujący; -83 kg
286. Adam Pieprzowski Copacabana Łódź Junior; +80 kg
287. Piotr Wrzyszcz Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -100 kg
288. Paweł Tutka Copacabana Copacabana Lublin Zaawansowani; -76 kg
289. Karol Malewicz Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; -83 kg
290. Łukasz Adamski Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; -83 kg
291. Łukasz Wardak Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; +100 kg
292. Jakub Gajewski Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; -76 kg
293. Alan Glina Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -83 kg
294. Jakub Rubaj Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
295. Mateusz Banaszkiewicz Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
296. Valentyn Barabakh Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
297. Filip Starosielec Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
298. Damian Rozdzialik Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
299. Kamil Drukała Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Zaawansowani; -83 kg
300. Bartosz Kulczycki Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Pro; -65.9 kg
301. Karol Kania Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Zaawansowani; -83 kg
302. Daniel Krzywdziński Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Zaawansowani; -65 kg
303. Remigiusz Szelongiewicz Ankos Zapasy Warszawa Początkujący; -76 kg
304. Arkadiusz Kolus KU AZS PWSZ w Skierniewicach i Academia Gorila Skierniewice Początkujący; -83 kg
305. Mariusz Zygmunt Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -83 kg
306. Patryk Władyszewski Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -83 kg
307. Maciej Kwiatkowski Rio Grappling Wrocław Początkujący; -76 kg
308. Maciej Pacuła Rio Grappling Wrocław Średnio-zaawansowani; -76 kg
309. Aleksander Grudziński Rio Grappling Wrocław Początkujący; -76 kg
310. Adrian Grabia Rio Grappling Wrocław Początkujący; -65 kg
311. Sebastian Walczak Zenith BJJ West Coast Team Świnoujście Początkujący; -76 kg
312. Patrycja Lelakowska Berserker’s Team Poland Świnoujście Kobiety początkujące; -70 kg
313. Emil Ram Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -70 kg
314. Dariusz Krzywda Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -100 kg
315. Łukasz Zupnik Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -91 kg
316. Tomasz Zupnik Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -83 kg
317. Bartosz Turlejski Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -91 kg
318. Martyna Kosewska Berserker’s Team Poland Świnoujście Kobiety początkujące; +70 kg
319. MARCIN POLCZYK Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -76 kg
320. Sebastian Kotwica SWD Platinium Team Szkoła Walki Drwala Średnio-zaawansowani; -70 kg
321. Łukasz Heczko SWD Platinium Team Szkoła Walki Drwala Początkujący; -83 kg
322. Jakub Krzemiński Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Średnio-zaawansowani; -83 kg
323. Mateusz Bakaj Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -70 kg
324. Krzysztof Sieradzan Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -70 kg
325. Paweł Chmura Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -91 kg
326. Jakub Tomżyński Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -83 kg
327. Marcin Ciszek Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Zaawansowani; -65 kg
328. Michał Ciszek Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Średnio-zaawansowani; -65 kg
329. Filip Dąbrówka Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Średnio-zaawansowani; -70 kg
330. Adam Pawera Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Średnio-zaawansowani; -70 kg
331. Dominik Balcerak Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; +100 kg
332. Maksymilian Wojcieszak Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Początkujący; -70 kg
333. Przemysław Twarowski Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Średnio-zaawansowani; -83 kg
334. Marek Lesiak Boi Team Boi Team Wrocław Początkujący; -70 kg
335. Michał Orkowski Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; +100 kg
336. Lom Dagaev Ankos Zapasy WCA Zaawansowani; -76 kg
337. Zaur Dagaev Ankos Zapasy WCA Początkujący; -83 kg
338. Piotr Kowal Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Średnio-zaawansowani; -76 kg
339. Kamil Luczak Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -70 kg
340. Adam Niedźwiedź Macaco Gold Team Natala Gold Team Pro; -87.9 kg
341. Kamil Bielecki Macaco Gold Team Natala Gold Team Junior; -75 kg
342. Aleksandra Milczarek Ankos Zapasy Warszawa Kobiety zaawansowane; -70 kg
343. Daniel Młynikowski Rio Grappling rio grappling ostrow wielkopolski Masters początkujący; -76.9 kg
344. Kamil Putra Copacabana Białystok Początkujący; -91 kg
345. Paweł Sawczyński Copacabana Białystok Średnio-zaawansowani; -91 kg
346. Łukasz Szurgot Copacabana Konin Początkujący; -76 kg
347. Muslim Marek Goraj Arrachion olsztyn Początkujący; -65 kg
348. Piotr Sermak Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -83 kg
349. Patryk Pindelski brak klubu brak klubu Początkujący; -76 kg
350. Piotr Wardak Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -76 kg
351. Jakub Jaśkaniec Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -65 kg
352. Piotr Wójcik Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -65 kg
353. Ariel Papuga Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -70 kg
354. Łukasz Szczepaniak Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -76 kg
355. Bartłomiej Stańczyk Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -76 kg
356. Mikołaj Stępkowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -70 kg
357. Bartosz Lesko Mad Dogs Team Mad Dogs Team Początkujący; -91 kg
358. Krzysztof KAzimierczak Mad Dogs Team Mad Dogs Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
359. Bartosz Chyrek Mad Dogs Team Mad Dogs Team Zaawansowani; -83 kg
360. Mateusz Czarnowski Mad Dogs Team Mad Dogs Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
361. Adrian Pohnke Mad Dogs Team Mad Dogs Team Początkujący; -91 kg
362. Jacek Kreft Mad Dogs Team Mad Dogs Team Zaawansowani; -76 kg
363. Patryk Pieńczykowski Copacabana Rosomak Początkujący; -91 kg
364. Artur Drążek XYZ Fight Academy Bydgoszcz Bydgoszcz Średnio-zaawansowani; -70 kg
365. Marcel Kwiecień Rio Grappling Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza Junior; +80 kg
366. Artur Pujszo XYZ Fight Academy Bydgoszcz Bydgoszcz Zaawansowani; +100 kg
367. Mateusz Szyszka Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Rzeszów Początkujący; -76 kg
368. Sebastian Pacia Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Rzeszów Początkujący; -76 kg
369. Jan Grabowski Berserker’s Team Poland Słubice Początkujący; -70 kg
370. Adam Palacz Berserker’s Team Poland Słubice Początkujący; -83 kg
371. Piotr Szyba Berserker’s Team Poland Słubice Średnio-zaawansowani; -83 kg
372. Dominik Malinowski Copacabana Warszawa Średnio-zaawansowani; -70 kg
373. Rafał Zawidzki Rio Grappling Rio Grappling Club Ostrow Wielkopolski Masters zaawansowani; -87.9 kg
374. Kacper Szalast Zenith BJJ Legia Fight Club Średnio-zaawansowani; -91 kg
375. Kamil Tur Zenith BJJ Legia Fight Club Początkujący; -70 kg
376. Adam Zieliński Zenith BJJ Legia Fight Club Średnio-zaawansowani; -65 kg
377. Giorgi Varsimashvili Zenith BJJ Legia Fight Club Początkujący; -83 kg
378. Krzysztof Suchorabski Copacabana Copacabana Kielce Pro; -76.9 kg
379. Kamil Głaszczka Zenith BJJ Legia Fight Club Początkujący; -91 kg
380. Sebastian Maciejewski Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Fight Fabric Łódź Pro; +99 kg
381. Cezary Dzięcioł Copacabana Copacabana Kielce Średnio-zaawansowani; -60 kg
382. Maciej Gradecki Bone Breakers Zgierz Bone Breakers Zgierz Początkujący; -76 kg
383. Artur Kęska MMA Czarni Słupsk MMA Czarni Słupsk Masters początkujący; +87.9 kg
384. Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk MMA Czarni Słupsk Masters zaawansowani; -76.9 kg
385. Daniel Krakowiak Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Masters zaawansowani; -76.9 kg
386. Michal Ciupak Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Początkujący; -76 kg
387. Bartek Serweta Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Początkujący; -70 kg
388. Dariusz Tyczyński Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Początkujący; -91 kg
389. Przemysław Szyszka FIGHT FABRIC FIGHT FABRIC Średnio-zaawansowani; -91 kg
390. Kinga Jędrasik FIGHT FABRIC FIGHT FABRIC Kobiety zaawansowane; -60 kg
391. Jakub Maszczak Exilados Koszalin Exilados Koszalin Zaawansowani; -65 kg
392. Kamil Wójcik BoneBreakers Zgierz BoneBreakers Kutno Początkujący; -76 kg
393. Maciek Gradecki BoneBreakers Zgierz BoneBreakers Kutno Początkujący; -76 kg
394. Tomasz Kalata Macaco Gold Team Poznańska Akademia Linke Gold Team Początkujący; -83 kg
395. Oleg Sogor Alliance Jiu-jitsu Grappling Lviv Pro; -65.9 kg
396. Tomasz Leśnikowski Berserker’s Team Poland Berserkers Team Wielkopolska Średnio-zaawansowani; -83 kg
397. Mateusz Lurc Berserker’s Team Poland Berserkers Team Wielkopolska Zaawansowani; -91 kg
398. Łukasz Książek Grappling Kraków Grappling Rabka Masters zaawansowani; -87.9 kg
399. Bartek Niewęgłowski Nastula Club Nastula Club Średnio-zaawansowani; -83 kg
400. Kamil Uminski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; +99 kg
401. Nikodem Nawrocki Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; +100 kg
402. Sebastian Jajus Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -100 kg
403. Krzysztof Męczykowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -83 kg
404. Jakub Trojan Macaco Gold Team Chaos Gold Team Zaawansowani; -91 kg
405. Zbigniew Sikora Macaco Gold Team Chaos Gold Team Zaawansowani; -70 kg
406. Łukasz Załęski Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
407. Krzysztof Rejzner Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
408. Maciej Cichocki Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
409. Karol Rypina Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -91 kg
410. Piotr Lasocki Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -91 kg
411. Krzysztof Szafka Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
412. Tomasz Warowny Macaco Gold Team Chaos Gold Team Masters początkujący; +87.9 kg
413. Rafał Sępkowski S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -83 kg
414. Mateusz Sitniak S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -65 kg
415. Krzysztof Kaczmarczyk S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -91 kg
416. Piotr Adamski S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -100 kg
417. Piotr Gołębiewski S4 S4 Fight&Cross Gym Masters początkujący; +87.9 kg
418. Armen Stepanyan S4 S4 Fight&Cross Gym Zaawansowani; -70 kg
419. Marcin Fronczak Ikizama Fight Club Alliance Masters początkujący; -87.9 kg
420. Kamil Zieliński Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; +100 kg
421. Kamil Dusiński Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; -100 kg
422. Piotr Gwizdowski Grappling Kraków Grappling Kraków Masters początkujący; -87.9 kg
423. Michał Boduszek War Dogs Lubliniec War Dogs Lubliniec Zaawansowani; -76 kg
424. Daniel Wojtkowski Ankos Zapasy WCA Średnio-zaawansowani; -70 kg
425. Krzysztof Zakładowski Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -100 kg
426. Karol Zalewski Zenith BJJ Invictus Bjj Wrocław Początkujący; -100 kg
427. GRZEGORZ KOWALCZYK Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -91 kg
428. Adrian Stepnowski Nastula Club Nastula Club Początkujący; -70 kg
429. Krzysztof Ciurzyński Nastula Club Nastula Club Początkujący; -83 kg
430. Marcin Sejdak Nastula Club Nastula Club Początkujący; -91 kg
431. Wawrzyniec Moskwa Nastula Club Nastula Club Początkujący; -76 kg
432. Maksymilian Łosiowski Nastula Club Nastula Club Początkujący; -83 kg
433. Mateusz Piskorz Nastula Club Nastula Club Pro; -87.9 kg
434. Arkadiusz Jędraczka Nastula Club Nastula Club Pro; -87.9 kg
435. Piotr Rakowski Nastula Club Nastula Club Średnio-zaawansowani; -83 kg
436. Wiktor Szymański Nastula Club Nastula Club Junior; -60 kg
437. Łukasz Tarnowski Nastula Club Nastula Club Junior; +80 kg
438. Damian Majewski Nastula Club Nastula Club Początkujący; -83 kg
439. Arkadiusz Chojnowski Nastula Club Nastula Club Średnio-zaawansowani; -70 kg
440. Konrad Ozimek Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -65 kg
441. Piotr Kurowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -83 kg
442. Jarosław Leśniczuk Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
443. Tomasz Ołdak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters początkujący; +87.9 kg
444. Bartosz Krzowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -83 kg
445. Jakub Lisiński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
446. Adam Parafiańczuk Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
447. Mateusz Siński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -76 kg
448. Maciej Skalski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -91 kg
449. Karol Skalski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
450. Kamil Lewandowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
451. Paweł Stuhldreer Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
452. Tomasz Skarzyński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -76 kg
453. Kamil Zachlowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -100 kg
454. Antoni Wawrzeńczyk Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
455. Jacek Łysiak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
456. Patryk Zając Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
457. Marcin Adamski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
458. Paweł Szymoniak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -91 kg
459. Jakub Wąsowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
460. Łukasz Trzeciak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -65 kg
461. Patryk Sasin Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
462. Arkadiusz Grodzki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -83 kg
463. Zbigniew Bryl Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters początkujący; +87.9 kg
464. Karol Kurek Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -70 kg
465. Marcin Blicharz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -70 kg
466. Mikołąj Rubka Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
467. Robert Śmiech Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -65 kg
468. Michał Szczurowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -76 kg
469. Rafał Sosnowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; +99 kg
470. Rafał Madej Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
471. Piotr Fręchowicz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
472. Michał Wojtas Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -76 kg
473. Michał Górczyński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
474. Szymon Siwicki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
475. Marcin Długokęcki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -100 kg
476. Grzegorz Furga Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
477. Kuba Pyda Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -65 kg
478. Karolina Lech Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Kobiety początkujące; -70 kg
479. Tomasz Mączka Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
480. Błażej Lasecki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -83 kg
481. Hiroshi Iwasaki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
482. Zofia Szawernowska Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Kobiety zaawansowane; -60 kg
483. Jakub Skowroński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
484. Jakub Skowroński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters początkujący; -87.9 kg
485. Mateusz Waśko Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -91 kg
486. Kuba Witkowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
487. Jerzy Toeplitz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters zaawansowani; -76.9 kg
488. Łukasz Żelechowski Niezrzeszony Warszawa Początkujący; -60 kg
489. Mateusz Watras Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Rzeszów Początkujący; -100 kg
490. Witold Wyzrzykowski Mławskie Centrum Sportów Walki Grappling Team Mława Początkujący; -91 kg
491. Łukasz Ojczewski Akademia Sarmatia Akademia Sarmatia Gdańsk Początkujący; -65 kg
492. ALEKSANDER PISKUREWICZ Academia Gorila ACADEMIA GORILA Masters początkujący; +87.9 kg
493. Mateusz Suwara Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -70 kg
494. Piotr Woźniak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -76 kg
495. Zbigniew Wyszyński Akademia Lwa Akademia Lwa Masters początkujący; -76.9 kg
496. Radosław Albrecht Akademia Lwa Akademia Lwa Początkujący; -91 kg
497. Tomasz Grieger Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
498. Maciej Korona Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -76 kg
499. Kacper Jaworowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -83 kg
500. Tomasz Teper Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -70 kg
501. Grzegorz Kasprzak Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -65 kg
502. Robert Serwin Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -83 kg
503. Sebastian Jasiński Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -76 kg
504. Aleksander Rychlik S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -91 kg
505. Krzysztof Anuszewski Copacabana Warszawa Pro; -98.9 kg
506. Karol Ziemichód Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -100 kg
507. Patryk Dąbkowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Pisz Początkujący; -76 kg
508. Oskar Choinski Alliance Jiu-jitsu Alliance Pisz Początkujący; -65 kg
509. Paweł Synowiec Alliance Jiu-jitsu Alliance Pisz Średnio-zaawansowani; -76 kg
510. Kacper Wójcik Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -100 kg
511. Tomasz Gutt S4 S4 Fight&Cross Gym Początkujący; -83 kg
Udostępnij
Oceń artykuł
Komentarze
  • Thanks for sharing your thoughts about %meta_keyword%. Regards|

    13 grudnia 2015
  • I have been exploring for a little for any high quality articles or blog posts on this sort of area . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this site. Studying this info So i am glad to exhibit that I’ve a very just right uncanny feeling I found out exactly what I needed. I most surely will make sure to don?t omit this website and give it a glance on a constant basis.|

    14 grudnia 2015
  • Oh my goodness! Awesome article dude! Thank you so much, However I am experiencing difficulties with your RSS. I don’t know the reason why I am unable to join it. Is there anybody getting similar RSS problems? Anyone that knows the solution can you kindly respond? Thanx!!|

    14 grudnia 2015
  • Appreciate the recommendation. Will try it out.|

    14 grudnia 2015
  • It’s remarkable to pay a visit this web page and reading the views of all colleagues regarding this article, while I am also keen of getting know-how.|

    14 grudnia 2015
  • This is the perfect webpage for everyone who really wants to find out about this topic. You realize so much its almost hard to argue with you (not that I actually will need to…HaHa). You definitely put a fresh spin on a topic that has been discussed for ages. Wonderful stuff, just great!|

    14 grudnia 2015
  • How do I get my WordPress blog posts to get views in the days after I first post them?

    14 grudnia 2015
  • Definitely believe that which you stated. Your favorite justification appeared to be on the web the simplest thing to be aware of. I say to you, I certainly get annoyed while people consider worries that they plainly don’t know about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out the whole thing without having side-effects , people can take a signal. Will likely be back to get more. Thanks|

    14 grudnia 2015
  • I have been surfing online greater than 3 hours today, yet I by no means discovered any attention-grabbing article like yours. It’s beautiful price sufficient for me. In my view, if all webmasters and bloggers made excellent content as you did, the web can be a lot more helpful than ever before.|

    14 grudnia 2015
  • I have been absent for a while, but now I remember why I used to love this blog. Thank you, I¡¦ll try and check back more often. How frequently you update your website?

    14 grudnia 2015
  • If some one wishes to be updated with newest technologies then he must be pay a quick visit this web site and be up to date all the time.|

    14 grudnia 2015
  • Thank you for sharing with us, I conceive this website genuinely stands out : D.

    14 grudnia 2015
  • Its like you read my mind! You appear to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but other than that, this is magnificent blog. A fantastic read. I’ll certainly be back.

    14 grudnia 2015
  • I am really impressed with your writing skills and also with the layout on your blog. Is this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway keep up the nice quality writing, it’s rare to see a great blog like this one today..

    14 grudnia 2015
  • Yes! Finally something about %keyword1%.|

    14 grudnia 2015
  • Greetings I am so glad I found your blog, I really found you by mistake, while I was researching on Askjeeve for something else, Anyways I am here now and would just like to say thanks for a incredible post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to browse it all at the minute but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the fantastic jo.|

    14 grudnia 2015

Napisz komentarz