Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuIII GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016 – Listy startowe

III GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016 – Listy startowe

III GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016 – Listy startowe

LISTA STARTOWA GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016

do dodania miniatura

LISTA STARTOWA GRAND PRIX POLSKI BJJ 2016

JUNIOR –69 KG
1 Mateusz Flasz Fight Club Bytom
2 Jakub Wojtarowicz Rio Grappling Club Jaworzno
3 Kacper Mikulski Iron Dragon MMA Mielec (-64kg)
JUNIOR –74 KG
1 Sebastian Jakubiak
2 OLAF SKABA ACADEMIA GORILA
JUNIOR -79,3 KG
1 Łukasz Górecki Klub Sportów Walki „BASTION”
2 Krzysztof Kobos Grappling Mielec
JUNIOR -84,3 kg
1 Maciej Kutrzuba Shinai Team
2 Paweł Ceynova Gladio
JUNIOR +84,3 KG
1 Sergiusz Jaśniewski Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
2 Norbert Batogowski Fight Club Łomża

BIAŁE –64 KG
1 Jan Kempisty Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
2 Bartosz Raczynski Klub Walki Grappler
3 Dominika Bulka Gladio
BIAŁE -70 KG
1 Adrian Czerniak Gladio
2 Sebastian Olszowy Iron Dragon MMA Mielec
3 Arkadiusz Znajdek Chaos Gold Team
4 Przemysław Jurkowski Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
5 Stanisław Kondracki Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
6 Michał Witkowski Academia Gorila
7 Michał Komosa Academia Gorila
8 Maciej Wiączek Klub LKSW Tajfun
9 Krzysztof Jankowski Klub LKSW Tajfun
BIAŁE -76 KG
1 Sebastian Link Katana Szczytno
2 Kamil Wójcik Katana Szczytno
3 Michał Domański Grappler Ełk Dragon’s Den Team
4 Daniel Rozynek KLUB WALKI GRAPPLER
5 Piotr Szafrański Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
6 Marcin Soszyńsk Złomiarz Team
7 Maciej Mazur Klub Sportów Walki „BASTION
8 Patryk Nacewicz Fight Club Łomża
9 Mateusz Kowalczyk Copacabana Łódź
10 Marcin Naumiuk Copacabana Kielce
11 Piotr Wierzba Bastion Myślenice
12 Karol Rytczak United Gym
13 Waldemar Gogol Copacabana Białystok
14 Krzysztof Wasilewski Copacabana Białystok
15 Łukasz Pych Alliance Warszawa
16 Piotr Wojda Academia Gorila
BIAŁE – 82,3 KG
1 Łuksza Mikołajewski Katana Szczytno
2 MArcin Ławrynowicz Katana Szczytno
3 Damian Białek Dragon Den
4 Tomasz Świstak S4 Fight Club
5 Jakub Wójcicki S4 Fight Club
6 Grzegorz Trzonkowski S4 Fight Club
7 Jakub Wojtas Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
8 Mateusz Bartnik Academia Gorila
9 Mateusz Wołyńczyk Academia Gorila
10 Kamil Sarna Academia Gorila
11 Mariusz Wyrzykowski Academia Gorila
12 Dawid Kosiorek
13 Patryk Mirosław Copacabana Lublin
14 Łukasz Burzym Klub LKSW Tajfun
15 Jacek Nowik Copacabana Białystok
16 Patryk Zając Alliance Warszawa
17 Wojciech Malinowski Alliance Warszawa
BIAŁE – 88,3 KG
1 Alfred Korel Shinai Team
2 Dawid Tęcza Iron Dragon MMA Mielec
3 Tomasz Billik S4 Fight Club
4 Krystian Wrzochoł Klub Sportów Walki „BASTION”
5 Piotr Czerniak Klub Sportów Walki „BASTION
6 Kamil Koper Grappling Mielec
7 Tomasz Malecki Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
8 Dariusz Bednarz Academia Gorila
9 Adam Wojciechowski Academia Gorila
10 Grzegorz Gamdzyk Academia Gorila
11 Patryk Ciesiński Gold Team Ostrów Wielkopolski
BIAŁE – 94 ,3 KG
1 Jakub Skowroński S4 Fight Club
2 Rafał Nowicki Gladio
3 Mateusz Kowalczyk Copacabana Team
4 Mateusz Wiśniewski Copacabana Team
5 Tomasz Dyndor Iron Dragon MMA Mielec
6 Dawid Piwnicki Copacabana Lublin
BIAŁE – 100,5 KG
1 Maciej Sigiel Husarii Mrągowo
2 Przemysław Kulik S4 Fight Club
BIAŁE + 100,5 KG
1 Łukasz Sadowski Dragon’s Den Fight Club Białystok
2 Łukasz Budny Academia Gorila
3 Tomasz Walczyna Copacabana Lublin

NIEBIESKIE – 70 KG
1 Kamil Kublik Klub walki grappler
2 Dawid Sańko Husarii Mrągowo
3 Marcin Welk Katana Szczytno
4 Rutko Yauheni Holy Family Gym
5 Michał Mazurek Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki
7 Maciej Okraszewski Academia Gorila
8 Wojtek Bućko Academia Gorila
9 Marek Borzym Academia Gorila
10 Maciej Orzech Academia Gorila
11 Jakub Rubaj Copacabana Lublin
12 Daniel Krysa Copacabana Lublin
13 Ireneusz Wierzchoń Gold Team Polska
14 Jakub Piskorski gold team polska
15 Mateusz Gogol Copacabana Białystok
16 Nikodem Legun Academia Gorila (-64kg)
NIEBEISKIE – 76KG
1 Evgueni Zubritski Holy Family Gym
2 Igor Kabaciński Copacabana Team
3 Paweł Żochowski Academia Gorila
4 Piotr Czajkowski Academia Gorila
5 Tomasz Turbaczewski Academia Gorila
6 Sebastian Radziejewski Academia Gorila
7 Łukasz Gogol Copacabana Białystok
NIEBIESKIE – 82,3 KG
1 Maciej Kanigowski S4 Fight Club
2 Konrad Soczyński Gladio
3 Michał Rusiński Złomiarz TEam
4 Miliakou Aleh Holy Family Gym
5 Szymon Szymański Academia Gorila
6 Marcin Blezień, Grappling Dynamit Rzeszów
7 Tomasz Kołbus Copacabana Kielce
8 Kamil Kaźmierczak United Gym
NIEBIESKIE -88,3 kg
1 Piotr Rudnicki berserkers team Olsztyn
2 Kamil Birgiel Grappler Ełk Dragon’s Den Team
3 Piotr Chuchla S4 Fight Club
4 Zbigniew Pruski S4 Fight Club
5 Łukasz Skarżyński Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
6 Krzysztof Ciurzyński Academia Gorila
7 Marcin Maziarz Academia Gorila
8 Tomasz Majewski Academia Gorila
9 Jakub Tulin Copacabana Łódź
10 Marcin Majkowski Copacabana Kielce
11 Robert Jarmoszko Copacabana Białystok
12 Patryk Pieńczykowski Copacabana Białystok
13 Łukasz Schreyer Alliance Warszawa
14 Piotr Kurowski Alliance Warszawa
NIEBIESKIE – 94,3 KG
1 Dawid Przybył Copacabana Piotrków
2 Norbert Nentwich Strzelec Gold Team OstrĂłw Wlkp.
3 Łukasz Przytuła Gold Team Polska (Chaos Gold Team)
4 Piotr Lasocki Gold Team Polska (Chaos Gold Team)
5 Szymon Krupa ACADEMIA GORILA
6 Krystian Śladewski ACADEMIA GORILA
7 Artur Mroczek Klub UKS ZAKRĘT
8 Paweł Sawczyński Copacabana Białystok
NIEBIESKIE – 100,5 KG
1 Paweł Nowak Academia Gorila
2 Rafał Szałek Academia Gorila
NIEBIESKIE +100,5 KG
1 Sakovich Andrei Holy Family Gym
2 Romuald Łysiak S4 Fight Club
3 Tomasz Warowny Gold Team Polska Chaos Gold Team

PURPUROWE -76KG
1 Paweł Muniak Copacabana TEam
2 Tomasz Rudzki Klub GF Team
3 Mateusz Słowiński S4 Fight Club
4 Damian Zorczykowski Fight Club Łomża
5 Marek Pieroński Copacabana Kielce
PURPUROWE -82,3 KG
1 Piotr Fręchowicz Team Alliance Warszawa
2 Wojciech Kois Gold Team Polska Ostrów Wlkp
3 Mateusz Korcz Academia Gorila
4 Karol Malewicz Copacabana Lublin
5 Szymon Grabka Copacabana Kielce
6 Michał Wojtaszczyk United Gym
PURPUROWE -94,3 KG
1 Andrzej Czajka Academia Gorila
2 Wiktor Rainka Academia Gorila
3 Miłosz Gądziak Strzelec Gold Team Ostrów Wielkopolski
4 Konrad Płaza Copacabana Lublin (94kg)
PURPUROWE +94,3 KG
1 Robert Wodzynski Husaria Mrągowo
2 Tomasz Jeziorski Gracie Barra Sosnowiec
3 Marcin Frankieiwcz Klub Walki Grappler

ELITA – 88,3 KG
1 Michał Plich Copacabana Team
2 Dominik Chmiel Octopus Pabianice / Łaskie Bractwo TSW
3 Adam Parafiańczuk Aliance Warszawa
4 Adam Zyga Copacabana Warszawa (88kg)
ELITA +88,3 KG
1 Andrzej Iwat Ronin Gold Team
2 Krzysztof Skarbiński Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
3 Kamil Olszewski Copacabana Kielce
4 Piotr Wojtkowski Copacabana Warszawa (94kg)
5 Paweł Kalinowski Copacabana Lublin (Masters 94kg)

BIAŁE MASTERS – 76 KG
1 Paweł Sroka S4 Fight Club
2 Wojciech Kuczyński Husaria Mrągowo (-70kg)
BIAŁE MASTERS -82,3
1 Krzysztof Tylicki Husarii Mrągowo
2 Marcin Grochowski Nastula Club
3 Tomasz Billik S4 Fight Club
4 Yury Ivaniukovich Holy Family Gym
5 Robert Wróblewski
6 Jakub Łebkowski
BIAŁE MASTERS + 100,5 KG
1 Rafał Sikorski Dragon Den
2 Bartek Litwajtis Gladio
3 Przemysław Kulik S4 Fight Club (-100,5kg)

NIEBIESKIE MASTERS +94,3 KG
1 Tomasz Warowny Gold Team Polska Chaos Gold Team (–100,5 KG)
2 Jakub Cichoń Shinai Team

KOLOROWE MASTERS – 70KG
1 Bourdo Oleg Holy Family Gym (-64kg)
2 Zdzisław Raubo Klub Walki Grappler
KOLOROWE MASTERS – 76 KG
1 Piotr Franaszczuk S4 Fight Club
2 Zbigniew Wyszyński AKADEMIA LWA (purpura)
KOLOROWE MASTER – 82,3 KG
1 Konrad Pietkiewicz Gladio
2 Grzegorz Pielarz – Gracie Barra Poland Team Draculino
KOLOROWE MASTERS – 94,3 KG
1 Khalimonenka Aliaksandr Holy Family Gym
2 Rafiał Floriańczyk Alliance Warszawa
3 Maciej Wojski Copacabana Białystok (-88kg)

KOBIETA BIAŁE – 56 KG
1 Martyna Wawoczny Akademia Gorila
2 Natalia Karpiuk Copacabana Lublin
3 Weronika Aldalati Academia Gorila
KOBIETY BIAŁE +66 KG
1 Agnieszka Miljon Octagon Team
2 Paulina Maścianica Złomiarz Team
3 Agnieszka Winkiewicz Dragon’s Den Fight Club (Białystok)
KOBIETY BIAŁE -66KG
1 Monika Flasz Fight Club Bytom
2 Emilia Witkowska Klub Sportów Walki „BASTION
3 Magdalena Ziemiecka Klub Sportów Walki „BASTION

KOBIETY ELITA -66kg
1 Karolina Chojnowska Rio Grappling Club Jaworzno
2 Zofia Szawernowska Alliance Warszawa

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz