Lista zawodników startujących na MŚ ADCC w Finlandii | Chwytamy - Aktualności sportów walki
Strona głównaZawodyADCCLista zawodników startujących na MŚ ADCC w Finlandii

Lista zawodników startujących na MŚ ADCC w Finlandii

21751716_1447444748673286_5155722233372984587_n

Lista zawodników startujących na MŚ ADCC w Finlandii

Mistrzostwa Świata ADCC odbędą się już w ten weekend w Finlandii.

Zobaczcie listę wszystkich startujących zawodników. Z kim zmierzą się Polacy?

-66 kg

Rubens Charles (Brazylia) – Zwycięzca ADCC 2015
Uranov Zhakshylyk (Kirgistan) – Zwycięzca pierwszych Asian Trials
Janusz Andrejczuk (Polska) – Zwycięzca pierwszych European Trials
Justin Rader (USA) – Zwycięzca pierwszych North American Trials
Pablo Mantovani (Brazylia) – Zwycięzca pierwszych South American Trials
Paulo Miyao (Brazylia) – Zwycięzca drugich South American Trials
Yuta Shimada (Japonia) – Zwycięzca drugich Asian Trials
Ethan Crelinsten (USA) – Zwycięzca drugich North American Trials
Kuba Witkowski (Polska) – Zwycięzca drugich European Trials
Geovanny Martinez (USA) – Zaproszony
Augusto “Tanquinho” Mendes (Brazylia) – Zaproszony
AJ Agazarm (USA) – Zaproszony
Baret Yoshida (USA) – Zaproszony
Nicolas Renier (Francja) – Zaproszony
Kamil Wilk (Polska) – Zaproszony
Erno Elgland (Finlandia) – Zaproszony

-77 kg

Lachlan Giles (Australia) – Zwycięzca pierwszych Asian Trials
Tero Pyylampi (Finlandia) – Zwycięzca pierwszych European Trials
Mansher Singh Khera (USA) – Zwycięzca pierwszych North American Trials
Felipe Cesar (Brazylia) – Zwycięzca pierwszych South American Trials
Marcelo Mafra (Brazylia) – Zwycięzca drugich South American Trials
Osmanzhan Kassimov (Kazachstan) – Zwycięzca drugich Asian Trials
Vagner Rocha (USA) – Zwycięzca drugich North American Trials
Oliver Taza (Kanada/Liban) – Zwycięzca drugich European Trials
Garry Tonon (USA) – Zaproszony
Lucas Lepri (Brazylia) – Zaproszony
JT Torres (USA) – Invited
Gilbert Burns (Brazylia) – Zaproszony
DJ Jackson (USA) – Zaproszony
Celso Vinicius (Brazylia) – Zaproszony
Leonardo Saggioro (Brazylia) – Zaproszony
Enrico Cocco (USA) – Zaproszony

-88 kg

Craig Jones (Australia) – Zwycięzca pierwszych Asian Trials
Jesse Urholin (Finlandia) – Zwycięzca pierwszych European Trials
James Brasco (USA) – Zwycięzca pierwszych North American Trials
Murilo Santana (Brazylia) – Zwycięzca pierwszych South American Trials
Kaynan Casemiro Duarte (Brazylia) – Zwycięzca drugich South American Trials
Kit Dale (Australia) – Zwycięzca drugich Asian Trials
John Salter (USA) – Zwycięzca drugich North American Trials
Piotr Marcin Fręchowicz (Polska) – Zwycięzca drugich European Trials
Romulo Barral (Brazylia) – Zaproszony
Keenan Cornelius (USA) – Zaproszony
Gordon Ryan (USA) – Zaproszony
Pablo Popovich (USA) – Zaproszony
Alexandre Ribeiro (Brazylia) – Zaproszony
Leandro Lo (Brazylia) – Zaproszony
Dillon Danis (USA) – Zaproszony
Rustam Chsiev (Rosja) – Zaproszony

-99 kg

Roman Dolidze (Gruzja) – Zwycięzca pierwszych Asian Trials
Kamil Umiński (Polska) – Zwycięzca pierwszych European Trials
Eliot Kelly (USA) – Zwycięzca pierwszych North American Trials
Mahamed Aly (Brazylia) – Zwycięzca pierwszych South American Trials
Salomao Ribeiro (Brazylia) – Zwycięzca drugich South American Trials
Yukiyasu Ozawa (Japonia) – Zwycięzca drugich Asian Trials
Paul Ardila (USA) – Zwycięzca drugich North American Trials
Abdurakhman Bilarov (Rosja) – Zwycięzca drugich European Trials
Yuri Simoes (Brazylia) – Przeniesiony z kategorii -88 kg
Luiz Panza (Brazylia) – Przeniesiony z kategorii +99 kg
Rafael Lovato Jr. (USA) – Zaproszony
Felipe Pena (Brazylia) – Zaproszony
Joao Assis (Brazylia) – Zaproszony
Jake Shields (USA) – Zaproszony
Mike Perez (USA) – Zaproszony
Jeff Monson (USA) – Zaproszony

+99 kg

Orlando Sanchez (USA) – Zwycięzca ADCC 2015
Arman Zhanpeisov (Kazachstan) – Drugie miejsce na pierwszych Asia Trials
Khamzat Stambulov (Rosja) – Zwycięzca pierwszych European Trials
Tom DeBlass (USA) – Zwycięzca pierwszych North American Trials
Victor Honório (Brazylia) – Zwycięzca pierwszych South American Trials
Hideki Sekine (Japonia) – Zwycięzca drugich Asian Trials
Casey Hellenberg (USA) – Zwycięzca drugich North American Trials
Abdulaev Ruslan (Rosja) – Zwycięzca drugich European Trials
Vinny Magalhaes (Brazylia) – Zaproszony
Marcus Almeida “Buchecha” (Brazylia) – Zaproszony
Roberto “Cyborg” Abreu (Brazylia) – Zaproszony
Jared Dopp (USA) – Zaproszony
Tim Spriggs (USA) – Zaproszony
Janne-Pekka Pietiläinen (Finlandia) – Zaproszony
Bruno Bastos (Brazylia) – Zaproszony
Jesseray Childrey (USA) – Zaproszony

Kobiety -60 kg

Mackenzie Dern (USA) – Zwyciężczyni ADCC 2015
Bianca Basílio (Brazylia) – Zwyciężczyni South American Trials
Rikako Yuasa (Japonia) – Zwyciężczyni Asian Trials
Ffion Davies (Wielka Brytania) – Zwyciężczyni European Trials
Michelle Nicolini (Brazylia) – Zaproszona
Beatriz Mesquita (Brazylia) – Zaproszona
Talita Alencar (Brazylia) – Zaproszona
Elvira Karppinen (Finlandia) – Zaproszona

Kobiety +60 kg

Talita Treta (Brazylia) – South American Trial winner
Tara White (USA) – North American Trial winner
Samantha Cook (Wielka Brytania) – European Trial winner
Gabrielle Garcia (Brazylia) – Zaproszona
Jessica Da Silva Oliveira (Brazylia) – Zaproszona
Amanda Santana (USA) – Zaproszona
Venla Luukkonen (Finlandia) – Zaproszona
Marysia Małyjasiak (Polska) – Zaproszona

Superfighty

Andre Galvao vs. Claudio Calasans

Renzo Gracie vs. Sanae Kikuta

Leo Vieira vs. Chael Sonnen

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz