Strona głównaDyscyplinaBrazylijskie Jiu Jitsu22 medale wywalczyli Polacy na Mistrzostwach Europy!

22 medale wywalczyli Polacy na Mistrzostwach Europy!

bagi-horz

22 medale wywalczyli Polacy na Mistrzostwach Europy!

Z kończących się dzisiaj Mistrzostw Europy IBJJF, Polacy przywożą 22 medale!

Gratulacje dla Wszystkich medalistów oraz tych, którzy spróbowali swoich sił w Lizbonie.

White / Adult / Female / Middle

1 – Tanne Hopkes – Gracie Barra
2 – Angelika Lyko – CheckMat
3 – Corinne Isenegger – BJJ Team Basel
3 – Simona Ana Buibar – Icon Jiu-Jitsu Team

White / Master 2 / Male / Middle

1 – Tamerlan Vagapov – Brasa CTA
2 – Cláudio Miguel Sousa Lopes – Gracie Barra BJJ
3 – Evgenii Gennadievich Ivanov – Gracie Barra BJJ
3 – Marek Kubej – Jungle BJJ

Blue / Master 4 / Male / Middle

1 – Robson Jorge Ramos – GF Team
2 – Arkadiusz Pietruczyk – Brasa CTA
3 – Christophe Frank – Academie Pythagore
3 – Keith Fox – JS Brazilian Jiu-Jitsu

Blue / Master 1 / Male / Heavy

1 – Stiliyan Georgiev – Absoluto BJJ
2 – Ronan Drumgoole – BJJ Revolution Team – International
3 – Grzegorz Zajac – Fight Sports International
3 – Thyago Augusto Lopes – Academia Thai Brasil

Blue / Master 1 / Male / Super-Heavy

1 – Wojciech Żbikowski – Fightworx Academy
2 – Antonio Bustorff – Gracie Barra JJ
3 – Shane Patrick Manning – Gracie Barra
3 – Антон Игоревич Федунов – Nova União

Blue / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

1 – Юрий Валериевич Прохоренко – Atos Jiu-Jitsu
2 – Ion Grigore – Ribeiro Jiu-Jitsu
3 – Dennis Kollof – Maui Jiu-Jitsu Holland
3 – Michal Krawczyk – Mauricio Gomes Origin BJJ Team

Purple / Master 4 / Male / Feather

1 – Mika Johannes Atti – Barreto Jiu-Jitsu Finland
2 – Marcelo Paulo Tomazoni – Rocian Gracie Jr.
3 – Jose Armenio Barbosa Goncalves Abel – District – B9
3 – Pawel Zenon Steczkowski – ZR Team Association

Purple / Master 2 / Male / Ultra-Heavy

1 – Weverton Martins Albertino – G.A Fight Jiu-Jitsu
2 – Troels Sigvardt – CheckMat
3 – Bruno Bandeira – Aurelio Zorzi Jiu-Jitsu Association
3 – Miloslav Kurilla – Brasa CTA

Purple / Master 2 / Male / Light

1 – Sebastian Ryszard Swislocki – Roger Gracie Academy
2 – Alvaro Pernas – BJJ Globetrotters
3 – Carlos Capela – Brasa CTA
3 – Jesús Ibáñez Martínez – Crazy Team

Brown / Adult / Female / Super-Heavy

1 – Marta Szarecka – Gracie Barra
2 – Jonna Karoliina Konivuori – Alliance

Brown / Master 1 / Male / Super-Heavy

1 – Markus Plieninger – Ribeiro Jiu-Jitsu
2 – Rodolfo Catoia Varela – GF Team
3 – Hervé Dobil – Icon Jiu-Jitsu Team
3 – Karol Zdanuk – Gracie Barra

Brown / Master 1 / Male / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Rodrigo Vieira Cadoso – ESJJ (Excelence School of Jiu-Jitsu)
2 – Malte Meinken – Carlson Gracie Team
3 – Karol Zdanuk – Gracie Barra
3 – Yury Pashkovich – Alliance

Brown / Master 1 / Female / Light

1 – Joanna Ziobronowicz – Roger Gracie Academy
2 – Marcia Cristina Carvalho – Gracie Barra
3 – Siouxsie Gomez – CheckMat

Black / Adult / Male / Heavy

1 – Keenan Kai-James Cornelius – Atos Jiu-Jitsu
2 – Helton Jose Mendes da Silva Junior – Cicero Costha Europe
3 – Adam Wardzinski – CheckMat
3 – Jackson Sousa dos Santos – CheckMat

Black / Adult / Male / Super-Heavy

1 – Manuel António Ambrósio S. T. Pontes – Gracie Barra
2 – Arya Esfandmaz – Roger Gracie Academy
3 – Eliot Andrew Kelly – Yemaso Brazilian Jiu-Jitsu
3 – Marek Pawel Zbrog – Gracie Barra

Black / Master 5 / Male / Middle

1 – M. I. David Onuma – CFS BJJ
2 – Nelson Couto Monteiro Jr. – Gracie Barra
3 – Eugeniusz Baranski – Brasa CTA
3 – Timothy Michael Morris – Rodrigo Pinheiro BJJ

Black / Master 4 / Male / Heavy

1 – Piotr Sebastian Baginski – Brasa CTA
2 – Desmond Jason Ferdinand van den Berg – Carlson Gracie Team
3 – Christophe Chapuis – Association Aranha
3 – Daniel Cox – Mill Hill BJJ

Black / Master 4 / Male / Super-Heavy

1 – Leandro Romano – Alliance
2 – Andre Luis Nunes Almeida – Gracie Barra
3 – Artur Krerowicz – Brasa CTA
3 – Sébastien Astier-Schroeder – ZR Team Association

Black / Master 2 / Male / Super-Heavy

1 – Jackson Paulo Jacinto – Jackson Paulo Team
2 – Sergio Moro Filho – Gracie Barra
3 – Humberto Rocha Pereira – ACJJ Team
3 – Pawel Piotr Kunysz – Fight Sports International

Black / Master 3 / Male / Middle

1 – Jose Carlos Hissa Granja – KMR BJJ KIMURA
2 – Fabricio Feliciano Souza Moreira – Qatar BJJ
3 – Jeffrey Alan Knight – Renzo Gracie Academy
3 – Krzysztof Tomasz Lukaszewicz – ZR Team Association

Black / Master 3 / Male / Enum_WeightDivision_Open Class_Label

1 – Eduardo da Conceição – Qatar BJJ
2 – Krzysztof Tomasz Lukaszewicz – ZR Team Association
3 – Christian J. Hernandez – CheckMat
3 – Eduardo Telles Moreira – Brasa CTA

Black / Master 4 / Male / Medium-Heavy

1 – Carlos Alberto Terrinha – Gracie Barra
2 – Tom D. Knox – Cleber Jiu Jitsu
3 – Juan Carmen P Grizzo – Icon Jiu-Jitsu Team
3 – Mariusz Ryszard Linke – Gold Team Fighters

Udostępnij
Oceń artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz