Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu JitsuDwóch bardzo mocnych szczecińskich berserkerów wystąpi na Ragnarok VI

Dwóch bardzo mocnych szczecińskich berserkerów wystąpi na Ragnarok VI

Kategoria -84 kg No- Gi na gali Ragnarok VI, po odkrywaniu kolejnych nazwisk robi się coraz bardziej ciekawa. Tę kategorię zasilają dwa bardzo mocne szczecińskie czarne pasy. Są to Tomasz Michałowski oraz Karol Dzieniszewski. Michałowski

Pochodzący ze Stargardu Tomasz Michałowski też będzie na Ragnaroku! Berserker powalczy w kategorii NO GI -84 kg. Będzie to jego piąty start na elitarnym turnieju w Świnoujściu. Zawodnik nie owija w bawełnę. Zapowiada, że chce wywalczyć złoty medal. I o to chodzi!

– Do tej pory mam na koncie dwa trzecie miejsca, remis w finale i nagrodę za najefektowniejsze poddanie – wylicza T. Michałowski – Jak zawsze cieszę się na możliwość rywalizacji z najlepszymi. Chcę pokazać dobre jiu jitsu i wywalczyć złoto – zapewnia.

T. Michałowski to – podobnie jak i inni uczestnicy Ragnaroka – czołówka jeżeli chodzi o chwytane sporty walki w naszym kraju. W tym sezonie dorzucił kolejne medale do bogatej już kolekcji trofeów, m.in. wygrał na Pucharze Polski NO GI BJJ w kategorii czarnych pasów -85,5 kg, a także zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski w czarnych pasach -88,3 kg. Zawodnikowi życzymy powodzenia i liczymy na dobre walki!

Dzieniszewski

Karol Dzieniszewski też będzie walczyć na Ragnaroku. Bądźmy szczerzy – tego zawodnika nie mogło zabraknąć w Świnoujściu. Karol nie miał sobie równych w swojej kategorii na niedawnych mistrzostwach Polski w Poznaniu i do bogatej kolekcji medali dorzucił kolejne złoto. Dziki wzmocni dywizję -84 NO GI. W normalnej sytuacji napisalibyśmy, że jest faworytem, ale w tej samej grupie znaleźli się… Zresztą – jeszcze trochę podgrzejemy atmosferę i nie zdradzimy wszystkich nazwisk wspomnianej dywizji. Napiszemy tylko, że szykuje się prawdziwa „grupa śmierci”.