Strona głównaZawodyADCCListy startowe – XI Mistrzostwa Polski ADCC Warszawa

Listy startowe – XI Mistrzostwa Polski ADCC Warszawa

Listy startowe – XI Mistrzostwa Polski ADCC Warszawa

Przedstawiamy listy startowe XI Mistrzostw Polski ADCC w Warszawie, w których weźmie udział aż 511 zawodników

XI Mistrzostwa Polski ADCC

Przedstawiamy listy startowe XI Mistrzostw Polski ADCC w Warszawie, w których weźmie udział aż 511 zawodników!
Źródło: grapplerinfo.pl

nr. Imię i nazwisko Team Filia Kategoria
1. Jerzy Toeplitz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -65.9 kg
2. Piotr Osiński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
3. Michał Korytowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
4. Michał Komosa Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -65 kg
5. Mansur Azhiev Ankos Zapasy WCA Junior; -60 kg
6. Adam Górny Złomiarz Team Gdańsk Pro; -65.9 kg
7. Daniel Piotrowski Złomiarz Team Gdańsk Początkujący; -83 kg
8. Grzegorz Jędrzejewski Niezrzeszony niezrzeszony Średnio-zaawansowani; +100 kg
9. Arkadiusz Lewandowski Zenith BJJ West Coast Team Świnoujście Zaawansowani; +100 kg
10. Damian Oziębło Zenith BJJ West Coast Team Świnoujście Początkujący; +100 kg
11. Maciej Gołub Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -83 kg
12. Michał Kaczmarski Dragon’s Den Dragons Den Masters początkujący; +87.9 kg
13. Karina Sójka Dragon’s Den Dragons Den Kobiety zaawansowane; -60 kg
14. Łukasz Wierkowski Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -91 kg
15. Tobias Alencastro Dragon’s Den Dragons Den Zaawansowani; -70 kg
16. Michał Głowacki Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -76 kg
17. Krzysztof Gąska Dragon’s Den Dragons Den Początkujący; -91 kg
18. Konrad Śmieszek Macaco Gold Team Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp Zaawansowani; -83 kg
19. Daniel Urban Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -76 kg
20. Michael Werner BJJ Akademie Berlin BJJ Akademie Berlin Średnio-zaawansowani; -91 kg
21. Tino Kindling BJJ Akademie Berlin BJJ Akademie Berlin Masters zaawansowani; -87.9 kg
22. Janusz Andrejczuk Dragon’s Den Dragons Den Białystok Pro; -65.9 kg
23. Katarzyna Niska Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Kobiety początkujące; -60 kg
24. Marcin Chabielski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
25. Marcin Chabielski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Masters zaawansowani; -76.9 kg
26. Wojciech Pieniak Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
27. Tomasz Bronk Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Zaawansowani; -91 kg
28. Andrzej Lisiewicz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Masters zaawansowani; -87.9 kg
29. Dominik Gierowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Junior; -70 kg
30. Kacper Formela Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -70 kg
31. Maciej Mathea Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Zaawansowani; -83 kg
32. Małgorzata Potyra Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Kobiety początkujące; -70 kg
33. Jarosław Wojtała Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Pro; -87.9 kg
34. Oskar Piechota Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Pro; -87.9 kg
35. Tomasz Budny Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Zaawansowani; -83 kg
36. Oskar Olszewski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -91 kg
37. Wojciech Bezowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
38. Bartosz Łukaszewicz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Pro; -87.9 kg
39. Paweł Czerwiński Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
40. Michał Mik Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -76 kg
41. Bartosz Grygorowicz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -83 kg
42. Szymon Lewandowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -76 kg
43. Filip Kurzawa Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -76 kg
44. Jurand Goszczyński Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -100 kg
45. Magdalena Przybysz Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Kobiety zaawansowane; -60 kg
46. Emir Mamytov Ankos Zapasy WCA Junior; -70 kg
47. szymon krupa Octagon octagon jastrzebie Początkujący; -91 kg
48. daniel waluś Octagon octagon jastrzebie Średnio-zaawansowani; -70 kg
49. Michał Włodarczyk Ankos Zapasy WCA Początkujący; -70 kg
50. Patryk Pawlak Berserker’s Team Poland Wrocław Początkujący; -83 kg
51. marcin frankiewicz klub walki grappler KLUB WALKI GRAPPLER Masters zaawansowani; +87.9 kg
52. SŁAWOMIR KRYSIAK Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Początkujący; -83 kg
53. FILIP DYSZY Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Junior; +80 kg
54. ARKADIUSZ PESKO Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Junior; -70 kg
55. ANDRZEJ KUMOR Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Średnio-zaawansowani; -91 kg
56. DENIS KWAŚNY Gracie Barra (Team Draculino) GB CHORZÓW SPARTAN TEAM Średnio-zaawansowani; -83 kg
57. Damian Archacki Alliance Jiu-jitsu Poznań Początkujący; -76 kg
58. Michał Sadoń Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -91 kg
59. Przemysław Dąbrowski Łomza Łomża Średnio-zaawansowani; -100 kg
60. bartłomiej miński Macaco Gold Team bebson gold team Średnio-zaawansowani; +100 kg
61. Aliaksandr Kadzelia Holy family Holy family Średnio-zaawansowani; -83 kg
62. Cezary Żmuda Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -70 kg
63. Robert Grol Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -70 kg
64. Tomasz Kmita Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -70 kg
65. Tomasz Michałowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -87.9 kg
66. Igor Cieszanowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -70 kg
67. Sebastian Harzyński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -91 kg
68. Remigiusz Rekman Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; -87.9 kg
69. Adrian Lukas Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -70 kg
70. Karol Dzieniszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -87.9 kg
71. Wojciech Kaczor Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -65 kg
72. Wojciech Lech Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
73. Krzysztof Woźniak Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -76 kg
74. Mateusz Rębecki Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
75. Marta Matoga Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -55 kg
76. Artur Krerowicz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; +87.9 kg
77. Artur Krerowicz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -98.9 kg
78. Kornel Zapadka Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; +87.9 kg
79. Kornel Zapadka Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; +99 kg
80. Wojciech Kucharczyk Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -76 kg
81. Michał Janicki Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -83 kg
82. Tomasz Kibitz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -100 kg
83. Szymon August Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -60 kg
84. Mortis Goll Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
85. Kamila Słowikowska Berserker’s Team Poland BT Szczecin Kobiety zaawansowane; -60 kg
86. Krzysztof Rosiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -83 kg
87. Marek Hetmanowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -83 kg
88. Remigiusz Grabowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -83 kg
89. Maksymilian Leśnikowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -91 kg
90. Marian Kłosowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -98.9 kg
91. Marcin Ludwiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -91 kg
92. Kacper Zieziula Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -76 kg
93. Maciej Kałuszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
94. Marcin Dropiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -91 kg
95. Piotr Bagiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -87.9 kg
96. Piotr Bagiński Berserker’s Team Poland BT Szczecin Masters zaawansowani; -87.9 kg
97. Ines Waszkiewicz Berserker’s Team Poland BT Szczecin Kobiety zaawansowane; -70 kg
98. Patryk Filipowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -83 kg
99. Radosław Włoch Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -100 kg
100. Paweł Dębski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -76 kg
101. Bartosz Chełmowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -65 kg
102. jakub witkowski kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Masters początkujący; -76.9 kg
103. łukasz sieczka kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Początkujący; -83 kg
104. batłomiej sudoł kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Średnio-zaawansowani; +100 kg
105. Dzianis Ihnatok Klub Ryś Ryś Średnio-zaawansowani; -91 kg
106. robert niedzwiecki Macaco Gold Team Fido Gold Team Początkujący; -76 kg
107. Damian Kowenicki Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Masters początkujący; -87.9 kg
108. Adrian Kozicz Macaco Gold Team Horda Gold Team Zaawansowani; -70 kg
109. Karol Brzostowski Macaco Gold Team Horda Gold Team Zaawansowani; -76 kg
110. Kamil Szczypkowski Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Średnio-zaawansowani; -65 kg
111. Aleh Miliakou Holy family Kudo Średnio-zaawansowani; -76 kg
112. Ilya Skorski Holy family Kudo Początkujący; -76 kg
113. Natalia Sauchuk Holy family Kudo Kobiety początkujące; -70 kg
114. ANTON KAZLOUSKI Holy family Kudo Początkujący; -83 kg
115. Aliaksandr Hembitski Holy family Kudo Początkujący; -76 kg
116. DZMITRY ARTAMONAU Holy family Kudo Początkujący; -65 kg
117. ALIAKSEI CHYVYKOU Holy family Kudo Początkujący; -76 kg
118. Kanstantsin Klaudziyeu Holy family Kudo Junior; -60 kg
119. ALIAKSEI TSELIAPUSHKIN Holy family Kudo Początkujący; -83 kg
120. IHAR KALESIN Holy family Kudo Masters początkujący; -87.9 kg
121. Marcin Kozłowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -76 kg
122. Arkadiusz Kuta Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -60 kg
123. Mateusz Błażejewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -75 kg
124. Piotr Jaroszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; +80 kg
125. Piotr Jaroszewski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -83 kg
126. Artsiom Novik Academia Gorila Gorila-Grodno, Belarus Początkujący; -70 kg
127. Przemysław Rosiak Copacabana Konin Średnio-zaawansowani; -70 kg
128. Michał Szlendak Berserker’s Team Poland BT Szczecin Zaawansowani; -83 kg
129. Rafał Ścibrowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; -91 kg
130. Damian Bała Berserker’s Team Poland BT Szczecin Początkujący; -65 kg
131. Jerzy Izdebski Akademia Sarmatia Gdańsk Początkujący; -60 kg
132. Jerzy Izdebski Akademia Sarmatia Gdańsk Junior; -55 kg
133. Artur Zaborowski Academia Gorila Academia Gorila Olsztyn Początkujący; -100 kg
134. Paweł Szostak Academia Gorila Academia Gorila Olsztyn Początkujący; -76 kg
135. Wojciech Kois Macaco Gold Team Strzelec Gold Team Ostrów Wlkp. Zaawansowani; -76 kg
136. Mateusz Zawitowski Dragon’s Den Dragons Den Średnio-zaawansowani; -76 kg
137. tymoteusz Łopaczyk Macaco Gold Team bebson gold team Średnio-zaawansowani; -91 kg
138. adrian borowczyk Macaco Gold Team bebson gold team Średnio-zaawansowani; -70 kg
139. mariusz joniak Macaco Gold Team bebson gold team Junior; -65 kg
140. Bartosz Ostrowski golden fight club golden fight club Początkujący; -70 kg
141. Piotr Szczodrowski Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Średnio-zaawansowani; -83 kg
142. Igor Wojtas Macaco Gold Team Valiant gold team Zaawansowani; -65 kg
143. Kacper Rot Macaco Gold Team Valiant gold team Pro; -76.9 kg
144. Krystian Kosowski Szkoła Walki Drwala SWD Platinium Kraków Początkujący; -83 kg
145. Michal Wiśniewski Berserker’s Team Poland olsztyn Średnio-zaawansowani; -76 kg
146. wojtek olszewski Berserker’s Team Poland olsztyn Masters zaawansowani; -87.9 kg
147. Aliaksandr Bahdanau Holy family Kudo Początkujący; -70 kg
148. ALIAKSEI Stsefanovich Holy family Kudo Junior; -70 kg
149. Islom Kamilov Okniński Team Poland TopTeam Początkujący; -65 kg
150. Mateusz Kiernowicz Berserker’s Team Poland Nowogard Początkujący; -91 kg
151. Grzegorz Chyży Berserker’s Team Poland Nowogard Początkujący; -100 kg
152. łukasz matułajtis Berserker’s Team Poland olsztyn Średnio-zaawansowani; -91 kg
153. Marian Ziółkowski Okniński Team Poland TopTeam Zaawansowani; -76 kg
154. Filip Antczak x x Masters początkujący; +87.9 kg
155. Arkadiusz Nowicki Gracie Barra (Team Draculino) Łódź Średnio-zaawansowani; -76 kg
156. ARTUR KACZMAREK Academia Gorila ACADEMIA GORILA Początkujący; -76 kg
157. JĘDRZEJ LOSKA Academia Gorila ACADEMIA GORILA Pro; -65.9 kg
158. ANDRZEJ CZAJKA Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -83 kg
159. WŁADYSŁAW MATUSZEWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -100 kg
160. TOMASZ TURBACZEWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Początkujący; -76 kg
161. Dariusz Michalewski Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Średnio-zaawansowani; -91 kg
162. Adam Bunzel Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Junior; +80 kg
163. Kamil Lorek Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Początkujący; -91 kg
164. Łukasz Fryziel Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Klub Sportowy Gladiatores Krapkowice Średnio-zaawansowani; -91 kg
165. Piotr Lewandowski XYZ Fight Academy Bydgoszcz Bydgoszcz Zaawansowani; -91 kg
166. Łukasz Skarżyński Dragon’s Den Dragons Den Białystok Średnio-zaawansowani; -91 kg
167. Rafał Cimoszuk Dragon’s Den Dragons Den Białystok Początkujący; -91 kg
168. Dawid Widuliński Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -65 kg
169. Damian Zorczykowski Fight Club Łomża Fight Club Łomża Zaawansowani; -70 kg
170. Bartosz Lipowski Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -65 kg
171. Artur Krawczyk Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -76 kg
172. Gerard Bąk Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -83 kg
173. rafał samołyk kaito team stalowa wola kaito team stalowa wola Początkujący; -65 kg
174. Marcin Kamiński Macaco Gold Team Valiant gold team Początkujący; -91 kg
175. Bartek Drabik Macaco Gold Team Valiant gold team Junior; -75 kg
176. Marcin Soszyński Złomiarz Team Gdańsk Początkujący; -70 kg
177. PAWEŁ ŻOCHOWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -76 kg
178. Huber Zaborowski Grappling Kraków Grappling Mielec Średnio-zaawansowani; -76 kg
179. Donata Wiese-Woźniak Zenith BJJ Poznań Kobiety zaawansowane; +70 kg
180. Patryk Nowosielski Marga Submission Fighting marga garwolin Początkujący; -91 kg
181. Piotr Kacprzak Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -60 kg
182. Piotr Kacprzak Dragon’s Den Marga SFG Junior; -60 kg
183. Dawid Gabryluk Dragon’s Den Marga SFG Junior; -80 kg
184. Joanna Gabryluk Dragon’s Den Marga SFG Kobiety początkujące; +70 kg
185. Przemek Dulkowski Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -76 kg
186. Marcin Roleder Dragon’s Den Marga SFG Masters początkujący; -76.9 kg
187. Jacek Czubak Dragon’s Den Marga SFG Średnio-zaawansowani; -91 kg
188. Damian Włoskowicz Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -65 kg
189. Łukasz Siwiec Dragon’s Den Marga SFG Średnio-zaawansowani; -83 kg
190. Darek Święcicki Dragon’s Den Marga SFG Początkujący; -83 kg
191. Darek Święcicki Dragon’s Den Marga SFG Masters początkujący; -87.9 kg
192. Karol Wójcik Dragon’s Den Marga SFG Pro; -65.9 kg
193. Jakub Piesiewicz Dragon’s Den Marga SFG Zaawansowani; -70 kg
194. Anzor Azhiev Ankos Zapasy WCA Zaawansowani; -76 kg
195. Mateusz Donajski Pretorian Gorzów Wlkp Zaawansowani; -100 kg
196. Dawid Czekaj Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -83 kg
197. Maciej Gładysz Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -91 kg
198. Tomasz Pyzik Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -91 kg
199. Arkadiusz Surówka Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -70 kg
200. Robert Brzeziński Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -76 kg
201. Peter Nikolov Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -83 kg
202. Jakub Klempka Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -91 kg
203. marcin kazimierczak Berserker’s Team Poland olsztyn Początkujący; -83 kg
204. Ernest Kolek Alliance Jiu-jitsu Alliance Poznań Pro; -65.9 kg
205. Bej-Ali Umalatov warszawski centrum atletiki wca Początkujący; -65 kg
206. Łukasz Mizura Armia Dęblin Armia Dęblin Średnio-zaawansowani; -83 kg
207. Tomasz Staluszka ENERGIA KOZIENICE ENERGIA FIGHT KOZIENICE Początkujący; -83 kg
208. Marcin Cyganowicz ENERGIA KOZIENICE ENERGIA FIGHT KOZIENICE Początkujący; -76 kg
209. Karol Kutyła ENERGIA KOZIENICE ENERGIA FIGHT KOZIENICE Początkujący; -70 kg
210. Artur Cięszki x x Masters początkujący; -87.9 kg
211. Kamil Wilk Zenith Łódź Zenith Łódź Pro; -65.9 kg
212. Paweł Małocha Zenith Łódź Zenith Łódź Zaawansowani; -100 kg
213. Sławomir Janowski Zenith Łódź Zenith Łódź Pro; -76.9 kg
214. Sebastian Kędziora Zenith Łódź Zenith Łódź Zaawansowani; -70 kg
215. Artur Gozdalik Zenith Łódź Zenith Łódź Średnio-zaawansowani; -76 kg
216. Radosław Modzelewski Zenith Łódź Zenith Łódź Junior; -55 kg
217. Bartłomiej Łańduch Zenith Łódź Zenith Łódź Początkujący; -83 kg
218. Adam Kałuża Strefa Walki Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki Początkujący; -76 kg
219. Przemysław Kośnik Strefa Walki Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki Średnio-zaawansowani; -83 kg
220. Patryk Surdyn BLACK HORSE MMA ŁOMŻA BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Średnio-zaawansowani; -60 kg
221. Bartek Just BLACK HORSE MMA ŁOMŻA BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Junior; -75 kg
222. Krystian Cwalina BLACK HORSE MMA ŁOMŻA BLACK HORSE MMA ŁOMŻA Junior; -75 kg
223. maciek masłowski Berserker’s Team Poland olsztyn Początkujący; -100 kg
224. piotr rentkowski Berserker’s Team Poland olsztyn Średnio-zaawansowani; -91 kg
225. Michał Rodzik Barracuda Barracuda VT Płock Początkujący; +100 kg
226. Arkadiusz Bielicki Barracuda Barracuda VT Płock Średnio-zaawansowani; -70 kg
227. Przemysław Sójka Barracuda Barracuda VT Płock Średnio-zaawansowani; -91 kg
228. Piotr Gajewicz Barracuda Barracuda VT Płock Masters początkujący; +87.9 kg
229. Michał Cholewiński Barracuda Barracuda VT Płock Średnio-zaawansowani; -91 kg
230. adam florek Forca Brava Opole Forca Brava Opole Średnio-zaawansowani; -100 kg
231. mariusz podborączyński Forca Brava Opole Forca Brava Opole Średnio-zaawansowani; -83 kg
232. Marcin Wysocki Copacabana Warszawa Masters początkujący; -87.9 kg
233. Michał Kaczmarek Copacabana Warszawa Średnio-zaawansowani; -91 kg
234. Karol Muchowski Copacabana Warszawa Zaawansowani; -76 kg
235. Daniel Konicki Copacabana Warszawa Pro; -65.9 kg
236. Damian Piaskowy Copacabana Warszawa Pro; -76.9 kg
237. Jan Bielawski Lutadores Lutadores Kluczbork Zaawansowani; -83 kg
238. Adrian Krzesiak Copacabana Warszawa Zaawansowani; -65 kg
239. Michał Polak Lutadores Lutadores Kluczbork Początkujący; -65 kg
240. Marta Szarecka Copacabana Warszawa Kobiety zaawansowane; +70 kg
241. Denis Muzyka Copacabana Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
242. Karol Milczarek Lutadores Lutadores Kluczbork Początkujący; -70 kg
243. Wojciech Modzelewski Copacabana Warszawa Początkujący; -83 kg
244. Mateusz Szota Lutadores Lutadores Kluczbork Początkujący; -70 kg
245. Piotr Kułak Grappler Ełk Grappler Ełk Początkujący; -91 kg
246. Amadeusz Derda Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Początkujący; -70 kg
247. Darek Nowacki Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -50 kg
248. Kuba Piński Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -65 kg
249. Maciek Rubaniuk Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -60 kg
250. Marcin Kurpisz Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -60 kg
251. Dawid Romański Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Średnio-zaawansowani; -70 kg
252. Hubert Terlecki Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; +80 kg
253. Kamil Iwan Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Junior; -65 kg
254. Paweł Ścibisz Berserker’s Team Poland Berserkers Team Białogard Początkujący; -83 kg
255. Maciej Surma Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Zaawansowani; -100 kg
256. Łukasz Niejodek Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Pro; -76.9 kg
257. Kamil Michalski Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Średnio-zaawansowani; -76 kg
258. Bartosz Zawadzki Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Sosnowiec Średnio-zaawansowani; -83 kg
259. Paweł Błachewicz Okniński Team Poland TopTeam Średnio-zaawansowani; -70 kg
260. Daniel Moder Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; -100 kg
261. Darek Majkowski Ikizama Fight Club Alliance Masters początkujący; +87.9 kg
262. Piotr Kobus Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; -83 kg
263. Przemek Tokarz Octagon octagon jastrzebie Średnio-zaawansowani; -76 kg
264. Norbert Warchoł JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Zaawansowani; -70 kg
265. Marcin Gudz JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Początkujący; -91 kg
266. Oskar Tkaczewski JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -83 kg
267. Wojciech Chrzan JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -83 kg
268. Andrzej Zajączkowski JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -70 kg
269. Łukasz Leszczyński JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Początkujący; -76 kg
270. Andrzej Latarowski JUNIOR Dzierżoniów JUNIOR Dzierżoniów Średnio-zaawansowani; -70 kg
271. Cezary Juszczyk GLKS Nadarzyn GLKS Nadarzyn Średnio-zaawansowani; -100 kg
272. Filip Leonarczyk GLKS Nadarzyn GLKS Nadarzyn Junior; -60 kg
273. Karolina Jaworska GLKS Nadarzyn GLKS Nadarzyn Kobiety początkujące; -70 kg
274. Patryk Wysocki Macaco Gold Team Poznańska Akademia Linke Gold Team Pro; -98.9 kg
275. Kamil Kublik klub walki grappler KLUB WALKI GRAPPLER Początkujący; -70 kg
276. Grzegorz Hajdel Złomiarz Team Gdańsk Masters zaawansowani; -87.9 kg
277. Marek Bujło Złomiarz Team Gdańsk Średnio-zaawansowani; -91 kg
278. Jacek Stolarski Copacabana Białystok Zaawansowani; -76 kg
279. MARIUSZ WIŚNIEWSKI Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -76 kg
280. MACIEJ ORZECH Academia Gorila ACADEMIA GORILA Średnio-zaawansowani; -70 kg
281. Dawid Wocial Grappler Ełk Grappler Ełk Średnio-zaawansowani; -76 kg
282. TOMASZ RYTEL Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -65 kg
283. Łukasz Witos Spartakus Team Zakopane Spartakus Średnio-zaawansowani; -83 kg
284. ŁUKASZ MILUNAS Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -70 kg
285. Konrad Nowakowski Ankos Zapasy Ankos Zapasy Warszawa Początkujący; -83 kg
286. Adam Pieprzowski Copacabana Łódź Junior; +80 kg
287. Piotr Wrzyszcz Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -100 kg
288. Paweł Tutka Copacabana Copacabana Lublin Zaawansowani; -76 kg
289. Karol Malewicz Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; -83 kg
290. Łukasz Adamski Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; -83 kg
291. Łukasz Wardak Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; +100 kg
292. Jakub Gajewski Copacabana Copacabana Lublin Średnio-zaawansowani; -76 kg
293. Alan Glina Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -83 kg
294. Jakub Rubaj Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
295. Mateusz Banaszkiewicz Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
296. Valentyn Barabakh Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
297. Filip Starosielec Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
298. Damian Rozdzialik Copacabana Copacabana Lublin Początkujący; -70 kg
299. Kamil Drukała Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Zaawansowani; -83 kg
300. Bartosz Kulczycki Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Pro; -65.9 kg
301. Karol Kania Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Zaawansowani; -83 kg
302. Daniel Krzywdziński Rio Grappling Dąbrowa Górnicza Zaawansowani; -65 kg
303. Remigiusz Szelongiewicz Ankos Zapasy Warszawa Początkujący; -76 kg
304. Arkadiusz Kolus KU AZS PWSZ w Skierniewicach i Academia Gorila Skierniewice Początkujący; -83 kg
305. Mariusz Zygmunt Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -83 kg
306. Patryk Władyszewski Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -83 kg
307. Maciej Kwiatkowski Rio Grappling Wrocław Początkujący; -76 kg
308. Maciej Pacuła Rio Grappling Wrocław Średnio-zaawansowani; -76 kg
309. Aleksander Grudziński Rio Grappling Wrocław Początkujący; -76 kg
310. Adrian Grabia Rio Grappling Wrocław Początkujący; -65 kg
311. Sebastian Walczak Zenith BJJ West Coast Team Świnoujście Początkujący; -76 kg
312. Patrycja Lelakowska Berserker’s Team Poland Świnoujście Kobiety początkujące; -70 kg
313. Emil Ram Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -70 kg
314. Dariusz Krzywda Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -100 kg
315. Łukasz Zupnik Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -91 kg
316. Tomasz Zupnik Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -83 kg
317. Bartosz Turlejski Berserker’s Team Poland Świnoujście Początkujący; -91 kg
318. Martyna Kosewska Berserker’s Team Poland Świnoujście Kobiety początkujące; +70 kg
319. MARCIN POLCZYK Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -76 kg
320. Sebastian Kotwica SWD Platinium Team Szkoła Walki Drwala Średnio-zaawansowani; -70 kg
321. Łukasz Heczko SWD Platinium Team Szkoła Walki Drwala Początkujący; -83 kg
322. Jakub Krzemiński Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Średnio-zaawansowani; -83 kg
323. Mateusz Bakaj Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -70 kg
324. Krzysztof Sieradzan Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -70 kg
325. Paweł Chmura Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -91 kg
326. Jakub Tomżyński Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; -83 kg
327. Marcin Ciszek Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Zaawansowani; -65 kg
328. Michał Ciszek Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Średnio-zaawansowani; -65 kg
329. Filip Dąbrówka Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Średnio-zaawansowani; -70 kg
330. Adam Pawera Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Średnio-zaawansowani; -70 kg
331. Dominik Balcerak Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; +100 kg
332. Maksymilian Wojcieszak Rio Grappling Rio Grappling Club Częstochowa Początkujący; -70 kg
333. Przemysław Twarowski Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Średnio-zaawansowani; -83 kg
334. Marek Lesiak Boi Team Boi Team Wrocław Początkujący; -70 kg
335. Michał Orkowski Hunter MMA Warszawa Hunter MMA Początkujący; +100 kg
336. Lom Dagaev Ankos Zapasy WCA Zaawansowani; -76 kg
337. Zaur Dagaev Ankos Zapasy WCA Początkujący; -83 kg
338. Piotr Kowal Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Średnio-zaawansowani; -76 kg
339. Kamil Luczak Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -70 kg
340. Adam Niedźwiedź Macaco Gold Team Natala Gold Team Pro; -87.9 kg
341. Kamil Bielecki Macaco Gold Team Natala Gold Team Junior; -75 kg
342. Aleksandra Milczarek Ankos Zapasy Warszawa Kobiety zaawansowane; -70 kg
343. Daniel Młynikowski Rio Grappling rio grappling ostrow wielkopolski Masters początkujący; -76.9 kg
344. Kamil Putra Copacabana Białystok Początkujący; -91 kg
345. Paweł Sawczyński Copacabana Białystok Średnio-zaawansowani; -91 kg
346. Łukasz Szurgot Copacabana Konin Początkujący; -76 kg
347. Muslim Marek Goraj Arrachion olsztyn Początkujący; -65 kg
348. Piotr Sermak Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -83 kg
349. Patryk Pindelski brak klubu brak klubu Początkujący; -76 kg
350. Piotr Wardak Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -76 kg
351. Jakub Jaśkaniec Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -65 kg
352. Piotr Wójcik Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -65 kg
353. Ariel Papuga Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -70 kg
354. Łukasz Szczepaniak Grappling Kraków Grappling Kraków Początkujący; -76 kg
355. Bartłomiej Stańczyk Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -76 kg
356. Mikołaj Stępkowski Berserker’s Team Poland BT Szczecin Junior; -70 kg
357. Bartosz Lesko Mad Dogs Team Mad Dogs Team Początkujący; -91 kg
358. Krzysztof KAzimierczak Mad Dogs Team Mad Dogs Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
359. Bartosz Chyrek Mad Dogs Team Mad Dogs Team Zaawansowani; -83 kg
360. Mateusz Czarnowski Mad Dogs Team Mad Dogs Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
361. Adrian Pohnke Mad Dogs Team Mad Dogs Team Początkujący; -91 kg
362. Jacek Kreft Mad Dogs Team Mad Dogs Team Zaawansowani; -76 kg
363. Patryk Pieńczykowski Copacabana Rosomak Początkujący; -91 kg
364. Artur Drążek XYZ Fight Academy Bydgoszcz Bydgoszcz Średnio-zaawansowani; -70 kg
365. Marcel Kwiecień Rio Grappling Rio Grappling Club Dąbrowa Górnicza Junior; +80 kg
366. Artur Pujszo XYZ Fight Academy Bydgoszcz Bydgoszcz Zaawansowani; +100 kg
367. Mateusz Szyszka Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Rzeszów Początkujący; -76 kg
368. Sebastian Pacia Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Rzeszów Początkujący; -76 kg
369. Jan Grabowski Berserker’s Team Poland Słubice Początkujący; -70 kg
370. Adam Palacz Berserker’s Team Poland Słubice Początkujący; -83 kg
371. Piotr Szyba Berserker’s Team Poland Słubice Średnio-zaawansowani; -83 kg
372. Dominik Malinowski Copacabana Warszawa Średnio-zaawansowani; -70 kg
373. Rafał Zawidzki Rio Grappling Rio Grappling Club Ostrow Wielkopolski Masters zaawansowani; -87.9 kg
374. Kacper Szalast Zenith BJJ Legia Fight Club Średnio-zaawansowani; -91 kg
375. Kamil Tur Zenith BJJ Legia Fight Club Początkujący; -70 kg
376. Adam Zieliński Zenith BJJ Legia Fight Club Średnio-zaawansowani; -65 kg
377. Giorgi Varsimashvili Zenith BJJ Legia Fight Club Początkujący; -83 kg
378. Krzysztof Suchorabski Copacabana Copacabana Kielce Pro; -76.9 kg
379. Kamil Głaszczka Zenith BJJ Legia Fight Club Początkujący; -91 kg
380. Sebastian Maciejewski Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Fight Fabric Łódź Pro; +99 kg
381. Cezary Dzięcioł Copacabana Copacabana Kielce Średnio-zaawansowani; -60 kg
382. Maciej Gradecki Bone Breakers Zgierz Bone Breakers Zgierz Początkujący; -76 kg
383. Artur Kęska MMA Czarni Słupsk MMA Czarni Słupsk Masters początkujący; +87.9 kg
384. Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk MMA Czarni Słupsk Masters zaawansowani; -76.9 kg
385. Daniel Krakowiak Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Masters zaawansowani; -76.9 kg
386. Michal Ciupak Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Początkujący; -76 kg
387. Bartek Serweta Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Początkujący; -70 kg
388. Dariusz Tyczyński Rio Grappling Rio Grappling Club Krośnice Początkujący; -91 kg
389. Przemysław Szyszka FIGHT FABRIC FIGHT FABRIC Średnio-zaawansowani; -91 kg
390. Kinga Jędrasik FIGHT FABRIC FIGHT FABRIC Kobiety zaawansowane; -60 kg
391. Jakub Maszczak Exilados Koszalin Exilados Koszalin Zaawansowani; -65 kg
392. Kamil Wójcik BoneBreakers Zgierz BoneBreakers Kutno Początkujący; -76 kg
393. Maciek Gradecki BoneBreakers Zgierz BoneBreakers Kutno Początkujący; -76 kg
394. Tomasz Kalata Macaco Gold Team Poznańska Akademia Linke Gold Team Początkujący; -83 kg
395. Oleg Sogor Alliance Jiu-jitsu Grappling Lviv Pro; -65.9 kg
396. Tomasz Leśnikowski Berserker’s Team Poland Berserkers Team Wielkopolska Średnio-zaawansowani; -83 kg
397. Mateusz Lurc Berserker’s Team Poland Berserkers Team Wielkopolska Zaawansowani; -91 kg
398. Łukasz Książek Grappling Kraków Grappling Rabka Masters zaawansowani; -87.9 kg
399. Bartek Niewęgłowski Nastula Club Nastula Club Średnio-zaawansowani; -83 kg
400. Kamil Uminski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; +99 kg
401. Nikodem Nawrocki Berserker’s Team Poland BT Szczecin Średnio-zaawansowani; +100 kg
402. Sebastian Jajus Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Średnio-zaawansowani; -100 kg
403. Krzysztof Męczykowski Zenith BJJ Piranha Gdynia Grappling Team Początkujący; -83 kg
404. Jakub Trojan Macaco Gold Team Chaos Gold Team Zaawansowani; -91 kg
405. Zbigniew Sikora Macaco Gold Team Chaos Gold Team Zaawansowani; -70 kg
406. Łukasz Załęski Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
407. Krzysztof Rejzner Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
408. Maciej Cichocki Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -83 kg
409. Karol Rypina Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -91 kg
410. Piotr Lasocki Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -91 kg
411. Krzysztof Szafka Macaco Gold Team Chaos Gold Team Średnio-zaawansowani; -76 kg
412. Tomasz Warowny Macaco Gold Team Chaos Gold Team Masters początkujący; +87.9 kg
413. Rafał Sępkowski S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -83 kg
414. Mateusz Sitniak S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -65 kg
415. Krzysztof Kaczmarczyk S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -91 kg
416. Piotr Adamski S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -100 kg
417. Piotr Gołębiewski S4 S4 Fight&Cross Gym Masters początkujący; +87.9 kg
418. Armen Stepanyan S4 S4 Fight&Cross Gym Zaawansowani; -70 kg
419. Marcin Fronczak Ikizama Fight Club Alliance Masters początkujący; -87.9 kg
420. Kamil Zieliński Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; +100 kg
421. Kamil Dusiński Ikizama Fight Club Alliance Początkujący; -100 kg
422. Piotr Gwizdowski Grappling Kraków Grappling Kraków Masters początkujący; -87.9 kg
423. Michał Boduszek War Dogs Lubliniec War Dogs Lubliniec Zaawansowani; -76 kg
424. Daniel Wojtkowski Ankos Zapasy WCA Średnio-zaawansowani; -70 kg
425. Krzysztof Zakładowski Zenith BJJ Sowilo Zenith bjj kielce Początkujący; -100 kg
426. Karol Zalewski Zenith BJJ Invictus Bjj Wrocław Początkujący; -100 kg
427. GRZEGORZ KOWALCZYK Academia Gorila ACADEMIA GORILA Zaawansowani; -91 kg
428. Adrian Stepnowski Nastula Club Nastula Club Początkujący; -70 kg
429. Krzysztof Ciurzyński Nastula Club Nastula Club Początkujący; -83 kg
430. Marcin Sejdak Nastula Club Nastula Club Początkujący; -91 kg
431. Wawrzyniec Moskwa Nastula Club Nastula Club Początkujący; -76 kg
432. Maksymilian Łosiowski Nastula Club Nastula Club Początkujący; -83 kg
433. Mateusz Piskorz Nastula Club Nastula Club Pro; -87.9 kg
434. Arkadiusz Jędraczka Nastula Club Nastula Club Pro; -87.9 kg
435. Piotr Rakowski Nastula Club Nastula Club Średnio-zaawansowani; -83 kg
436. Wiktor Szymański Nastula Club Nastula Club Junior; -60 kg
437. Łukasz Tarnowski Nastula Club Nastula Club Junior; +80 kg
438. Damian Majewski Nastula Club Nastula Club Początkujący; -83 kg
439. Arkadiusz Chojnowski Nastula Club Nastula Club Średnio-zaawansowani; -70 kg
440. Konrad Ozimek Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -65 kg
441. Piotr Kurowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -83 kg
442. Jarosław Leśniczuk Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
443. Tomasz Ołdak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters początkujący; +87.9 kg
444. Bartosz Krzowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -83 kg
445. Jakub Lisiński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
446. Adam Parafiańczuk Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
447. Mateusz Siński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -76 kg
448. Maciej Skalski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -91 kg
449. Karol Skalski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
450. Kamil Lewandowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
451. Paweł Stuhldreer Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
452. Tomasz Skarzyński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -76 kg
453. Kamil Zachlowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -100 kg
454. Antoni Wawrzeńczyk Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
455. Jacek Łysiak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
456. Patryk Zając Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
457. Marcin Adamski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
458. Paweł Szymoniak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -91 kg
459. Jakub Wąsowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
460. Łukasz Trzeciak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -65 kg
461. Patryk Sasin Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
462. Arkadiusz Grodzki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -83 kg
463. Zbigniew Bryl Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters początkujący; +87.9 kg
464. Karol Kurek Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -70 kg
465. Marcin Blicharz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -70 kg
466. Mikołąj Rubka Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
467. Robert Śmiech Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -65 kg
468. Michał Szczurowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -76 kg
469. Rafał Sosnowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; +99 kg
470. Rafał Madej Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -83 kg
471. Piotr Fręchowicz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
472. Michał Wojtas Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -76 kg
473. Michał Górczyński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -70 kg
474. Szymon Siwicki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
475. Marcin Długokęcki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -100 kg
476. Grzegorz Furga Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
477. Kuba Pyda Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Średnio-zaawansowani; -65 kg
478. Karolina Lech Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Kobiety początkujące; -70 kg
479. Tomasz Mączka Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
480. Błażej Lasecki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -83 kg
481. Hiroshi Iwasaki Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -76 kg
482. Zofia Szawernowska Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Kobiety zaawansowane; -60 kg
483. Jakub Skowroński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -91 kg
484. Jakub Skowroński Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters początkujący; -87.9 kg
485. Mateusz Waśko Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -91 kg
486. Kuba Witkowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Pro; -76.9 kg
487. Jerzy Toeplitz Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Masters zaawansowani; -76.9 kg
488. Łukasz Żelechowski Niezrzeszony Warszawa Początkujący; -60 kg
489. Mateusz Watras Gracie Barra (Team Draculino) Gracie Barra Rzeszów Początkujący; -100 kg
490. Witold Wyzrzykowski Mławskie Centrum Sportów Walki Grappling Team Mława Początkujący; -91 kg
491. Łukasz Ojczewski Akademia Sarmatia Akademia Sarmatia Gdańsk Początkujący; -65 kg
492. ALEKSANDER PISKUREWICZ Academia Gorila ACADEMIA GORILA Masters początkujący; +87.9 kg
493. Mateusz Suwara Grappling Kraków Grappling Kraków Średnio-zaawansowani; -70 kg
494. Piotr Woźniak Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Zaawansowani; -76 kg
495. Zbigniew Wyszyński Akademia Lwa Akademia Lwa Masters początkujący; -76.9 kg
496. Radosław Albrecht Akademia Lwa Akademia Lwa Początkujący; -91 kg
497. Tomasz Grieger Berserker’s Team Poland BT Szczecin Pro; -76.9 kg
498. Maciej Korona Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -76 kg
499. Kacper Jaworowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -83 kg
500. Tomasz Teper Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -70 kg
501. Grzegorz Kasprzak Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -65 kg
502. Robert Serwin Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -83 kg
503. Sebastian Jasiński Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -76 kg
504. Aleksander Rychlik S4 S4 Fight&Cross Gym Średnio-zaawansowani; -91 kg
505. Krzysztof Anuszewski Copacabana Warszawa Pro; -98.9 kg
506. Karol Ziemichód Alliance Jiu-jitsu Alliance Lublin Początkujący; -100 kg
507. Patryk Dąbkowski Alliance Jiu-jitsu Alliance Pisz Początkujący; -76 kg
508. Oskar Choinski Alliance Jiu-jitsu Alliance Pisz Początkujący; -65 kg
509. Paweł Synowiec Alliance Jiu-jitsu Alliance Pisz Średnio-zaawansowani; -76 kg
510. Kacper Wójcik Alliance Jiu-jitsu Alliance Warszawa Początkujący; -100 kg
511. Tomasz Gutt S4 S4 Fight&Cross Gym Początkujący; -83 kg
Udostępnij
Oceń artykuł
Komentarze

Napisz komentarz